אז למה לי פוליטיקה עכשיו - סקר

dafgol

New member
../images/Emo41.gif אז למה לי פוליטיקה עכשיו - סקר ../images/Emo41.gif

מה אתם חושבים....אולמרט צריך להתפטר
אתם מוזמנים לענות על הסקר ולהביע את דעתכם. הדעה שלי ברורה מאוד....אולמרט צריך להתפטר ויפה שעת אחת קודם.... (לדעתי גם פר צריך להתפטר) נורא רציתי להיות היום בהפגנה בת"א, אני רק לא מבינה למה פה בצפון שספג את כל החרא (סליחה על הבוטות) דווקא פה לא מתארגנת שום הפגנה ושום מחאה.....או שפשוט אנחנו כבר מחכים למלחמה הבאה..... יאללה בואו נדבר על זה....רק בקשה אחת לי...בואו נכבד אחד את דעתו של השני גם אם היא לא מקובלת עלינו, ונשמור על תרבות דיון וכבוד הזולת.

dafgol

New member
יו כמה שגיאות הקלדה...זו השעה

שעת-שעה פר-פרץ טוב נו...זו השעה

S r 35

New member
דעתי ....

אתמול שמעתי באחת ממהדורות החדשות שנסראללה מודה באופן אישי לפרץ, על כך שהוא העניק לו "ניצחון מזהיר על האויב הציוני". המשולש אולמרט-פרץ-חלוץ אחראים לאחד המחדלים החמורים ביותר בתולדות המדינה שלנו. מחדל שרבים - רבים מדי - אזרחים וחיילים - שילמו עליו בחייהם, בבריאותם הגופנית והנפשית וברכושם. דברי הסרק של פרץ כל-כך מגוחכים ונבובים שאם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק: איך הוא יכול לדבר על ביטחון ועל שקט בצפון, כשאני אישית ראיתי את דגל החיזבאללה מתנפנף לו בהתרסה מעברה השני של הגדר בטיול שעשינו לקיבוץ יראון (על גבול הצפון) בפסח. והתחושה היא שבכל רגע נתון עלולה להתפרץ שוב האש. וכן! הם צריכים ללכת! והם צריכים לתת את הדין! ויפה שעה אחת קודם! עצם העובדה שהם עדיין יושבים על הכסאות שלהם היא התרסה והיא חוצפה. כל הריקבון הזה בצמרת: החל באולמרט וכלה בקצב - השחיתות הנוראה, הזלזול האיום בנו - בציבור - התחושה שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים ואין דין ואין דיין המצב הזה מפחיד אותי אפילו יותר מעוד מלחמה. כי זה שלנו. זה בתוכנו. וזה נגע רע שחייב להיעלם. אני לא יודעת למה לא התארגנה מחאה בצפון. אני שמחה שההפגנה בכיכר רבין הייתה המונית ... אולי זה יזיז אצל המנהיגים שלנו משהו ... אני בספק רב, לצערי. נראה שלאף אחד מהם אין את האומץ ואת היושר המקצועי להגיד טעיתי. אני מחזיר את המפתחות והולך הביתה. ואתם יודעים מה הכי מפחיד ומטריד בכל הסיפור הזה - שאין אלטרנטיבה מנהיגותית אמיתית = אולי עמי איילון עדיין לא "התקלקל" והוא יוכל לתת את התשובה. אולי ... מפחיד, מטריד ועצוב כי זה העתיד של הילדים שלי ושל הילדים של כולם כאן ... העתיד שלנו והוהוא כרגע בערפל סמיך.

dafgol

New member
שרה, באופן לא מפתיע בכלל

מסכימה וחותמת על ועם כל מילה שלך. עצוב מה שקורה פה.....ועוד יותר עצוב שאין באמת מישהו ראוי להנהיג....אין כבר את דור הנפילים "ההוא"...... איזה עתיד אנחנו יכולים להציע לבנים שלנו? רוב ילדי הפורום הם בנים....ואני מפחדת אפילו להגיד בקול רם את המחשבות שלי.... מה יהיה פה עוד 13-14-15 שנים? לאיזה צבא נשלח אותם? אם בכלל עוד נהיה פה? נכון 14 שנה זה עוד הרבה זמן.....אבל זה לא.... נראה לי שפשוט הפכנו להיות עם אדיש .....והנה היום היתה ההפגנה הגדולה, והנה הסטודנטים יוצאים לרחובות....אותם סטודנטים שלפני מס' חודשים נלחמו בלבנון וחלקם לא שבו, היום נלחמים על השכלה ועל צדק.... מה יהיה? מה יהיה?

