אוטוטו שנה אזרחית חדשה

dafgol

New member
../images/Emo41.gif אוטוטו שנה אזרחית חדשה ../images/Emo41.gif

אז נכון שאנחנו יהודים, והשנה שלנו התחילה בספטמבר , וכל הקלישאות שזה לא השנה החדשה שלנו....בלה בלב בלה ... ובכל זאת....רובינו חוגגים ארועים חשובים בתאריך הלועזי.....עושים ספירת מלאי עכשיו ולא בסוף חודש אלול
מה אתם מאחלים לעצמכם לקראת השנה האזרחית החדשה
איזו מטרה אתם מציבים לעצמכם בשנה הזו ומתחייבים עוד שנה מהיום להוכיח שהגעתם למטרה
איך אתם מסכמים את השנה האזרחית שאוטוטו מסתיימת לה
מה אתם מאחלים לחברי וחברות הפורום
ואל תענו בשליף....תחשבו על זה טוב טוב כי עוד שנה מהיום נבדוק את ההתחייבות במבחן המציאות

orrrrrrrrr

New member
אוקי

כולנו חווים מכשולים, כולנו עושים טעויות, אז יהיה נחמד להתגבר על מכשולים או לפחות לנסות או להגיד "היי ניסיתי...פעם הבאה יהיה יותר טוב "- החיים מלאים בקסם- אנחנו צריכים לנסות למתוח ככול האפשר את היכולות שלנו הן פיזית והן נפשית. לנצל יותר את הדבר שחולף לו כולכך מהר, שמשתנה מעונה לעונה -"יום" - ולנצל אותו יותר- אחרי הכול ואם זה באמת נכון אז החיים באמת קצרים. אם העונות שמתחלפות להן-בדיוק כמו שהשבוע חווינו אז למה שלא אנחנו, אני, אתה, את, אנחנו נעשה שינוי קטן...לטוב ולרע... לא לתת לימים לעבור מבלי ללמוד דבר חדש, מבלי לשאול שאלה ולקבל תשובה - הרי מחר, מחרתיים- יום שיבוא זה העתיד- והעתיד בידיים שלנו - להחליט החלטות בנוגע העתיד שלי- תעסוקה/טיול. וואט דה פאק לעשות אחרי הצבא. להיות קצת נרקיסיסיט- להיות מוכן להתחיל חיים חדשים-חיים אזרחים- להגיד יפה שלום מהמסגרת הצבאית "שלום מסגרת צבאית תראי אני באמת מצטער זה לא את, זה אני, הייתה לנו מערכת יחסיים יפה מדהימה, היו מכשולים...בלה בלה בלה..." בגדול להשתחרר מצה"ל- בעעע. השנה הזאת אפשר לסכם בכלליות שמלבד מלחמה, ממשלה נופלת, הסכמים כוזבים וכול השיט המדיני, היו גם דברים טובים- אצלי לפחות- שנה שעברה די מהר אפשר לומר, היו אומנים מחו"ל שבאו לארץ ונתנו שואו אדיר(בתור מעריץ מושבע של מוזיקה ומטאל זה עושה לי את זה) יצא לי לראות מקומות, למדתי דברים חדשים, ראיתי אזורים, פגשתי אנשים, מצאתי אהבה- אומנם איבדתי אותה, אבל כמו שכולם אומרים "תבוא אחרת"- למרות שהציטוט המדוייק של חבר שלי "עזוב היא סתם כלבה- תבוא אחרת" חחח אני חדש בפורום, אבל די וותיק בתפוז- הייתי אמור להיות מנהל באחד הפורמים-אבל בשל גיוסי למערכת הביטחון נמוג הסיכוי - בקיצר מה שאני מנסה להגיד זה שאני חדש בפורום כך שאני לא מכיר את האנשים, אבל מהרושם הראשוני כולם נשמעים אחלה...הייתי מאחל לכולם שנה אזרחית פוריה מתקתקת, שנה של הצלחה, ידיעות ותבונה, שנה של בקשה וקבלה, שנה של עוד להקות מטאל שבאות מחו"ל לעשות הד באנגינג. לקוות שהאלבום החדש של קרימסון גלורי יהיה מדהים בדיוק כמו השאר(ראו תמונה) וזהו תודה שקראתם נ.ב מצטער מראש על שגיאות כתיב

frige

New member
כתבת מאוד יפה

ואני שמתקנת בדר"כ לכולם שגיאות כתיב, לא מצאתי אצלך. אפילו את הוואט דה פאק כתבת בסדר.
. מאחלת לך להגשים את שאיפותייך ולהצליח בחייך. שרית

dafgol

New member
אור, מאוד יפה מה שכתבת

נראה לי שאתה איש מאוד חכם, שיודע לראות את החיים והדברים בדרך מאוד נכונה והגיונית. אני אוהבת את דרך החשיבה שלך, מסכימה איתה מאוד. לגביי ניהול הפורום , זהו הפורום השני שאני מקימה ומנהלת ( הקמתי וניהלתי בעבר גם את פורום הורים לתינוקות ), איזה פורום רצית להקים? או לנהל? בכל מקרה אם תצטרך סיוע - אשמח. מאחלת לך שתגשים את כל מטרותייך ורצונותיך בשנה הזו ובכלל....

orrrrrrrrr

New member
../images/Emo140.gif

תודה רבה... :) הייתי אמור להשתתף בניהול פורום "רוק" (כרגע אני מסתפק בלהיות אדום) ופורום דריים תיאטר(ארררר
) שנסגר לצערי

frige

New member
שנה אזרחית חדשה

מה אתם מאחלים לעצמכם לקראת השנה האזרחית החדשה ? המון בריאות, שכל הבדיקות שאעבור יעברו לטובה. שאמשיך להיות רעיה טובה ואמא טובה. שאישי וילדיי יהיו בריאים. שההורים והאחים שלי יהיו בריאים, שכל האהובים והאוהבים סביבי יהיו בריאים. מאחלת בספטמבר להכניס את אלעד ואיתי לגנים ולמצוא עבודה טובה ומכניסה. שתמיד יהיה יותר טוב. שנשאף תמיד מעלה מעלה ותמיד נדע שמחר הוא יום חדש, יפה יותר, חכם יותר, זוהר יותר. שאמשיך להיות מי ומה שאני. שהחיוך ימשיך להיות על פניי ושתמיד אמשיך לצחוק ולשמוח. ששמחת החיים לא תעזוב אותי ושהאנרגיות החיוביות שלי רק ייתעצמו. שאמשיך לשאוף להיות יותר טובה. איזו מטרה אתם מציבים לעצמכם בשנה הזו ומתחייבים עוד שנה מהיום להוכיח שהגעתם למטרה ? להישאר רזה. חחח. ואם להשמין אז רק עם מישהו/מישהי/מישהם בתוך הבטן (חולת נפש שכמותי???) איך אתם מסכמים את השנה האזרחית שאוטוטו מסתיימת לה ? בכללי בשבילי היתה שנה נפלאה, שנה שבה זכיתי יום ביומו לראות את הניסים שבחיי מתממשים לנגד עיניי. את הילדים שלי גדלים ובכל יום ביומו עושים דברים חדשים. בכללי, אני מאוד אוהבת את החיים שלי. אפילו המלחמה כמה שהיה קשה, גרם לנו ל-3 הילדים במשפחה שלי (אחי ואחותי) והמשפחות שלהם להיות חודש ביחד, התגבשנו יותר (תמיד היינו גם ככה) ולמדנו עוד יותר להעריך ולהגיד תודה על מה שהתברכנו בחיים. מה אתם מאחלים לחברי וחברות הפורום ? שכל שאיפותיכם ייתגשמו. שתהיו בריאים, שהילדים וההורים ובני משפחתיכם וחבריכם יהיו בריאים. שנעשה מפגשים כיפיים. שנמשיך לפרגן ולאהוב ולתת אחד לשני. אוהבת אתכם פורום יקר שלי.
חם ואוהב.
שרית

dafgol

New member
שרית, מאוד התחברתי למה שכתבת

כתבת מקסים ומרגש. מאחלת לך המון בריאות
מקיר לקיר, לך ולכל אהובייך
. שמחה שאת אוהבת את הפורום
, ושמחה שהכרתי אותך - אוהבת אותך בחזרה. ( וסליחה אם צמררתי אותך בטלפון )
ענקי מכל ה

