הבוגדים

ל י א ן69

New member
../images/Emo41.gif הבוגדים ../images/Emo41.gif

אז מה היה לנו הערב בתוכנית הבוגדים. היה בחור מקסים וילד טוב כל כך שחברה שלו בגדה בו, שמו בבית מצלמות נסתרות והוא ראה כל מה שהיא עושה עם המאהב בבית שלו כשהוא בעבודה. כשתפסו אותם על חם היא הייתה עם המכנסיים למטה וטענה "לא עשינו כלום הוא רק ידיד"...אבל הבחור הטוב סלח לה ונתן לה הזדמנות שניה. אני חושבת שהיא תמשיך לבגוד בו מכיוון שבסוף התוכנית היא העירה שכל אישה צריכה לבגוד בשביל לקבל את מה שהיא רוצה ותשומת לב מהגבר שלה. במקרה השני היה זוג ספרדים, נשואים עם ילדים. האישה עקרת בית, והגבר עובד במסעדה ומתפרפר לו כל הזמן. במקום להיות עם האישה והילדים הוא יוצא עם בחורות שלא יודעות שהוא נשוי...ראיות של בגידה היו רק נשיקה ולא יותר מזה, אבל גם במקרה הזה האישה סלחה ונתנה לו הזדמנות שניה, בתנאי שיפסיק לשתות ואם הוא יבגוד שוב הוא לא יראה את הילדים שלו. דעתי בקטע הזה שאסור לערב ילדים בשום סכסוך, ילדים צריכים את האבא והאמא, אם הם לא מסתדרים עדיף להתנתק ולא להישאר כי רוצים להיות עם הילדים או בשביל הילדים. ולסיום היה אחד שהתחנן לאישתו לקבל אותו בחזרה לאחר שלפני כמה פרקים תפסו אותו על חם במיטה...לא נראה לי שיהיו לו הרבה סיכויים אבל
אז מה דעתכם על הפרק השבוע של "הבוגדים" שבת שלום

ChEaTeRs

New member
איזה פדיחה...../images/Emo163.gif

לבוא ולהגיד בשידור... שכל אישה צריכה להגיע לסיפוק מהגבר שלה.. "אחלה" פירסומת עשתה לו... ניראה לי שהוא יכול לקשור את הזין שלו .. לא חושב שיהיה לזה שימוש יותר

למעלה