אילנה מגיעה לפורום

MrHyde1

New member
יסמין, כמובן ../images/Emo6.gif

את מוכרחת לסלוח לי, אני מודע לכך שאתן לא אותו אדם

svety

New member
../images/Emo41.gifאילנה מגיעה לפורום../images/Emo41.gif

שלום חברים וחברות
ביום שלישי הקרוב [שזה אומר מחרתיים], בשעה 18:00, תגיע לפורום יסמין עיון, שמגלמת את דמותה של אילנה. כולכם מוזמנים לשרשר שאלות כבר מעכשיו - יסמין תענה על הכל ביום שלישי. תזמינו את החברים, ותהייו כאן
דף הדמות של אילנה באתר של יס!וואלה

maama123

New member
אהההההה

אנייייייי לא מאמיננהההההההההההההההההההה אני מעריייייייצה שלה היא דיבבה בכל כך הרבה סרטים וגם מתחת לאף התווווכנית השניייה הכי אהובה שליייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!יואוווווווווווווו אני יגשייים חלווווווום אני יפגוווש אווותה אני נכנסת כל יום לאתר ערוץ הילדים כד לענוווווות על המשימה ואני אף פעם לא זווווווווווווווכה יואוווווווווווווווווו אני רוווצה לשאווול אווותה אם היא תסכיים לפגוווש אוותי בבקשה!!!!!!!!!

yaeli583

New member
היי:)

יסמין, אני מעריצצה גדולה שלך :) את משחקת מעולה;) אתת מהמממתתת .....יש לך עיינים מדהימות:) תמשיכי לשחק בעוד סדרות... ויש לי שאלה:"יהיה עוד סדרה של אליפים כי הספר גדול אז חילקתם אותו לשתיים? " בהצלחה בהמשך הדרך הארוכה שלך:) -אני-♥

limors2

Active member
שלום יסמין!

האם הכרת את הספר לפני הסדרה? אם לא, תתעלמי מההמשך
מה דעתך על כל השינויים העלילתיים שעשו לסיפור, והאם הם הכרחיים לדעתך כדי שהנוער של היום יוכל להתחבר לסדרה? [בשינויים אני מדברת על רוני כבן של ראש הממשלה, קטנצ'יק ילד דחוי, פיני חננה והתאמה תקופתית עם התמכרות לפלאפונים ופייסבוק]

יסמין -

היי! קודם אני מאוד נהנית מהסדרה.. חייבת לומר שאני לא כ"כ רואה טלויזיה ולא את ערוץ הילדים (קצת גדולה בשביל זה..) אבל בתור אליפית ודלידית בעברי מצאתי הרבה חיבור לסדרה.. אני חייבת לומר שכל בהדברים שקורים בעלילה מזכירים חלר מהדברים שיצא לי לחוות/ להרגיש ואני מחכה בקוצר רוח לכל פרק, ואני מאוד נהנית לראות אתכם! לשאלות... מה עשית בצבא? למי מהדמויות את כי מתחברת חוץ מלדמות שלך? האם את מתכוונת להשקיע את כל כולך במשחק או שאת חושבת דווקא על כיוונים אחרים לעתיד?

היי!!

קודם כל אני מאוד שמחה לשמוע שאת נהנית מהסדרה (ועוקבת בקביעות!! -כל הכבוד!). כיף לשמוע שאנשים מתחברים לעלילה ולדמויות-זה בעיניי אחד הדברים החשובים ביותר. ולשאלות.. בצבא הייתי בלהקה צבאית- חיל החינוך והנוער. שירתתי בתל השומר והייתי זמרת בלהקה עם נגנים ועוד שלושה זמרים. אני חושבת שבכל דמות אני מצליחה למצוא משהו שנוגע גם לי, קשה לי לבחור דמות אחת ספציפית. (באמת שניסיתי :) ) מגיל קטן אני רואה את עצמי בתחום הזה. אני מתכננת להתחיל לימודי משחק (כנראה שנה הבאה). מאוד אוהבת תיאטרון ומשחק. כמו שאמרתי בצבא הייתי בלהקה- אני גם מאוד אוהבת מוסיקה, מקווה שיצא לי לשלב בין השניים. בכל מקרה שלא יהיה- זה הכיוון! שלך, יסמין.

