ההודעה הבאה היא על אחריות הקורא

ExsoTic Cop

New member
מכתב שאודליה כתבה לי אתמול..

אני נוסעת אילו כמו כל שבוע.מחכה לרגע שאני יראה אותו לרגע שאני ירגיש את גופו ואת שפתיו על שפתיי כל כך התגעגעתי אילו.רק רציתי להראות לו כמה אני אוהבת אותו. יש לנו מין קטע כזה שאנחנו שוכבים אחד ליד השני ומתחילים לדבר.אבל הפעם זה היה שונה. המבט שהיה לו בעניים הכניס אותי לתוך עולם של מחשבות היה לו מבט של שובבות ועם זאת מבט של עדינות הוא הסתכל עליי ככה ואני חייכתי לעברו משדרת לו דרך האויר שכן אני רוצה אותו הוא ליטף את שערי בעדינות רבה,ועם השפתיים עבר על כל נקודה בצווארי נשיקות עדינות ונעימות תוך כדי שלח את ידו לכוס הלח שלי משפשף את ידו מעל הדגדגן שלי שעטוף בתחתון ורוד וסקסי. פותח את כפתור הג´ינס ואני עוזרת לו פותחת את הריץ רץ כל כך שקט באויר שומעים רק את הנשימות ואת הדופק של הלב שהולך ומתגבר.לאט לאט הוא מפשיל ממני את מכנסיי ואני מחליטה שגם אני רוצה לשחק אני מסמנת לו שאני רוצה לקום הוא לא מבין במה מדובר ונותן לי לקום משכיבה אותו על הגב מנשקת אותו נשיקות חטופות ורטובות מרגישה את הלשון החמה שלו מסתובבת בתוך הפה שלי עוברת על הנקודות שמטריפות אותו ונוגסת קלות בתנוכי אוזניו מעבירה את הלשון שלי לתוך האוזן הסקסית שלו מרגישה ניגוד מצידו..זה מחרמן אותו אבל אני לא מוותרת..הוא מוריד ממני את התחתונים בעדינות בעודי מעסה אותו בגופי החם והלוהט תופס ביישבני ונותן צביטות קלות.אני מגיעה לפטמותיו הזקורות זהו רגע שבו ניתן לשמוע את דפיקות הלב מקרוב.הדופק שלו הולך וגובר מעבירה את לשוני על הגוף השרירי והחסון אני מתיישבת מעליו ומורידה לו את המכנס עם הפה תוך כדי שהיד של מעסה את הזין הזקור שלו מנשקת את רגליו ומידי פעם מעיפה מבט לראות את פרצופו המעונג ואז שוב עולה ומנשקת את הפטמות שלו ועולה עוד ומנשקת אותו נשיקות מלאות בחום.הוא משכיב אותי על הגב שוב ואומר"עכשיו אני" מעביר את היד שלו על הגוף שלי ומגיע לאזור שכבר רטוב כולו ואז הוא מחליט לשגע אותי הוא מעביר את היד שלו בין ירכיי פוסע מעל הדגדגן הנפוח שלי אני מרגישה איך כולי מתרטבת ואז בלי כל הודעה מוקדמת הוא דוחף אצבע אחת לכוס שלי משחק איתה קצת ואחר כך עוד אחת משחק איתה ועוד אחת..הוא נוגע במקומות שאצבע אחת שלי בחיים לא תגיע עם היד השנייה מעסה את הדגדגן שליי ואני מרגישה שאני עומדת להתפוצץ אבל לא.אני חייבת להפסיק בעודי כולי רועדת אני קמה ושולפת ממנו את התחתון במהירות רבה אני חייבת להחזיר לו הזיעה כבר נוזלת לי מהגוף אבל אני חייבת להחזיר לו אני מלקקת סביב הזין הענקי שלו מלקקת כיאלו היה הסוכריה הכי טעימה בעולם ואז מכניסה אותו מכניסה אותו עד הסוף עם כל הפה אני מוצצת כמו שלא מצצתי אף פעם בחיים והוא נאנח.."ממממ"העניים שלו עצומות.מידי פעם הוא מרים את הראש לראות מה אני עושה שם וזה מגרה אותי מרגישה את הזין שלו עומד בתוכי אני מוצצת מסביב לכיפה מצטרפת גם את הלשון בתנועות מעגליות לאט לאט אני מגבירה את הקצב הכוס שלי רטוב אני רוצה אותך בפנים אני צועקת לו ואז אני מתיישבת מעליו הזין החלקלק והרטוב שלו חודר לתוכי עמוק ואז אני מתחילה לזוז עולה ויורדת עולה ויורדת והוא מעסה את החזה שלי שתינו שטופי זעה ואנחנו מתחברים מרגישה את היד שלו מעל ישבני צובטת בכל הכוח ואני אוהבת את זה זה מחרמן אותי עוד יותר ואז מחליפים תנוחה למיסיונרית במהירות רבה אני מרגישה את גופו מעליי מרגישה איך הזרמים נשפכים ממני והוא דופק אותי ודופק ואני מתפוצצת ומתחילה לרעודד הנשימות שלו באוזן שלי הזין שלו הכול מתערבב ביחד ואז אני אוזרת כוחות בשביל לדבר ואומרת לו תקלל אותי..והוא מקלל "יא זונה" יא כלבה" "אני יזיין לך תצורה" ואני אומרת לו "נכון" "כן" הצמרמורות בגוף מתחילות להתגבר והוא זז מעליי בקצב מטורף אני מתחילה לרעוד הוא מחבק אותי תוך כדי "כןןן תזיין אותי ככה" אני לא יכולה יותר אני חייבת ל-גמורררר..ואני צובטת לו את התחת בכל הכוח ,שורטת לו את הגב.אני לא יכולה לשלוט בזה ואני צועקת הוא שם לי את היד על הפה ואני נושכת אותו נושכת לו את הכתף והוא ממשיךך ואזזזזז ראיתי כוכבים..השמיים יצאו אליי פתאום הרגשתי את החום שלו בתוכי הוא גמר בתוכי ביחד איתי הוא חייך אליי ואז ככה נשארנו אחד מעל השני מחבקים אחד את השני על הנאה בילתי מוגדרת."אני אוהבת אותך" "גם אני אוהב אותך" וכן ככה זה אני נוסעת אילו כמעט כל שבוע.ואף פעם אני לא רוצה לחזור. **למי שלא יודע אודליה היא חברה שלי לשעבר והיום אנחנו יותר מידידים טובים מאוד..
איך המכתב אנשים?