S r 35

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo5.gif../images/Emo46.gif

חבל לי כל-כך שאני צודקת ושאת צודקת. הלוואי ולא היית צריכה לחתום על כל מילה שלי. הלוואי והיינו טועות. אני טיפוס אופטימי בדר"כ אבל עכשיו אני לא יודעת מה לחשוב ... לפעמים אני חושבת שאויבנו לא צריכים לעשות כלום אלא רק לשבת בצד ולתת לנו לעשות את העבודה = ואנחנו עושים אותה טוב מאוד לצערי. בהחלט מפחיד! וגם לי, כאמא לשני חיילים לעתיד, יש את המחשבות המטרידות האיומות והמפחידות בראש .... לאיזו אמא אין? ...

S r 35

New member
עוד משהו שקשור למלחמה: שכונת בת-גלים בחיפה

מקום העבודה שלי נמצא בשכונת בת-גלים בחיפה - אזור שספג הרבה מאוד פגיעות טילים בקיץ האחרון. אפילו כאן, על גבי הפורום הזה, שיתפתי אתכם בחוויותי המפוקפקות משם, בקיץ הנורא האחרון. בכל אופן, בכל בוקר אני עוברת ברחובות השכונה הזו בדרך לעבודה: שכונה עם ריח של פעם. שכאילו קפאה בזמן. הים המדהים ברקע. החנויות הקטנות = אני חושבת שזה אחד המקומות היחידים שראיתי בו 4 חנויות מכולת קטנות עומדות אחת ליד השניה באותו רחוב, וכולם חברים של כולם לא מתחרים - בבוקר אני רואה את ארבעת המוכרים יושבים בחוץ בפתח החנויות שותים קפה ומדברים. אנשים פשוטים, שקטים ויפים. ובשכונת בת-גלים בחיפה יש גם את בית-חולים רמב"ם ואת זכרון המסוקים הלא נגמרים שהביאו פצועים והרוגים משם, מלבנון, בקיץ הנורא האחרון. בכל בוקר, בדרכי לעבודה, אני עוברת ליד בית מס' 16 ברחוב נהלל. הבית שספג פגיעה ישירה של טיל ונהרס כליל: בזמן שזה קרה אני הייתי במשרד שלי שמרוחק 50 מטר משם. והטיל הזה שכנע אותי סופית שאנחנו צריכים לעזוב את חיפה. בית מס' 16 ברחוב נהלל, בולט ברחוב. הוא חדש, הוא מבריק, הוא מצוחצח ומשופץ על רקע שאר הבתים הדהויים מסביבו. ודווקא בגלל זה הוא בית עצוב. בכל בוקר הוא נראה לי כמו אנדרטה זוועתית למלחמה. על בית מס' 16 ברחוב נהלל לא נתלו דגלים השנה ביום-העצמאות. על הבתים האחרים ברחוב כן. הדיירים בבניין הזה העדיפו שלא. כמו שאמרתי, הבית ברחוב נהלל 16 הוא בית עצוב. לא יודעת אם זה קשור כל-כך - אבל הרגשתי צורך לספר.

zehaviti2

New member
מרגש ויפה

לצערנו בית מספר 16 הוא מדינת ישראל - יד וזיכרון לזמנים רעים; הבעיה היא שהחיים נמשכים, אנחנו לא זוכרים ואנשים כמו ביבי וברק עדיין נמצאים בתמונה ומהווים איום לחיינו. אבל...לא איכפת לנו מכלום, איכפת לנו מהווה, מהילדים בהווה ומהפרנסה בהווה - בעוד אנחנו במו ידינו הורסים את העתיד. חבל. זהבית

