הודעה חשובה לכל המפרסמים באשר הם!

always be me mc

New member
../images/Emo41.gifהודעה חשובה לכל המפרסמים באשר הם!../images/Emo88.gif

דיי אבל באמת דיי. פורום הוט 3 הוא לא לוח פירסום וזה לא לעניין שביומיים האחרונים אני צריכה לשרשר שוב ושוב לאוף טופיק כאשר הייתם צריכים לעשות את זה מלכתיחילה! אני אומרת לכם מרוב כל הדברים שנאלצתי(ולא בצדק) לשרשר בפורום הזה אז יש לי סובלנות נמוכה בנוגע לפירסום מהסוג הזה ולהבא אם אני אתפוס מישהו רושם משהו לא קשור בכלל לפורום הוט ואפילו לא טורח לשרשר את זה אז אני אמחוק את זה מיד!
ברצינות אני לא אתן לכמה מפרסמים אנוכיים שלא מסתכלים לאן אפשר לשרשר, את הפירסום שהם רוצים אם הם לא יכבדו את הפורום וישרשרו בו כמו שכל אדם רגיל אחר היה עושה. ולמקרה שהעניין לא היה ברור אז אני אפרט: הפורום ברובו עוסק בתוכניות של הערוץ ואנחנו פותחים שירשורי פרקים כדי שיהיה לנו על מה לדסקס. הבעיה היא שאתם ברובכם פותחים הודעה חדשה למשהו שלא קשור בגרוש וככה מפילים למטה שירשורים שכן קשורים. נחמד? זה לא , צודק? זה גם לא ואני לא אשתוק לנוכח הניצול הזה. בקיצור אני לא יודעת מה עם חברי הפורום אבל לי בהחלט נמאס. אז ראו זאת כאזהרה לפני האזהרה הבאה שמקדימה לחסימה

always be me mc

New member
../images/Emo31.gifתפוז לא יכולים לשרשר ב-1900 פורומים

לאוף טופיקים שונים אז אני מבקשת לרדת מזה חוץ מזה שהם עובדים הרבה על תפעול האתר אז במקום זה הייתי אומרת
מה שכן מעצבן זה שאנשים שיש להם זמן לשרשר ולא עושים זאת

afterglow1

New member
רוב ההודעות שנפתחו, היו של תפוז אנשים

ושל הנהלת הפורומים כך שמרבית ההצפות הן מהאתר עצמו. עכשיו, בגלל שזה סוף השנה האזרחית, שמתי לב שזה יותר הודעות מהרגיל בנוגע לכל מיני סיכומי שנה ואירועים מיוחדים. כנראה שעוד כמה ימים המצב ירגע, לא ראיתי כמות חריגה(לדעתי, כן?) של הודעות ממשתמשים שלא נוהגים לכתוב בפורום בד"כ. כל פורום מעצם קיומו סובל מהצפות, בייחוד פורומים בנושאי בידור. בכל מקרה, אם הנושא עדיין מציק, אפשר פשוט להשאיר הודעה למעלה שהודעה שלא קשורה לתוכני הפרום ולא תשורשר כראוי, תימחק.

always be me mc

New member
נו באמת

כמובן שאני לא מדברת על תפוז כי הם לא יכולים לשרשר את כל ההודעות שלהם כשהם מנהלים את האתר ומטפלים בכל כך הרבה נושאים, גם מה שבקטע של ההודעות שלהם אין לי בעיה בדרך כלל כי זה עוזר לעשות הפוגה מנושא הפורום
הבעיה האמיתית שלי היא עם אנשים(שבניגוד לתפוז) יש להם פול של זמן והם בוחרים לפתוח הודעה חדשה במקום לנצל"ש כי לא אכפת להם, הם עצלנים והעיקר מפרסמים. הבנת מה הבעיה שלי? חוץ מזה כשההודעה היא של תפוז אז לא רואים אותה בעמוד הראשי ב"תפוז אישי" היכן שרואים את הטופיקים(נושאים) של הפורומים הנבחרים אבל מתי שמציפים זה פשוט בא על חשבון טופיק אחר.
מה שכן אני מסכימה זה על ההודעה למעלה. אני באמת חושבת שאני אעשה את זה

חחח מה זה הקומונה הסודית לסימונה?

הייתי חייבת
ונכון,אולי אפשר לכתוב בהודעות מנהלתיות

always be me mc

New member
ש... זה סודי לא מדברים על זה../images/Emo11.gif

וסליחה כי הפעם אני הייתי חייבת
המ ובאשר להודעות המנהלתיות אז זה אחלה רעיון
אבל הוא יצטרך לחכות למחר

always be me mc

New member
חח אני מחכה עוד לתגובה של תפוז

מעניין אם הם יכולים לעשות משהו בקשר לזה

afterglow1

New member
לצורך העניין, היו רק 3 שרשורים

מי שפרסמה את הפעילות בבי"ח, זו שכתבה הודעה לשרשור של הטופ מודל והשרשור שנפתח למה קשור, שלא הבנתי למה הוא אוף טופיק כי ל"מה קשור" יש תוכנית בערוץ...
עכשיו, כשאני מסתכלת על השרשור
הזה, זה לא נראה לי כמו איזה סופר הצפה מטורפת שכל המשתמשים שנוהגים לפרסם, נפלו על הפורום. בכל אופן אני לא הכי חולקת עלייך בעניין ההודעות מ"תפוז" רק שימי לב ממה מורכב רוב השרשור והזה,מהודעות של תפוז ברובן.

always be me mc

New member
זו לא הכמות (בדרך כלל) זו התדירות

ויותר מדי קורה שאנשים לא משרשרים
, מפילים שירשורים ופשוט נמאס לי לשרשר להם
המ באשר ל"מה קשור" אז אין לי מושג על איזה אוף טופיק את מדברת אז כדאי שתביאי לינק לזה כי בינתיים כל מה שקיבלתי מדיפדוף ב-9 העמודים האחרונים הוא כאב ראש

afterglow1

New member
השרשור של "לילה לבן"

שמישהי שרשרה אליו פרסומת למישהי לא מוכרת...

always be me mc

New member
נמחק ביחד עם המוח שלי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

נראה אם אני אמצא את שניהם

afterglow1

New member
וד"א רק עכשיו ראיתי את הפרינט סקרין

עם ההסבר...וזה בסדר, הבנתי את הפואנטה גם בלי זה...

למעלה