בוקר טוב יום שני - שרשור הכרות

EMANUELA XD

New member
../images/Emo41.gifבוקר טוב יום שני - שרשור הכרות../images/Emo24.gif

בוקר טוב חברים יקרים
ההתרגשות בשיאה בכול יום פינה חדשה שרשור חדש בפורום בהתאם לרוח הפורום כולם מכירים את כולם כאן בפורום? מוזמנים לרענן את ההכרות של החברים הותיקים והחדשים שאלון קצר :
מי מסתתר/ת מאחורי הכינוי - מי אני ומה שמי ?
אני גר/ה בישוב עיר -
כמה זמן אני גולש/ת בפורום ?
השיר שלי של דנה אינטרנשיונל ליום זה - / מוזמנים להעלות קישור מיוטוב מפליקס ומכול מקום אחר
תודה רבה המשך גלישה נעימה בפורום
עמנואלה ברזאני

EMANUELA XD

New member
../images/Emo23.gifמי אני ומה שמי ../images/Emo8.gif

מי מסתתר/ת מאחורי הכינוי - מי אני ומה שמי ?EMANUELA XD
עמנואלה ברזאני
אני גר/ה בישוב עיר - תל אביב / פלורנטין
כמה זמן אני גולש/ת בפורום ? שש שנים
השיר שלי של דנה אינטרנשיונל ליום זה - דנה אינטרנשיונל- הכל זה לטובה

עכשיו אני

שמי עידו
אני גר באבן יהודה.
אני גולש בפורום 4 שנים.
השיר שלי של דנה אינטרנשיונל ליום זה - מגנונה

Dark Mater

New member
אני

מי מסתתר/ת מאחורי הכינוי : שרון אני גר/ה בישוב עיר : ת"א כמה זמן אני גולש/ת בפורום : בערך 5 שנים אבל בתקופה של שנתים לא הגבתי. השיר שלי של דנה אינטרנשיונל ליום זה : Say it again . לא יודע למה אבל בא לי שמישהו יגיד לי שוב....למרות שאני אוהב גם גרסה בעברית אבל גם זאת עושה לי טוב

tA Love Tu

New member
../images/Emo108.gifאז... אני ../images/Emo13.gif

השם שלי סהר
גר ביישוב צורן. נראה לי שאני בפורום ... ממ... 5 או 6 שנים משהו כזה. מי סופר?
השיר שלי להיום הוא Free אחד האהובים עליי!

עונה ../images/Emo13.gif ....

השם שלי - שני , גרה בקריות (ליד חיפה) נמצאת בפורום 3 שנים (נראה לי .... מתקופת הכל זה לטובה =] ) השיר שלי להיום - זה הכל זה לטובה !!!
..

nerod 72

New member
אהלן...

|מי מסתתר/ת מאחורי הכינוי - אורן אני גר/ה בישוב עיר - גבעתיים, בקרוב ת"א כמה זמן אני גולש/ת בפורום ? מיומו הראשון, כמעט 7 שנים (וואו) השיר שלי של דנה אינטרנשיונל ליום זה - יום הולדת ...
לדעתי השיר הכי יפה של דנה ...

תעודת הזהות שלי

שמי: רפי גיל: 28 עובד הוראה - מורה ומחנך חבר בפורום בערך שנתיים וחצי שלוש (מושיקו, תקן אותי אם אני טועה חחחח) השיר שאני הכי מזוהה בו הוא כמובן השיר "ניצחתי". אני חושב שהמילי של השיר אומרות הכל, ואין צורך להכביר במילים. בהזדמנות זו אאחל מזל טוב ובהצלחה לעמנואלה.

בוקר טוב לגולשי הפורום :).