לולי72

New member
גם אני חושבת שאולמרט צריך ללכת הבייתה

וכמובן שגם פרץ. והכי טוב היה שחלוץ האדיוט הלך ואם הייתי יכולה, הייתי מעקלת לחלוץ את הפנסיה שלו מהצבא, הוא הצליח השבוע לעצבן אותי, שמעתי בטלויזיה שבאותו יום של הדו"ח, העיתונאים הגיעו גם אליו, הוא בחו"ל, איפה שהוא, לומד, עוד חוכמולוג, לומד עאלק, ואז כשהוא ראה שיש עיתונאים בחוץ, הוא ביקש מהמשטרה של האוניברסיטה שהוא לומד בה לסלק את העיתונאים. איזה גועל נפש. שמעתי גם שהוא זלזל בטילים של חיזבאללה ואמר משהו בסגנון כמו שהם לא יגרמו נזק גדול, או שטות אחרת בסגנון כזה. אולמרט הזה אידיוט גדול, והפרץ הזה אידיוט עוד יותר גדול. הבעיה כמו ששרה אומרת, שאין לנו מנהיגים אחרים, אני גם לא מוכנה לראות בחזרה בשלטון את ביבי או ברק, רק שתסלחו לי, האנשים כאן במדינה הזו, מטומטמים ואני בטוחה שבבחירות הקרובות ביבי יעלה שוב לשלטון. מה שבטוח, אני לא הולכת להצביע הפעם ואם יש לנו אנשים חכמים במדינה, אסור שאף אחד יבוא לקלפי.

S r 35

New member
"הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם" ...

כדברי המשורר .... (שלום חנוך). נכון עדן, אנחנו באמת ציבור מטומטם עם זיכרון קצר בדר"כ. אני מאוד מקווה שבבחירות הבאות לא נעשה שטויות ונבחר מישהו שראוי לנו? מי ? .... שאלה טובה .... אין היצע גדול .... אני מקווה שמפלגת העבודה תיפטר מפרץ וש"קדימה" שהוקמה מלכתחילה כמפלגת פיקציה תעלם ותתפוגג. מי נשאר ... ביבי - מחוזק ע"י תמיכתו של גידאמק אהוב העם. ועמי איילון - שאני כן רוצה להאמין בו. ואולי עד אז כן יצוץ עוד מישהו ... איזהשהו מנהיג חדש ... לא ללכת לקלפי הוא, בעיני, מעשה לא נכון ואת טועה עדן - כי אי-הליכה לקלפי רק מחזקת את מי שאת לא רוצה שיתחזק = את השלטון ואת הקבוצות הקטנות הקיצוניות משני צדי המתרס הפוליטי - ימין ושמאל. האחריות להביא לכאן שלטון טוב יותר היא אחריות של כולנו ולכן חשוב שכן נלך להצביע. אוווף אני נשמעת כמו תשדיר בחירות
אבל אני מקווה שהצלחתי איכשהו להעביר את המסר שלי.

S r 35

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

HAVE A WONDERFUL DAY - DEAR

לולי72

New member
כוונתי קודם הייתה

שאם נלך לבחירות והמועמדים יהיו ביבי, ברק ושות' - אז אנחנו לא צריכים ללכת, כי אני לא מתכוונת להצביע בשבילם. אולי אם לבני או איילון (שגם אני מוכנה לתת לו צ'אנס) יהיו מועמדים, אז אני אחשוב על זה. בכל אופן, אני הולכת לשבת מהצד השני - בתור מזכירת קלפי, לפחות מזה מקבלים כסף טוב

S r 35

New member
בכל מקרה צריך ללכת להצביע

גם אם זה לרע במיעוטו. זו דעתי - אחרת את נותנת פרס לשלטון הרופס של אולמרט-פרץ-הירשזון ומעניקה להם מתנה מפוקפקת של עוד 4 שנות שלטון.

dafgol

New member
אבל אם אף אחד לא ילך לקלפיי

לא עשינו בזה כלום.....

