"אירוליג 2011", הגמר הגדול

SaintJohn

New member
../images/Emo41.gif "אירוליג 2011", הגמר הגדול../images/Emo70.gif

ברוכים הבאים למשחק האחרון, המסכם, הגורלי והחשוב ביותר של טורניר "אירו-ליג 2011"! היו לנו פה בפורום חודשיים מלאי פעילות, עניין ומתח, עם דרך ארוכה שהתחילה עם כל השירים של אירוסמית', ושמסתיימת היום עם שלושה שירים נבחרים ששרדו את כל מה שהציבו בפניהם. העובדה ששלושת השירים הללו קיבלו בכל פעם את מספר הקולות הגדול ביותר, נותנים להם את ההצדקה החד-משמעית להיות הפינליסטים של הטורניר. לפני שנוציא את הגמר הגדול לדרך, הנה מבט על הדרך שעשה כל אחד מהשירים: Rats in the Cellar: מחזיק הכתר משנת 2008 התחיל את הטורניר בבית 5, ועלה בקלות אל שלב ב' לצד שירים כמו Think About It, Milk Cow Blues, Deuces Are Wild ו-Sweet Emotion, אבל עם יותר קולות מכל אחד אחר. בשלב ב' היה לו קצת יותר קשה, אבל הוא עדיין הצליח להמשיך הלאה, על חשבון שירים כמו Woman of the World, Amazing ו-Face. גם בשלב המרכזי לא היו ל-Rats חיים קלים. אך בסופו של דבר ניצחון 5-3 על Young Lust ותיקו 4 עם Think About It, הספיקו לו להעפיל לרבע הגמר מהמקום השני בבית D, וזאת למרות תבוסה 7-1 ל-Ain't That a Bitch במחזור האחרון. ברבע הגמר Rats גבר על Combination בתוצאה 6-4, במשחק מאוד מעניין וצמוד. ובמשחק האחרון שלו לפני הגמר, Rats נקם (באופן מפתיע?) ב-Ain't That a Bitch עם ניצחון 4-3 בתגובה לתבוסה 7-1 משלב הבתים. Movin' Out: ב-2008 Rats לא היה הזוכה היחיד, הוא חלק את הכתר עם Movin' Out לאחר שהגמר ביניהם הסתיים בשוויון. אבל מה ש-MO עשה ו-Rats לא, זה לזכות ב-2009 בכתר בפעם השניה ברציפות, הפעם לגמרי לבד. גם עבור Movin' Out הטורניר נפתח בקלות, כשעלה בלי בעיה מבית 9 ביחד עם One Way Street, Toys in the Attic ו-Face. גם את שלב ב' הוא צלח בקלות, כשעלה הלאה ביחד עם Rats מאותו בית. את השלב המרכזי MO עבר כמו שצריך, עם 3 נצחונות ב-3 משחקים שנתנו לו את המקום הראשון בבית B. ברבע הגמר הוא קיבל את המקום השני מבית A, One Way Street, והביס אותו 5-1, רק כדי לפגוש בחצי הגמר את Last Child, לסיים את המשחק בתיקו ולהעפיל ביחד איתו לגמר הגדול. Last Child: זהו הפיינליסט המעניין ביותר השנה לדעתי, גם בגלל שזהו הגמר הראשון שלו, וגם בגלל שהוא עבר דרך יותר קשה עד הגמר: הוא עלה אל בית 2 של שלב ב' מבית 9 בשלב א', לצד שירים כמו Livin' On the Edge, Back in the Saddle ו-Uncle Salty. מבית 2 של שלב ב' עלו Ain't That a Bitch, Think About It ו-Young Lust. Last Child היה בבית הזה אך לא עלה! LC עלה לשלב המרכזי דרך משחק ההזדמנות האחרונה, שם הוא קיבל יותר קולות מכל שאר 34 השירים שהשתתפו במשחק הזה (פלוס הכרעה של מעיין
). גם בשלב המרכזי לא היה קל, אבל Last Child הצליח להעפיל לרבע הגמר מהמקום הראשון, עם שני נצחונות ותיקו, ויתרון קטנטן בהפרש הקולות על One Way Street. ברבע הגמר LC גבר על Draw the Line בתוצאה מאוד משכנעת, 7-3. וכבר ידוע לנו מה קרה בחצי הגמר. זהו, תמו כל הדיבורים, הגיע הזמן להצבעות שלכם, שיקבעו מהו השיר האהוב ביותר על חברי הפורום (לפחות על האירו-ליג הבא
). כל מה שאתם צריכים להחליט, זה מי השיר המועדף עליכם בגמר הגדול של "אירו-ליג 2011": Rats in the Cellar vs. Movin' Out vs. Last Child בהצלחה לכולם, וגם הפעם: שתהיה לכם בחירה נעימה וקלה, הצביעו בהמוניכם!

shlomitzi

New member
אני אוהבת את כל השירים

אבל קופץ לי Movin' Out אז אני אבחר בו. אין ספק שהוא השיר האהוב עליי מבין השלושה למרות שהייתי רוצה שתהיה הפתעה חח

SaintJohn

New member
כרגע אני עם Rats

סביר להניח שאשנה את דעתי. או אולי לא.

HeAVeN or HelL

New member
Last Child

ואו....זה ממש ממש קשה :0 אין לי הרבה בררה אז בחרתי...אבל אינני מעדיפה בכללי שיר זה על פני אחרים... :)

מעיינש0

New member
וואו איזה התרגשות!!!...

אז אחרי ששמעתי שוב את שלושתם, כמובן שכולם יודעים כבר מה תהיה הבחירה שלי - LAST CHILD ובגדול !!!!! (יאללה השאר כבר קיבלו את התהילה שלהם) בנימה אופטימית זאת אני רוצה להודות לנועם שאירגן את כל הדבר הזה! זה בטח לא היה קל...! אז... כיפכ-היי לנועם!!! או משהו כזה...

SaintJohn

New member
יש כרגע תיקו

ולפי החשבון שלי, יש פוטנציאל לעוד לפחות 4 מצביעים.

Sniper 47

New member
מפתיע

לא חשבתי ש- Last Child יגיע בכלל לגמר. (למרות שרציתי ש- Movin' Out ייקח). היה טורניר מעולה.

למעלה