אירוטיוב!

adili6

New member
../images/Emo41.gifאירוטיוב!../images/Emo41.gif

טוב, אז הפעם הלכתי על גירסא מהופעת ה-unplugged... ומי עם לא big the inch record בשביל לעשות סיפתח? http://www.youtube.com/watch?v=uB2H59P84ak אז מה אנחנו חושבים על הנגינה, על השירה, הקהל וכמובן-ואיך לא?!- השיער של סטיבן!!! יאללה- הלכתי לחרוש לחשמל!

SaintJohn

New member
Kings and Queens!

Lick and a Promise! ביצוע משובח לשיר משובח! לדעתי כל המוסיף גורע, אבל אוסיף בכל מקרה: זה שיר שלא רגיל להיות מבוצע בכזאת אווירה. הרוקנרול והמגברים מתלבשים עליו בול, אבל מסתבר שהוא הולך מעולה גם בגירסה מינימליסטית. וזה האנפלאגד לטעמי - אווירה מינימליסטית, ללא מגברים, אפקטים חשמליים למיניהם, אווירה שמחברת אותך לצלילים היותר נאים (מלשון "נא"), היותר מיידיים שבוקעים מכלי הנגינה. זה נכון לגבי כל הכלים וחברי הלהקה, אבל משהו נוסף לגבי ג'ואי: אצלו המינימליזם אולי הכי בולט לעין, כי מערכת התופים שלו לא מלאה, ודאי לא זו שעליה הוא ניגם באותן שנים. רק שני תופים ועמוד Hi-Hat, וזה בעצם כל מה שצריך כדי לתופף. כל השאר זה בונוס. זה מאתגר מאוד, כי פתאום אתה צריך להסתדר עם הרבה פחות ממה שאתה בד"כ משתמש. והאתגר הזה, להתסדר עם פחות, לדעתי בסופו של דבר מוציא ממנו יותר, כי זה פותח את המחשבה ומרחיב את האופקים על דרך הנגינה. אני חושב גם שזו פעם ראשונה שבה ג'ואי ניגן עם מברשות, כדי לעמעם את הרעש. רואים שהאתגר הזה לא הפריע לחברי הלהקה. הם שחו בלי בעיה גם בגיטרות יוצאות הדופן שעליהן הם ניגנו. הכי בולטת זו כמובן דמויית הדוברו היפהפייה של ג'ו, עם הצליל מקסים והמאוד מיוחד שלה. בגלל שלאירו לא היה קשה לנגן את השיר עם האנרגיות הרגילות שלהם, אז גם לקהל לא היה קשה להתחבר ולהתלהב עם האנרגיות שלהם. ותמיד הצחיקו אותי הצעקות שלהם ללהקה לנגן שיר כזה או אחר (ומכאן השמות של השירים בכותרת התגובה ובתחילתה, למי שתהה
). וכמובן, אחרון חביב - השיער של סטיבן

adili6

New member
חחח ואני לא מבינה למה השמות האלה!!

תמיד חשבתי שבאנפלאגד יהיה קשה לשלב תופים ובהרבה זה באמת קשה, אבל פה איכשהו הם באמת כמו שאתה אומר "שחו" בחומר! אני ממש מתה לראות את כל האנפלאגד! הגיטרה של ג'ו- אחת הגיטרות אם לא ה- והשיער של סטיבן 100מם!!!!!!!

shlomitzi

New member
לא מהשירים האהובים עליי בכללי

אבל אני ממש ממש אוהבת את הביצוע הזה! אני חולה על מה שסטיבן עושה עם המפוחית בהתחלה ובאמצע, אני אוהבת את הפרצופים שלו כשהוא שר ואני אוהבת את האנרגיות, נראה שכולם כ"כ נהנים ממה שהם עושים שזה פשוט כיף לראות את זה. אני זה כזה יפה איך שבסולואים הוא אומר כזה "בראד וויטפורד" ואז "ג'ו פרי" ואז טום משהו סקסופון חח ובכלל הקליפ הזה מזכיר לי משהו מההתחלה שאהבתי את איירוסמית' ולא ידעתי בכלל שיש להם עוד אלבומים ושירים חוץ מאלה שב Pה ו PUMP וכמובן GAG וזה היה עוד בכלל לפני NL אז כבוד לעדה. וזה עשה לי חשק עצום לראות את האנפלגד אז אולי מחר כי יש לי קצת זמן.

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifאהבתי ממש

בכלל זה שיר שאני מאוד אוהבת, טיפה (מדגישה את המילה טיפה!) שונה מהסגנון הרגיל שלהם (גם באותה תקופה). אני חושבת שהפעם הראשונה ששמעתי את השיר הזה זה היה בגרסא הזאת. בכל מקרה, כמו שאמרו כאן לפניי השיר לא מאבד מהקסם שלו, מהאנרגיות שלו ומהכיפיות שלו גם בגרסא הזאת! אני לא כל כך אהובת אנפלגד, אבל הלינק הזה עשה לי חשק לראות עוד חלקים מההופעה - נשאיר את זה לסופ"ש

למעלה