frige

New member
גם לדעתי צריך להחליף את השילטון

אבל באמת לא יודעת אם יש אלטרנטיבה טובה יותר. ובקשר למשפט הציטוט ששרה רשמה, בדיוק מה שרשמתי לפני מס' ימים בפורום אחר עם הוספת "בדיחה" ולבדיחה: יותר נכון, אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק. לשר האוצר נקבעו 2 פגישות באותו היום, פגישה ראשונה באוניברסיטה עם הסטודנטים ופגישה שניה בבית סוהר עם האסירים. בפגישה עם הסטודנטים מרצה שר האוצר על המצב במשק וכו'... ואז מגיע זמ שאלות הסטודנטים ובקשות למינהן. נעמד אחד הסטודנטים ואומר לשר: "אדוני השר, כבר חודשים שאין במקלחות מים חמים, אנחנו לא יכולים להתקלח, מאוד קר, אם אפשר בבקשה לסדר את הצנרת כדי שנוכל להתקלח במים חמים". שר האוצר עונה שכרגע אין תקציב לזה ושבעוד כמה שנים אולי תהיה אפשרות לסדר את הצנרת. טוב, שר האוצר ופלמייתו פונים לפגישה בבית הסוהר עם האסירים. בבית הסוהר, אותו הדבר, אחרי ההרצאה שנותן שר האוצר, קם אחד האסירים ואומר: "אדוני השר, כבר חודשים שאין לנו מים חמים, אנחנו לא יכולים להתקלח, מאוד קר, אם אפשר בבקשה לסר את הצנרת כדי שנוכל להתקלח במים חמים. שר האוצר מיד אומר שמחר כבר תתוקן הצנרת ויהיו לאסירים מים חמים להתקלח בכיף. בעודם יוצאים מבית הסוהר, פונה אחד האנשים מפלמייתו לשר האוצר ושואל אותו: "אדוני שר האוצר, בבוקר כשהיינו באוניברסיטה עם עתיד המדינה שלנו אמרת שאין תקציב לתיקון הצנרת למים חמים במקלחות והנה פה בבית הסוהר אתה אומר שכבר מחר תתוקן הצנרת, מדוע?" עונה לו שר האוצר: "טוב תראה, לאוניברסיטה אני כבר לא אגיע". והרשו לי לצטט שיר של שלום חנוך: "ושר האוצר נתן במבט ראיון, הציבור מטומטם ולכן הציבור יישלם, מה שבא בקלות, באותה הקלות ייעלם".

התפטרות

זה מה שצריך לקראות בפועל אולמרט צריך ללכת הביתה אבל מצד שני אף פעם לא היה לנו ראש ממשלה שלא עשה טעיות או העם באיזה שלב לא הסכים איתו תמיד היו תלונות כרגע זה מה שיש לנו בשלטון מקווים ליותר טוב אבל קשה לראות משהו שבא ומרים את מורל המדינה אחרי מה שקרה בקיץ אם כל השחיתיות והבלאגן שיש אצל רקבניטי השלטון

S r 35

New member
מעתיקה משהו שקיבלתי במייל - מתקשר לשרשור שהיה

מעשה בחמישה בלונים / סיפור ילדים למבוגרים .
.
.
.
.
.
.
.
אחרי הבחירות, קיבל עם ישראל מתנה. שמחה וששון, כל שר בממשלה – בלון. בראשות הממשלה- בלון כישלון. לאוצר- בלון הירשזון למשפטים- בלון רמון בלון עם שפם - לביטחון ולבית הנשיא... בלון פרסי. שר המשפטים שמח. ניפח וניפח את הבלון, ניפח ניפח ודחף לשון. ופתאום בום-טראח! מה קרה? הבלון התפוצץ הבלון נקרע. אל תצטער עם ישראל יביאו לך בלון אחר. פגשו האזרחים את בלון-הירשזון. ניפח הירשזון את הבלון, ניפח וניפח באג"ח ובממון. ופתאום.... בום טראח! מה קרה? הבלון התפוצץ הבלון נקרע. אל תצטער אזרח טיפשון זה סופו של כל בלון. התנפח מעצמו הבלון-שפם התנפח ומילא עצמו אויר חם. התיישב על כיסא בלי להבין מאומה כשפתאום על הגבול פרצה מלחמה ולפתע... בום טראח! מה קרה? הבלון התפוצץ הבלון נקרע. עם ישראל אל תצטער, עדיף במקומו כל אחד אחר. אז בפעם הבאה שתפגשו בבלון אל תמהרו אותו לנפח שלא יתפוצץ גם לכם בפרצוף ותמותו מבושה וגם מהריח, ובכלל, במחילה, אזרחים יקרים אולי מספיק לשחק בבלונים?

frige

New member
מכירה את הכותב

הוא אב לתאומים וגולש בפורום של תאומים בYNET, הוא כותב המון מאמרים יפים גם מסוג זה.

למעלה