הי יסמין

את חושבת שאם הסדרה הייתה נצמדת לספר אחד לאחד כולל התקופה שעליו הוא כתוב זה היה עובד?! או שהילדים של היום צריכים את ההתאמה הזאת לתקופתנו? לאיזה אילנה את יותר מתחברת זו של הספר או זו של הסדרה? ובהנחה שאנחנו לא יודעים מה יקרה עם אילנה , מה היית רוצה לראות שקורה לה ? עם מי היית רוצה לראות אותה? עם רוני ,דווידי,אולי דווקא עם מיכה או גדי ?! מה היית רוצה שיקרה לה?

היי מור!

לפני שהתחלנו את הצילומים, תהיתי לעצמי אם הסדרה תהיה תקופתית (כלומר תתרחש בזמן כמו שכתוב בספר), ואני חייבת להודות שהיה בי משהו שקיווה לזה. למרות הכל, גם כפי שהסדרה מצולמת יש בה משהו שהוא קצת מהיום וקצת מפעם. בעיניי זה מקסים. אני לא יודעת אם זה אכן היה עובד. אני רוצה להאמין שכן. יכול להיות שהיום הצופים צריכים איזשהו שיוך להווה (כמו הפייסבוק למשל). ככל שעבר הזמן אילנה עבורי נהפכה למשהו אחד. אני חושבת שגם לשאר השחקנים בסדרה כבר הצטייר משהו אחד ספציפי בראש לגבי הדמות שלהם. הייתי רוצה לראות את אילנה ממשיכה בפנימייה, לומדת ונהנית עם החברים. זו שאלה קשה לגבי בחירת ה"חבר"- במהלך הסידרה אילנה חווה אהבה ראשונה- וקשה לי להיות אובייקטיבית ולבחור מישהו (מאחר שאני יודעת מה קורה בסוף. ויש לי תחושה שגם לך יש מושג...) שלך, יסמין!

svety

New member
וגם אני, כמובן

מה הוא תפקיד חלומותייך? איך זה לשחק בסדרה "אמיתית" ועוד דמות ראשית, אחרי כל כך הרבה דיבובים? עד כמה ובאיזה נקודות את מזדהה עם הדמות שלך בסדרה?

היי svety!

תפקיד חלומותיי?? שאלה מאוד מאוד קשה. אני מניחה שלכל שחקן ושחקנית יש כמה כאלו בראש. יש המון תפקידים נחשקים בתיאטרון למשל, וגם ביצועים מחודשים לתפקידים קולנועיים. אבל הרשימה הזו היא ענקית ויש המון קלאסיקות. אני רק יכולה להגיד שאני מקווה שאני בתחילת דרכי, ועוד אעשה דמויות ותפקידים מאתגרים- רבים ככל שאוכל! הצילומים לאליפים הייתה חוויה מדהימה עבורי. לשחק בסדרה "אמיתית", ועוד אחת כמו ה'אליפים' זה מאוד מרגש. יש משהו מאוד שונה בדיבובים- שזו גם כן חוויה מעניינית ולעיתים עבודה לא קלה, אבל אין ספק שיש משהו אחר בצילומים לסדרה. הפרוייקט הזה כולל בתוכו המון עבודה והשקעה, המון אחריות גם. היו ימים שזה היה מביא אותי לעייפות גדולה ולחץ, אבל זה תמיד מהול בהמון המון כיף והתרגשות. אני מאוד שמחה שנפל בחלקי להיות חלק המפרוייקט הנהדר הזה! לפעמים הייתי חוזרת מהצילומים ומרגישה שנשארה בי עוד קצת "אילנה"- למרות שאני כבר בבית. כי למרות שהגיל הוא אחר, וכמובן שהסיפור שלי ושל הדמות שונה לחלוטין, יש המון נקודות השקה ביננו. וגם בצילומים עצמם תמיד היינו צוחקים איך כל אחד משחק קצת את עצמו. יש משהו באילנה שהיה לי קל להתחבר אליו. היא באמת ילדה טובה ואכפתית, מנסה לעמוד על שלה ועל טובת חבריה בלי לפגוע באחר (אלא אם כן זה קצת תעלולים לדלידים ;) ) וכך גם אני מנסה לפעול. למרות שהיא קצת סגורה לפעמים ולא תמיד קל לומר מה היא מרגישה- היא תדבר אם תראה שנעשה עוול. ומעבר לזה- אני מאוד אוהבת אותה כי יש בה משהו תמים ומאוד ישראלי 'של פעם'- שרואים פחות ופחות היום בנוער הישראלי. שלך, יסמין.