הכינוי אומר הכל :). תל אביב / פלורנטין . ( עמנואלה תקפצי לקפה ולחפיפה קצרה
) הקמתי את הפורום - קבלו את היורשת
- שיהיה לך בהצלחה ממי . השיר של דנה - למה כתבת לי שיר . תמיד עושה צביטה בלב . נשיקות לכולם

EMANUELA XD

New member
../images/Emo24.gifתודה על ההכרות

ווואווו זה עדיין הזוי שאני מנהלת את הפורום מושיקו תודה רב לך - מבטיחה לשמור על הכתר לכבד את הפורום ולתת לו המשכיות אתה גר בתל אביב ? האם אנחנו שכנים ? חברים תמשיכו כך והפורום שלנו יקבל עליה -בואו נאמר כזה דבר השקט שלפני הסערה שהולכת להיות לנו בפורום ואני מבטיחה שהולכת להיות בפורום סערה סערה - מחכה בקוצר רוח להביא לכם את ההודעה הראשונה על צאת סינגל ראשון מתוך אלבום החדש 2010 של דנה אינטרנשיונל

EMANUELA XD

New member
מה עם דני אינטרנשיונל שנעלם לנו מהפורום?

נסיך מצרים גאי ואחרים ? חברים המסינגאר נמחק לי הכוונה כול הכתובות ואין לי אפשרות לשחזר סיסמה
אני אעדכן בכתובת חדשה ואקשר את כולכם למסינגאר החדש - תקופת התחדשות

EMANUELA XD

New member
../images/Emo41.gifהודעה חשובה בפורום

עם כניסתי לתפקיד כמנהלת פורום נשלחים אלי הודעות במסרים ומבקשים ממני להעביר לדנה הודעות אישיות ואת מספר הפון של דנה - הוותיקים שבפורום מבינים עניין לכול החדשים והמבקרים כדאי שתתעדכנו א- אין לי את מספר הפון של דנה - ואם היה מין הסתם אין באפשרותי להעביר את המספר - זה לא נהוג ולא מקובל ב - הודעות אישיות לדנה - כמו שאתם פוגשים את דנה כך גם אני - דנה בעיסוקים משלה עם המשפחה וחברים קרובים זה שאני מנהלת את הפורום אין לי שום כוונה להתעלק על דנה / תיזכורת אני מנהלת את הפורום מסיבה אחת שהפורום ימשיך להתקיים נ.ב אני גולשלת וחברה בפורום בדיוק כמו כול אחד ואחת מהחברים כאן, עם תוספת של סמכות לנהל את הפורום בכינוי כחול כינוי כחול כול זה לא הופך אותי להיות מישהי אחרת שמקבלת הנחות..... עוד דבר חשוב שכדאי להבהיר - אין לי הקלטות נדירות של דנה - פעם היה לי וממה שהצלחתי לאסוף כאן בפורום אני במחשב חדש שבקושי יש בו שירים של דנה - כשאני רוצה לשמוע את דנה אני פונה לאלבומים המקוריים או מהאוסף וידאו שיש לי ב FLIX וביוטוב .. אני אישית אוהבת לשמוע כול שיר כשהו מעובד גמור כפי שיש אותו באלבום. כמוני כמוכם על אותו גל בשלב זה !!

Tam1r

New member
היי WELCOME

אני יותר קורא מאשר מגיב. מכיר את הפורום מתקופה שגרתי בחו"ל והתעניינתי מה קורה עם דנה גר במרכז תא אין לי שום דבר ידגיטלי להציע חוץ מזה: :-* שיהיה בהצלחה ילדה!

v a X m a n

New member
../images/Emo9.gif

מי מסתתר/ת מאחורי הכינוי - מי אני ומה שמי ? אור וקסמן אני גר/ה בישוב עיר - אור עקיבא. אבל כבר חודשים במאמץ למציאת עבודה ודירה בעיר הגדולה. כמה זמן אני גולש/ת בפורום ? ממממ.... יש מסביבות 2006-2007. השיר שלי של דנה אינטרנשיונל ליום זה - http://www.xn--eebam6bd.ws/דנה-אינטרנשיונל/אתה-הורס-/-דנה-אינטרנשיונל.htm
בהצלחה עמנואלה!

למעלה