אז איך היה השבוע שלכם

dafgol

New member
../images/Emo41.gif אז איך היה השבוע שלכם ../images/Emo41.gif

הפינה השבועית לסיכום השבוע. סוף סוף סוף השבוע... אז מה היה לנו? מחלות - היו לח"ד גבוה ואיכסה - היו קסאמים אצל חמותי בבית ואצל גיסתי בחלון - היו בר שוב עם חום היום - היה המינוס בבנק מעיק וחונק- אוהו ...ועוד איך היה וישנו... מבחינתי אפשר לסגור ת'שבוע ושלא יחזור עוד לעולם
מקווה שאצלכם היה יותר מוצלח...מצפה ומחכה לשמוע איך היה לכם באמת......

היה וטוב שעבר

חום גבוה לסוזן-לי = היה שיעורי-בית מעצבניםבעברית ואנגלית עים רון-אשלי אשר בגן חובה = היה כאבי ראש ובחילות לא מוסברות = היה אבי לשם שינוי חולה = היה סוזן-לי אמא של שבת בגן ובדקה ה90 לקנות יין וחלות לגן = היה
סיכום: היה וטוב שזה בזמן עבר = היה צפייה לשבוע הבא עים שמש זורחת וחיוך גדול בלב לקראת הבאות

לולי72

New member
אז ככה

כל החורף לא הייתי חולה - היהי משלשום בערב מקוררת - היה אין לי כח לעשות כלום - היה צריכה לעשות מלא, מלא, מלא בדיקות מעצבנות - היה בא לי ללכת לישון ולהתעורר בריאה - היה המינוס הענק בבנק - ישנו גם ישנו טוב, אבל לפחת לירון היום בבית, ישן וכשיתעורר הטיפול ביובל עובר אליו עד מחר בערב ואני חוזרת למיטה, כי אני בקושי חיה, אמנם בלי חום, אבל מקוררת לגמרי. עם נזלת מעצבנת, כאבים בגרון ודמעות בעיניים.

S r 35

New member
שבוע של אורחים

כולנו בקו הבריאות, תודה לאל
בכל יום אחרי הגנים, מצאתי את עצמי עם שלושה ילדים לפחות, בנוסף לשניים הפרטיים שלי. ניר קיבל משחק מחשב חדש ומומלץ = קוראים לו "פרדי הדג" זה משחק חשיבה שהילדים אמורים לפענח בו "פרשה בלשית" ולגלות מי גנב את הקונכיה באמצעות רמזים ומכשולים שהם אמורים להתגבר עליהם. בקיצור, מאז שהשמועה נפוצה בגן של ניר שיש לו את המשחק הזה הבית שלנו הפך אתר עליה לרגל. השיא היה אתמול בערב: הזמנו שני זוגות חברים עם ילדים לארוחת ערב והשמחה הייתה גדולה.
אין לי שום התנגדות לעוד שבועות כאלה
מאחלת כייף ובריאות לכ-ו-ל-ם

למעלה