Efrat K

New member
שלום יסמין../images/Emo140.gif../images/Emo8.gif

אני חייבת לומר לך שמהרגע הראשון שיצא לי להתקל בפרומו של הסדרה,ישר זהיתי אותך מרחוב סומסום. קיבלתי במתנה קלטת מחני נחמיאס כשהייתי בחדר של חני[בגיל 8 בערך] וכל כך התלהבתי ממנה שצפיתי בה מיליון פעם בילדותי.אני שמחתי לראות שהמשכת בתחום המשחק,הוא באמת מתאים לך. ראיתי כמה סרטונים של "מאחורי הקלעים" על הסדרה והופתעתי לגלות שאת לא ממש 'אורגנית' כמו הדמות שלך,אז אין ספק שאת עושה עבודה טובה כי את די משכנעת. בכל מקרה-אתם עושים עבודה מעולה,אני חושבת שזאת סדרה שבאמת מדברת אל בני הנוער בגובה העיניים ולא מזלזלת באינטליגנציה שלהם,מאז "עניין של זמן" לא ראיתי סדרת טלוויזיה עם כזה עומק,גם בשביל מישהי כמוני שכבר עברה את גיל ההתבגרות-אני בת 20. הייתי רוצה לשאול אותך,אני מניחה שאת מתכוונת להמשיך בתחום המשחק-חוץ מלשחק מהם התחביבים שלך ומה את עושה בזמנך הפנוי? לאיזה סוג מוזיקה את מקשיבה והאם יש לך סרט אהוב? תודה, אפרת.

היי אפרת!

את לא תאמיני אבל ישבתי פה וכתבתי לך תשובה ענקית, ואז המחשב שלי נתקע ומחק הכל!! אז אני אנסה לשחזר את הרוב. אז קודם כל, תודה רבה כל הדברים המקסימים שכתבת! אני שמחה שאת אוהבת את הסדרה ואת מה שהיא מעבירה. זה מאוד חשוב לי לדעת שהצופים רואים שהסדרה היא אחרת ומקסימה. אני אכן רוצה להמשיך בתחום, ומתכננת להתחיל לימודי משחק בשנת הלימודים הבאה. מעבר לכך אני מאוד אוהבת לשיר ומאוד אוהבת מוסיקה- ומקווה לשלב בין השניים. בזמני הפנוי אני אוהבת לקרוא, מאוד אוהבת תיאטרון וקולנוע- אז אני משתדלת לראות כמה שיותר הצגות וסרטים. אני אוהבת לצלם- ואחת מחברותיי הטובות היא צלמת- אני מנסה ללמוד ממנה כמה שיותר. יש לי הרבה חברים מוסיקאים- אז אני גם רואה הרבה הופעות. וכמובן שאני אוהבת לבלות עם משפחה וחברים- ולטייל! ואחד מתחביבי החדשים הוא אפייה- בשנתייםהאחרונות התחלתי לאפות- וגם לצילומים הבאתי לא פעם כל מיני עוגות ועוגיות שאפיתי.. אני מקשיבה הרבה לג'אז, וקצת מוסיקה קלאסית, וכמובן על מיני "אולדיז" (כמו ביטלס, פינק פלויד וכו'..) אבל אני תמיד פתוחה למוסיקה חדשה! הרשימה של סרטים אהובים היא ארוכה מאוד. זו שאלה קשה! אני חייבת לומד שאין לי אחד ספציפי.. :) שלך, יסמין.

