דברים שלא ידעתם על שודדי ה...

Or Altman

New member
../images/Emo41.gifדברים שלא ידעתם על שודדי ה...../images/Emo41.gif

קאריביים
לשודדי הקאריביים יהיה סרט שלישי שכנראה יקרא: "שודדי הקאריביים-בסוף העולם".
אורלנדו שלנו, וחברתו קייט, שניהם משחקים ב-2 סרטים שהם בעצם יריבים [שודדי הקאריביים וסופרמן חוזר] והם הכי מפרגנים בעולם
סדרת שודדי הקאריביים מבוססת על מתקן שעשועים שנמצא בדיסנילנד. המתקן עבר שדרוג טכני לקראת ההשקה של "תיבה של איש מת".
ג'וני דפ גילה שהוא ביסס את דמותו של ג'ק ספארו על המראה וההתנהגות של גיטריסט להקת הרולינג סטונס", קית' ריצ'רדס. לאחרונה אושר כי ריצ'רדס יגלם את אביו של ספארו בסרט השלישי בסדרה.
חלק ניכר מהסרט השלישי צולם במקביל לסרט השני. השחקנים נאלצו לא פעם "לקפוץ מסרט לסרט",דבר שלפעמים היה מאוד מבלבל עבורם.
קיירה נייטלי נאלצה לחבוש בסרט פאה, מפני שהיא קיצרה את שיערה לצורך תפקידה בסרט "דומינו".
התחרות הקופתית בין "סופרמן חוזר" ל"תיבה של איש מת" אמנם כרגע בשיאה, אבל לפחות בתחום אחד ידו של סופרמן על העליונה: אורך הסרט. בעוד שהשודדים שלנו נלחמים על המסך במשך לא פחות משעתיים וחצי תמימות[150 דקות], סופרמן מעופף לו במשך 154 דקות. אז תביאו תתכוננו כי זה הולך להיות קיץ ארוך במיוחד!
זה היה מעייף...
מקווה שנהנתם ונכנס לכם למוח עוד מידע

kittycatbone

New member
חח אני רואה שהבאת את המידע

מהכתבה בראש1?
תודה על המידע^^
[ושוב, בא לי כבר לראות את הסרט השניייייייייייייייייייי]

NeKoGiRl

New member
גםםםם ללללייייי

דייי אאאנננניייי ככככבבבבבררר ממממ=תתתתת=הההה ללללרררראאאאוווותתתתת אאאאתתתתת ההההסססססרררררטטטטטט!!!!! יכול להיות שאני ילך ביום רביעי!!!
וויייהייי איזה כיףףף

kittycatbone

New member
חיח,

אני נראה לי אראה חודש הבא... כי שבוע הבא אני טסה, ובשבוע הזה לא נראה שיש ממש לאן ללכת לראות סרט.. חיפה שזה המקום שבדר"כ אנחנו נוסעים אליו לא כל כך באה בחשבון
וגם עפולה או נצרת שהם המקומות האחרים שאפשר למצוא בהם קולנוע לא כלכך.... בקיצור נקווה שעוד חודש לא יהיה את כל זה ואני אוכל ללכת לראות את הסרט עם חברה שלי

NeKoGiRl

New member
תודה!! =]

אורע..=] חיחי יש לנו עוד אור פה נכון?? לאן היא נעלמה?=[

kittycatbone

New member
יאפ יש לנו עוד אור כאן../images/Emo6.gif

אבל בינתיים היא לא ממש מראה כאן סימני חיים בפורום..
[דיברתי איתה אבל אתמול וכאלה והכל בסדר אצלה! מקווה שגם היום!!]

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאני כאן :|

יא, זוכרים אותי
פשוט לא הייתי בבית שבוע, וזה. נו. יו קנואו.
קית' ריצ'רדס רולז וורלד

VIVIAN3

New member
תודה!!!!

את רוב הדברים אני יודעת חוץ מהקטע שקיירה הייתה צריכה לחבוש פאה....

למעלה