הבחירות

dafgol

New member
../images/Emo41.gif הבחירות ../images/Emo41.gif

מחר מתקיימות הבחירות בעיר, זה השרשור לכתוב כל מה שיש לכם להגיד, כל התובנות הערות הארות וכו'... אתם בשידור חי, נא להתנהג בהתאם
נא לא לעשות תעמולת בחירות

dafgol

New member
מה שאותי הכי מעצבן ומעלה לי את הסעיף...

גילוי נאות : 24 שעות לפני הבחירות ואין לי שמץ במי אבחר
במהלך השבועות האחרונים תיבות הדואר מפו33ות בתעמולת בחירות,פליירים,ניירות ומגנטים..... אז ככה...הבנתי בפעם הראשונה,לא צריך להפגיז אותי כל יום כל היום בפליירים נוספים, מי שמחלקים את הפליירים השאירו "בוחטה" של פליירים נוספים בכניסה לבניין , על שמשות המכונית, על דלתות הבית ובכל חור אפשרי
לא חראם? כמויות הנייר והכסף המבוזבז? והכי מעצבן??? מי יאסוף וינקה את כל הזבל'ה הזה? מי יאסוף את כמויות הנייר והזבל האלה שמפוזרים בכל מקום? בכניסה לבתים? לא חראם? אותי זה מעצבן

טוב אז כך

לפי דעתי העיר שלנו השתפרה מאוד מאז אלי ברדה (נכון יש מה לשפר במידה והוא יבחר ), העיר שלנו כמובן מתחילה להיראות כמו שצריך עם רמזורים כיכרות טובות אני מכיר את כל המעומדים כי אחד הוא סוכן הביטוח שלנו אחד, והשני למדתי עם הבת שלו וגם אח שלו שירית עם אבא שלי באותה יחידה לא משנה מי יבחר לרשות העיר רק שיעמדו התחייבוית שלהם כי הם פתאום נזכרו לשבץ רחובות ולעשות כיכרות וכל מיני פורייקטים , שלא ישכחו בשביל מה הם נבחרו ,שלא יעניין אותם רק הכיסא שלהם והמשכורת שלהם , אלה באמת שידאגו לתושבי העיר עד כמה שאפשר

frige

New member
../images/Emo50.gifלמגדל העמק היום

שהטוב ייבחר ומגדל העמק תשתפר. תמיד יש מה לשפר אז שתהיה למגדל העמק המון בהצלחה היום.

למעלה