היי יסמין ../images/Emo13.gif

טוב, אז יש לי כמה שאלות: 1.אני מאוד אוהבת משחק, ובזמן האחרון התחלתי להתעניין גם בדיבוב – איך הגעת לתחום הזה?
2.איך ההרגשה לשחק ילדה בכיתה ט' כשאת בעצם בת 20? 3.היכן התרחשו הצילומים? ואם היו כמה אתרי צילום, איפה צילמו את הצילומי חוץ?
4.אם או כשמעריצים מזהים אותך ברחוב, איך התגובות? והאם את נהנית מהן או שהיית מעדיפה שלא?
5.אני מצטרפת לשאלה של כל אלו שמעלי – האם את חושבת שכל השינויים שעשו בסידרה הכרחיים? אני אישית העדפתי את הספר
תודה רבה
עדן

היי עדן!

גם לאחותי הקטנה קוראים עדן! :) לדיבוב הגעתי כשהייתי בערך בת 9, אני לא זוכרת איך, אבל עשיתי סוג של אודישן לסרט של דיסני, ומשם הדברים התגלגלו. אם דיבוב מעניין אותך אני יודעת שיש כל מיני אולפנים שמעבירים שיעורים וקורסים בנושא. את יכולה לבדוק את זה באינטרנט ולהתחיל שם.. זו הרגשה קצת משונה לשחק ילדה צעירה יותר, אבל בעצם היא עוברת דברים שעברתי גם אני- גם אני הייתי פעם בכיתה ט'- אז יותר קל לי להתחבר מהמקום זה. הצילומים ברובם התרחשו באולפנים בחולון, ואת צילומי החוץ צילמנו בעיקר בכפר הירוק. זה עוד לא קרה לי יותר מידי שזיהו אותי, אבל כזה קרה זה תמיד היה באווירה טובה, זה משמח אותי שאנשים רואים את הסדרה ואוהבים אותה. לפעמים זה יכול קצת להביך אותי, אבל בסך הכל זה נחמד! לגבי השינויים שנעשו בסדרה לעומת הספר: זו שאלה שלא פעם דיברנו עלייה גם אנחנו השחקנים, אני חושבת שבסך הכל השינויים שנעשו הם כדי להקל על הצופים להתחבר לעלילה ולדמויות. הסיפור שכתבה אסתר שטרייט וורצל הוא מאוד ייחודי, ומאוד לא תואם את תקופת הפלאפונים-פייסבוק-אינטרנט של היום. כדי לאחד בין הסיפור לבין ההווה הכותבות הראשיות בעצם שינו דברים שייקשו על החיבור הזה. למרות הכל, זהו עדיין פרוייקט מיוחד- לצלם סדרה שמבוססת על ספר קלאסי ועוד אחד כמו האליפים זה צעד אמיץ ומקורי מאוד בעיניי. שלך, יסמין!

אילנושקה

יצא לך להיפגש עם סופרת הספר "אליפים" - אסתר שטרייט-וורצל? איך למדת את הדמות שלך מעבר לקריאה? האם הכרת את הסיטואציות שבהם נתקלה אילנה? האם בחיי היום יום קוראים לך אילנה במקום יסמין? זה מציק לך? משעשע אותך?

היי!

אכן פגשתי את הסופרת, אסתר שטרייט וורצל. היא ביקרה יום אחד בצילומים וגם בהקרנה של הפרק הראשון היא הייתה. זה היה מאוד מרגש ובאמת כבוד גדול. לאט לאט, תוך כדי הצילומים כל אחד מהשחקנים למד את הדמות שלו והתחבר אליה באופן טבעי. אתה מביא כל פעם עוד משהו קטן מעצמך לדמות. המון מהסיטאוציות שאילנה עברה עברתי גם אני, להגיע למקום חדש, ללמוד בבית ספר חדש, אנשים חדשים, ריבים עם חברות, אהבה ראשונה- זה בעיניי מה שמקסים בסדרה- שכל אחד יכול להתחבר לאיזושהי סיטואציה של אחת מהדמויות או יותר. לפעמים בצילומים חלק מהצוות- כמו הצלמים למשל קוראים אילנה כמעין בדיחה, גם בבית לפעמים המשפחה, זה ממש לא מציק לי. זה חמוד בעיניי ואכן משעשע. לפעמים גם בין השחקנים אנחנו קוראים אחד לשני בשמות הדמויות, לפעמים זה גם קורה בטעות.. :)) שלך, יסמין.

למעלה