אתר טולקין האיש והאגדה עודכן

barzik

New member
../images/Emo41.gif אתר טולקין האיש והאגדה עודכן

בעדכון הנוכחי של האיש והאגדה - שתי ידיעות חדשותיות מענייניות ביותר באגף הסרט: האחת המספרת על מועמדתו של שר הטבעות לסרט ומספרת כיצד אתם (כן.. כן...) יכולים לעזור כדי שתקרית האוסקר לא תחזור על עצמה. הידיעה השניה מכילה תמונות ומידע על הטריילר של הסרט השני בטרילוגיה וכוללת גם לינק להורדה. מגנומן, מנהל צוות האתר, מבקש להודות לכל מי שעזר ועוזר לו בהכנת החומרים ובמיוחד לאיה, אוסנת ואוריה.

Lambengolmo

New member
../images/Emo45.gif , אם כי חבל שהעדכונים מכילים

אך ורק חדשות הנוגעות לסרט. חסר תוכן של ממש. בקשר לקישור לנארעמארדע, :-x

barzik

New member
מה, והסרט הוא לא תוכן של ממש?!? ../images/Emo46.gif

כבר צרחתי מספיק בפורום של אורט. כרגע מי שמתפעל את האתר הוא צוות של אנשים מוכשרים מאד וטובים מאד בראשות מגנומן. לאנשים אלו יש התמחות בעיקר בסרט, זה מה שהם אוהבים וזה מה שהם עושים. הם לא מסוגלים (ואני משער שגם לא רוצים) לתרגם חומרים ´ממשיים´ יותר כמו אלו המופיעים ב´נומנור´ - מכתבים, עצים וכו´ המחייבים השקעה אדירה של זמן וגם ידע נרחב מאד שאין ברשותם כרגע. הצוות של ´נומנור´, שעזר למגנומן בהתחלה, עסוק כרגע בדברים אחרים: באנציקלופדיה (יש עוד הרבה מה להוסיף), בפרוייקט קוץ, אה, ובאתר נומנור.. שמעת עליו? גם הוא מתעדכן מדי שבוע. בקיצור, האיש והאגדה משנה את פניו - מאתר כללי על טולקין הוא הופך להיות אתר המתרכז בסרט. לא שזה רע או מפחית מכבודו, גם בעבר הוא התרכז בסרט. בקיצור: מה עדיף? אתר שומם, קר וחשוך או אתר פעיל שעומד מאחוריו צוות מגובש שמעדכן עדכונים (ולו גם על הסרט) פעם בשבוע? אני חושב שאתר פעיל. מעניין שכולם התחילו לצעוק ולהתלונן כאשר האתר שב לפעילות ואף אחד לא צפצף כאשר הוא היה מושבת שנתיים. כן, שמתי לניק לנארעמארדע, אפילו עם באנר.

פרמיר

New member
לא הבנת...

זה נהדר שיש הרבה חומר על הסרט... אבל... מה לעשות שזה לא אתר רק של הסרט, כמו שנומנור הוא לא רק אתר של טריוויות, למרות שיש בו הרבה טריוויות... וכמו שאמרת- אני יכול לעזור. אני אשמח, צפה לדוא"ל בקרוב, יש לי כמה רעיונות...

Lambengolmo

New member
לא התכוונתי להמעיט בחשיבות התעדכנות

האיש והאגדה או באנשים התורמים לו. ישר כח על העבודה המצויינת! לא באתי בדרישות. הצעה: אם האתר מתרכז בסרט, למה לא לכתוב/לתרגם מאמרים/ביקורות/כתבות על הסרט, מלבד החדשות? לגבי הלינק: שכחתי לרפרש, כך שלא ראיתי אותו. תודה.

Luthien

New member
אתה כאילו רומז שאני בעצם לא מתמחה

בספרים עצמם אלא כל היום רק הסרט????????????? תתבייש לך!!!!!!!!!!!!!! אני עכשיו מאוד כועסת עלייך ואתה יודע למה?! כי זה ממש לא נכון!!!!!!!!!!!!!! אהבתי את הסרט מאוד והוא יצא מדהים והתרגזתי כשהוא לא זכה באוסקר, אבל הוא הרבה פחות מעניין אותי מהספרים! כל הידע שלי על הסרט נרכש אך ורק מהתרגומים ל"טולקין, טם טם טם, האיש והאגדה"...... אני עכשיו כועסת עליך! נו נו נו

Luthien

New member
אממממ.....

אין לי מושג איך לקרוא לנושא אז אני מניחה ש"אממ...." זה מספיק טוב להודעה שכזו... רן, אני מצטערת שפגעתי בך (הכוונה הייתה ממש שונה), לפעמים אני מתבדחת יותר מדי וזה פוגע באנשים, אני רק רוצה שתדע שאני ממש ממש מצטערת, הכוונה האחרונה שלי הייתה לפגוע בך וכמובן, אני אעשה כל מה שביכולתי כדי שזה לא יחזור על עצמו... שוב סליחה.... ואם מישהו יכתוב שזה מכתב מתחנף או לא יודעת מה אז לא יהיה לו נחמד יותר בחיים.... אני לא חנפנית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה