איך עבר השבוע שלך ?

dafgol

New member
../images/Emo41.gif איך עבר השבוע שלך ? ../images/Emo41.gif

כמו כל שבוע אתם מוזמנים לשתף ולספר איך עבר השבוע שלכם.... לטוב לרע וללא נורא
סופ"ש נעים ורגוע

dafgol

New member
אז השבוע שלי

היה די סטנדרטי, עבר לי די מהר..... הימים טסים והלילות קצרים מידי....בזמן האחרון ברי מתעורר מחלומות רעים (על אריות ומפלצות בעיקר ) ואז מגיע אלינו למיטה , ומהרגע שהוא מגיע אני כבר לא ישנה.....זה קרה גם הלילה ואני מתה לישון כבר
ברי גדל לי כל כך מהר ונהיה גבר קטן בלי ששמתי לב. השבוע הוא אמר לי הוא לא אוהב יותר א דורה כי היא בת, שאלתי אותו אם הוא לא אוהב בנות....הוא אמר לי " אני אוהב אותך את יובלי ואת עדן....ואני לא אוהב בחורות מבוגרות "
רזי מצחק אותי בטירוף עם גיבובי המילים שלו, הבעות הפנים והחוש המוסיקלי שלו המדהים....שומע רבע צליל ומתחיל לשיר ולרקוד. הוא ממש
נולד. היה שבוע כואב ועצוב גם...בעל של חברה שלי נפטר מהמחלה הארורה..... נבחר לנו נשיא ראוי
שדי שימח אותי. זהו כרגע.... ואיך היה לכם?

S r 35

New member
שבוע של קניות ועוד אירועים כייפיים ...

פתחנו אותו עם ביקור בדוכני שבוע הספר וקניות בהתאם (... לא התאפקתי ורכשתי גם לעצמי ספר חדש "אדום עתיק" של גבריאלה אביגור-רותם) ... ... זה המשיך בהתפרעות קניות במשביר לצרכן, יש שם הנחות יפות השבוע וקניתי בגדים לילדים ופיצ'פקס לבית (החולשה שלי) ואנחנו סוגרים את השבוע הערב בהופעה של פוליקרוס בקיסריה
מחר - אחה"צ מוזמנים ליום הולדת כפול של שני ילדים מהגן של ניר, בחורשה השכונתית שלנו ברוממה. ההורים ארגנו יום-הולדת אקטיבי עם משחק גלה את המטמון ועוד... נראה לי שיהיה להם כייף. מיד אח"כ מתארחים אצל חברים (חנוכת בית) ובשבת אנחנו בים. דפנה - הילדים מ ד ה י מ י ם !!!!!! גם אני מרגישה שהילדים שלי גדלים מהר מדי. ניר כבר ילד גדול ממש ורונקי "גבר-גבר" במיוחד עכשיו אחרי שהגננת שלו סיפרה אותו וזה ביגר אותו, הוא נראה ממש כמו ילד גדול.

frige

New member
השבוע שלנו

וואלה, כבר לא זוכרת מה היה מתחילת השבוע... אנחנו עכשיו חזרנו מיום ניסיון בפעוטון. לקחתי את הראל לגן בבוקר ומשם לפעוטון, איזה כיף היה. ישר אלעד ואיתי השתלבו, מה זה השתלבו. ילד לקח לאיתי צעצוע ישר אלעד חטף לילד והחזיר לאיתי. אין ילד שלא חטף מאלעד את נחת זרועו. מקווה שזה יעבור לו, לפחות עכשיו יש לו עוד ילדים להוציא עליהם את הקריזות שלו מלבד על איתי. בפעוטון כבר יילמדו אותו. אכלו שם יפה ארוחת בוקר, ארוחת צהריים ויצאנו לקראת השינה של הילדים בפעוטון. היה ממש ממש ממש כיף, הלב התרחב לראות אותם כאלה מאושרים ומשחקים כל כך יפה. בהחלט מוכנים לספטמבר. אחרי צהריים יש שעת סיפור והצגה ואני הולכת עם הראל. זה במתחם של המועצה האיזורית והכניסה חופשית, אז מי שרוצה... בכיף. הרגל עדיין מאוד מאוד כואבת לי, אתמול היינו בבריתה של חברה ובקושי החזקתי שם מעמד. חזרנו הביתה ועוד הילדודס שלי ביקשו טיול במושב. חזרנו הביתה אני מותשת והם עדיין עם כוחות. ההורים שלי נסעו לטיול לאיטליה אז אני לוקחת ומחזירה את הראל מהגן. בקיצור, לא חסר מה לעשות, תמיד. שיהיה יום נפלא לכולם.
שרית

לולי72

New member
אז אצלי זה ככה

בתחילת השבוע התגלו להן עוד שתי ציסטות בקופת חולים, שאחרי כמה ימים התגלו כציסטה אחת (תוצאה של האנדו' שיש לי) חדשה, איזה כיף
ומאתמול ולמשך שבועיים אני אמורה להזריק כל מיני חומרים, כל יום זריקה באותה שעה, קצת שורף אבל אני מקווה שיעבור בתום שבועיים בבשורות טובות... וזהו, הגיע סוף השבוע אפשר לישון קצת לקראת יום ראשון והתיק הוכחות של זדורוב שמתחיל אצלנו (אני צריכה להגיד לאחותי שתעשה לי פן ואני צריכה לזכור להתאפר)
אתם יודעים - בגלל התקשורת. יובל מספרת לחצי מגדל העמק שיש לה חבר שקוראים לו בר והיא תתחתן איתו......

O n y X

New member
היה שבוע רגיל

ושקט. אבל הוא עוד לא נגמר.. ביום שבת נוסעים לים

למעלה