הדרומית

New member
לא, לא יחסמו אותך../images/Emo80.gif

את ונדב מוזמנים לקחת חלק בפורום שלנו.

אווווו...

לא קראתי את הכל אבל הבנתי בכלליות מה הולך שם רק שאלה אחת,אודליה,לא מביך אותך שזה מפורסם פה ויודעים שאת זו שכתבת את זה?

אממ סקס זה דבר טיבעי...

ומה שכתבתי אולי בדרך בוטה חחחח אבל אני יכולה להביא לך סיפורים שמה שכתוב שם הרבה יותר בוטה מיזה לא יודעת חחח זה קצת מביך אבל חפיף.. נהנת ספר לחבריך לא?

nir y agus

New member
האמיני לי../images/Emo183.gif

בתור בן בהחלט נהניתי מכך. כל הכבוד.

yellow cheese

New member
בוטה מדיי..אבל..

אהבתי
[נראה לי שבמקום ה"כוּס" וה"זין"-היה אפשר להגיד "איבר המין", יותר מכובד]
-שירלי-

הדרומית

New member
אכן בוטה../images/Emo80.gif

אבל אם זו הדרך שלה להגביר את החשק... שיהיה בכיף. *מישל מתביישת שגם היא כתבה כמה קטעים אירוטיים נוסח כזה ביומנה*

nir y agus

New member
תוכן הצכץב|צטריה|

בהחלט מגורה ומאוד אירוטי. אני אכתוב כזה דבר בקרוב.

nir y agus

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo183.gif

לא התכוונתי לקשקש אלא לכתוב "מכתב" זה תוצאה של טעות שלי.

הדרומית

New member
../images/Emo41.gifההודעה הבאה היא על אחריות הקורא

בלבד. הודעה זו מכילה תכנים ארוטיים.

ני3ו3ות

New member
מה שהפריע לי../images/Emo47.gif

זה הקטע עם ה"תקלל אותי.."
חוצמזה אחלה מכתב..

nir y agus

New member
זה הקטע של סאדו מזוכיזם../images/Emo183.gif

ולפי דעתי זה כבר תחום אלים ודוחה שניגע בה בהמשך הפורום.

למעלה