dafgol

New member
עונה לעצמי ../images/Emo26.gif

מה אני מאחלת לעצמי לשנה האזרחית החדשה
בריאות והחלמה לעצמי , ולא רק עכשיו מהתאונה , אלא מכל הבעיות שאני סוחבת וגוררת איתי מאז ההריון הלידה הניתוחים שאחרי הלידה וכל החולירות שמסביב. יש דברים שאי אפשר לתקן כבר כמו הבקע בוושט שאסבול ממנו כנראה עד הסוף, לחה"ד שלי שתמיד אצטרך לבדוק לעקוב והטיפול התרופתי,אוקצור רוצה להיות בריאה בגופי ברוח בנפשי ובחיי. מאחלת לאהוביי היקרים בר רז וגולן את כל הבריאות האהבה השמחה האושר וכל הטוב שבעולם, מאחלת להורים שלי בריאות ,לסבתא שלי ( אוטוטו בת 92 ) בריאות ככל שניתן, מאחלת לאח שלי ולזוגתו - שיתחתנו כבר
מאחלת לכל חברותי חבריי ולכל אוהבי ואהובי - כל מה שיאחלו לעצמם ועוד הרבה יותר, שיהיה לכולם טוב
המטרה שאני מציבה לי בשנה הזו
להוריד הרבה קילויים מיותרים
ולנסות לחזור למה שהייתי פעם לפני ההריונות, או לפחות לחזור להרגיש נוח עם עצמי < צריכה להיות מציאותית....אני כבר בת 37 אחרי 3 הריונות, שתי לידות וניתוחים....אז דוגמנית אני כבר לא אהיה כנראה
> רוצה להוריד לפחות 25-30 קילו , לחיות עם עצמי בשלום בשלווה בקבלה ובאהבה. נו....אז שנה הבאה תהיה פה כוסית בלונדינית גבוהה...לגבי הבלונד...יש צבע
....לגבי הגבוהה...אני 1.77 ס"מ
....לגביי הכוסית....אני מתחייבת לפעול בהקדם....
איך מסכמת את השנה
משונה, כואבת, מצחיקה, מפחידה, מדהימה, מתסכלת, מדהימה, עצובה, קשה, קלה, מסקרנת, מאתגרת .....בדיוק כמו קודמתה ובדיוק כמו זו שתבוא אחריה, שנה של מלחמה , של פחד, כאב וצער , אכזבות , ושל שמחה אהבה נחת אושר וכל טוב - כנראה שזה משולב אחד בשני ...אחרת לא היינו יכולים להבדיל ולבדל בין טוב לרע וללא נורא... ואני מתכוונת ברמה האישית הפרטית וברמה הכללית של כולנו ....
מאחלת לכל חברי וחברות הפורום
כל מה שתאחלו לעצמכם, בריאות, אהבה , אושר , עושר , שלמות , שלווה , נחת , הצלחה בכל תחום שתבחרו , אני בכוונה לא מפרטת כדי לא לחשוף מי שלא רוצה להיחשף בפרטים , וגם כדי שכל אחד ואחת יקחו מה שהם רוצים ממני. שמחה שאתם פה ב
ושהכרתי פה חברות\ים לחיים ולדרך
, שמחה שיצרנו פה חברותא אינטימית וכמובן שתמיד שמחה לקבל להכיר ולאמץ חברות וחברים חדשים למשפוחה
אוהבת אתכם ומאחלת לכל אחת ואחד פה ב
שנה אזרחית חדשה טובה מוצלחת גדושה בכל טוב
תהיו טובים
דפנה

LANIT1

New member
שנה חדשה 2007 בפתח*שנה מוצלחת*

מה אתם מאחלים לעצמכם לקראת השנה האזרחית החדשה:
בריאות ראשית כל, הצלחה בכל תחום שנבחר אני ובעלי משפחתי , פרנסה טובה, חיים טובים ושלווים שנה ללא מלחמות, רק מסיבות/בשורות טובות/ושמחות אמן...
איזו מטרה אתם מציבים לעצמכם בשנה הזו ומתחייבים עוד שנה מהיום להוכיח שהגעתם למטרה: לגבי המטרה היא למצוא עבודה סוף סוף כמובן אחרי שאסיים את עבודתי האחרונה הנוכחית והמעולה.. אולי להמשיך איתה אולי לא.... ובכלל למצוא משהו טוב לשלושים שנה הבאות עם פנסיה ותנאים נילווים נורמלים. בתחום המשפחה.. אורון יעלה לכיתה א' בעזרת השם לנו ולמשפחתנו זה דבר חדש, אז התרגלות /הסתגלות בהתאם לבית ספר.... לבעלי אולי שיעלה לו בדרגה בעבודה..
איך אתם מסכמים את השנה האזרחית שאוטוטו מסתיימת לה: שנה נחמדה / די קשה היתה בקיץ בל נשכח לקחתי את המלחמה הקטנה הזו בלחץ והגנה על משפחתי.. לא שכחתי כולכך מהר.. רזיתי כי לא יכלתי לאכול מבהלת האזעקות ובומים הקרובים ששמענו.... כמו רולטה רוסית , איפה נופל מה כמה... וחדשות חדשות חדשות. בסך הכל .. זו שנה שאחרי שישבתי בבית תקופה התחלתי לעבוד.. אחרי שנה וחצי שמחה שיצאתי לעבוד למרות שמקום אחד עבדתי רק חודשיים ... ואלוהים סגר דלת ופתח לי טובה כפל כפליים , והצורה שלקחתי את זה היתה בדיעבד בשמחה .. וברוך השם שלא נתקעתי שם..
מה אתם מאחלים לחברי וחברות הפורום שריתוש - שתמשיך להיות שפית, אם השנה, משתתפת פעילה בפורומים , נעים לי לפגוש אותך בעוד כמה פורומים.. דפנוש - מאחלת שתרגישי הכי טוב שבעולם, ורק טוב לך ולבני משפחתך ... עדן - שיהיו לך רק בשורות טובות ,ושוב בריאות.. שרה - שחברתך תרגיש טוב יותר ותצא מכל המצב אליו היא נקלעה , לך ולמשפחתך רק הצלחה אלה - הרבה כוחות לשנה הבאה לגידול התינוק הקטן.. תראי שהכל ישתנה לקראת השנה הבאה.. תמשיכי להיות חברה , ושנפגש יותר השנה ביחד ולבד.. אורית = הצלחה בלימודים ובכל תחום שתבחרי.. לכחול - להמשיך לתת דיווחים עדכניים משטח ולהיות יותר פעיל בפורום.. וזה לעצמי להיות יותר בפורום... מפגשים נוספים באתיקה / בפעם הבאה במקום אחר וזהו שיהיה כייף לכולנו ושנמשיך להנות מהפורום המקסים הזה.. אוהבת אניטה

