בשנת 2006 אני חושב\ת ש...

Simply an Angel

New member
../images/Emo41.gifבשנת 2006 אני חושב\ת ש...../images/Emo41.gif

זה עניין של כמה שעות עד ששנת 2005 כבר תהיה היסטוריה ונוסטלגיה... אז אולי קצת כדי להכיר אחד את השני יותר... בואו נכתוב מה אנחנו חושבים\מצפים\שואפים\מקווים שיהיה לנו (כל אחד באופן אישי) בשנת 2006 (בלבד)... אז יאללה- לעבודה!

m i r u s h i

New member
*נאנחת*../images/Emo108.gif

שואפת להצלחה בלימודים... הפרוייקט בVB [עזבו |:] דיי מסובך...תנו לי 80 ואני אהיה מאושרת.. כנ"ל לבגרויות במתמטיקה ואנגלית [בגרות בע"פ..
] מצפים? אחיין\ית נוסף\ת D: הלוווווווואי ! להיות מאושרת :) למצוא אהבה [כמה פתאטי XD] ולהיות נאהבת [עוד יותר פתאטי XDDD] בריאות
וזהו בערך.. :] סביבות סיום 2006 או אפילו לפני אני על מדים.. אז אני מקווה שאני אמצא את המקום שמתאים לי בצה"ל ואראה את הצבא בכלל באופן חיובי :)

m i r u s h i

New member
+../images/Emo108.gif

מפגשי פורום משובחים [ראו מפגש קומונה ראשון ומחצית ממפגש קומונה שני,אל תכלילו את ה...מטרידות
] שיכללו אתכם[כולכם!] ואת אורי

Simply an Angel

New member
../images/Emo9.gif

בשנת 2006 אני מקווה שמבחינה לימודית יהיו לי ציונים יותר טובים (בכמה מקצועות מסויימים
) ושאני אשב יותר על התחת כדי ללמוד... מבחינה חברתית אני לא רוצה שום שינוי מיוחד (כמובן שלא יזיק אם יהיו עוד כמה חברים) כי אני מרוצה במצב שבו אני נמצאת כרגע (טפו טפו טפו
) מבחינה אישית[?] למתן קצת את החסרונות שיש לי (פה גדול
,כנות יתר וכו'...) למען עצמי
מבחינה כלכלית- מאיפה לי? מה אני עובדת?
אבל שלאבא שלי תהיה הצלחה בעסק
אה אה! אני יודעת! שאני אקבל כסף (לא שאני לא מרוצה מה שיש לי.. אבל עוד כסף אף פעם לא מזיק
) וגם ש..כל המשפחה והחברים שלי יהיו בריאים.. וגם שלהם תהיה שנה אזרחית טובה
והכי חשוב (לפחות מבחינתי)- אני מקווה\שואפת\מצפה לפגוש אתכם עוד אינסוף פעמים.. ולהכיר כל אחד ואחד מכם יותר טוב...
אז שתהיה לכל אחד ואחת מכם שנה מ-צ-ו-י-נ-ת... שתזכו לכל מה שתבקשו- ואפילו יותר (יש דבר כזה?
)

chen010189

New member
שה17 יעבור לאט../images/Emo11.gif

16 עבר לאט וזה היה חיסרון
ואני עודמעכלת שאני סוף סוף בת 17 אבל ב17 אני רואה להשאר קצת יותר זה גיל יפה כזה ואני מצפה להתקדם קצת בלימודי המשחק שלי....

אממ מה אני מצפה....../images/Emo19.gif

להצליח יותר בלימודים כי יש דברים שאני מתקשה
מצפה שמי שאני אוהבת יחזיר לי את אותה אהבה...
מצפה להתחיל שגרה אחרת לא יודעת משהו כזה
וזהו ושהכל יהיה בסדר

אנונה2

New member
אוהו...../images/Emo95.gif

בטח יהיה... סתם עוד שנה
ברצינות, שנה שעברה הייתה ה-שנה (בשבילי, בכל מקרה) שואפת? להצלחה בלימודים, ולמימוש החלום שלי (ללמוד משחק...
) וחבר שיאהב אותי בכמות שאני אוהב אותו, ו... זהו מקווה? שיהיה רק טוב. שאח הקטן והגדול יתגברו על הקשיים בלימודים שההורים יצליחו יותר ויותר בעבודה ושימשיכו לעלות בדרגות בעבודה שהחברים ימשיכו להיות כאלה נהדרים ושהפורום הזה יהיה הטוב ביותר במערכת תפוז

boopymylife

New member
OK.. *נושמת עמוק*

אני מצפה שב2006, דבר ראשון אח שלי ייצא מהאנורקסיה שאני לא יודעת מאיפה היא נפלה עליו. (סה"כ ילדון בן 8) דבר שני- שאני יצליח בלימודים וילמד לנצל יותר טוב חופשים (לעומת החופש החרא שהיה לי עכשיו. ) שהשנה אני יכיר עוד אנשים. (להכיר עוד אנשים זה תמיד נחמד) (ואם אני יכיר מישהו יהיה אפילו עוד יותר נחמד XD) שתהיה שנה של בריאות, הצלחה, ריגושים, הפתעות והרבה כיף לכולנו, כי זה מה שבאמת חשוב! ושהחופש הבא יגיע כמה שיותר מהר! ושכולם יבואו למפגש! אהמ! ובנימה אופטימית זו, אני הולכת לאייסי ולמסנג'ר ולשמוע קצת שירים.

be a bee

New member
אמהאהמ:p../images/Emo55.gif

גוף ראשון זמן עתיד, א' תחילית תמיד
. :p

KeReN 0R

New member
אוקיי../images/Emo27.gif

שכולם יהיו בריאים זה הכי חשוב
שהכיר עוד הרבה אנשים מקסימים כמוכם
{ולפגוש אתכם עוד הרבה
} שאצליח בלימודים ושתהיה לי תעודה טובה
ושאתקבל לתיכון טוב
שאעסוק במוזיקה\כתיבה\ציור
שהשנה תעבור בכיף

אממ השאיפות שלי בערך ../images/Emo9.gif

אמממ להצליח בלימודים, לעלות ת'ציונים שלי יותר ולהשתפר באנגלית.
אממ מבחינה כלכלית אין לי ממש מבחינה אישית אני רוצה למצוא אהבה חדשה ושהפעם זה יהיה טיפה יותר מוצלח שיהיה עוד מלא חדשים בפורום ונעשה פגישות טובות יותר אמממ וזהו בערך

Nofar723

New member
../images/Emo13.gif

להצליח בלימודים, להשתפר במקצועות שאני לא טובה בהם שכולם יהיו בריאים
שהכל יהיה טוב ושהשנה תהיה כיפית
שנה טובה

השאיפות שלי!

מאוד דומות לזה של כולם! להשתפר בלימודים אני חייבת, להתקבל למגמות שאני רוצה. להכיר אנשים חדשים, להנות בבלגיה. זהו שלכולם תיהיה שנה טובה

JULI4561

New member
אני מאוד מקווהה ש ..

אני אצליח בכל מה שארצה או לפחות אעשה כל מה שאני יכולה בשביל להצליח

Simply an Angel

New member
מקווה שזה גם ייקרה לך! ../images/Emo9.gif

שתזכה להגשים דברים שלא הגשמת עד עכשיו (אם יש דברים כאלו
) ו- Happy new year!

למעלה