S r 35

New member
סיכום השנה שלי

אני מאחלת לעצמי וליקירי בריאות ואושר בשנה הבאה. למדתי שהקו המפריד בין חולי לבריאות הוא דק מאוד ואני מאוד מקווה שלא נעבור אותו. עד כמה שזה נשמע נדוש, זה באמת הדבר החשוב ביותר בחיים! כל השאר (כסף, קריירה, עבודה טרדות יומיום קטנות ... הכל מתגמד).
מלחיץ אותי להציב מטרות. לא אוהבת DEAD LINES. רציתי מאוד לאחל לעצמי שבשנה הבאה אני אהיה במקום עבודה אחר אבל, לצערי, לא נראה לי שזה יצא אל הפועל כל עוד הילדים קטנים וזקוקים לי. הם חשובים לי יותר מכל דבר אחר כך שאני כנראה אחרוק שיניים ואמשיך באותו מקום. אולי אצא ללימודים או לאיזשהו קורס מעניין ככה, בשביל הנשמה ובשביל המוח שלא יתנוון. מאחלת לנירי להיות בכיתה א' בבית-ספר טוב ומיטיב (כנראה "הריאלי") מה שלא יהיה ... אני מקווה שבסוף השנה הבאה אוכל להגיד שאני מאושרת
הייתה שנה ... שאני לא יודעת להגדיר אותה במילה אחת. היא הייתה שנה קשה ומאתגרת מאוד - אולי השנה הקשה בחיי. עברנו הרבה מלחמות השנה: המלחמה האיומה בצפון, שכולנו עברנו, "מלחמות" שלנו עם ניר, שעבר משבר רגשי קשה ולקח לנו זמן לדעת איך "להשלים" איתו, איך להתמודד ואיך לצאת מהמצב הזה ומלחמות שלנו מול המערכת (מערכת החינוך בחיפה) שלא הבינה אותנו, הפגינה זלזול וחוסר רגישות ובסופו של דבר ניצחנו אותה - ניר נמצא היום בגן מדהים ומקסים והוא פורח שם, אבל זה בגלל יותר מזל משכל (אנחנו פשוט גרים בשכונה הנכונה). זו הייתה שנה של הרבה פחדים אבל גם של הרבה סיפוק. למדתי המון מהשנה הזו. למדתי על הילד המדהים (סליחה על ההשווצה, אבל הוא באמת כזה
) שלי - שהתבגר והתגבר על כל כך הרבה פחדים ומכשולים. למדתי על עצמי, על כוחות התמודדות שלא ידעתי שקיימים בתוכי ושהצלחתי להעלות אותם ולהשתמש בהם, למדתי עלינו כזוג, כמשפחה ... למדתי לראות את הכוס המלאה, לראות שבכל מצב רע יש גם משהו טוב ולהודות על מה שיש ... אני מרגישה שיצאתי בסופו של דבר מחוזקת וחכמה יותר מהשנה הזו.
לחברי/ות הפורום היקרים/ות אני מאחלת באמת את כל הטוב שבעולם. שכל מה שתרצו יתגשם ושהשנה תהיה באמת באמת טובה.

למעלה