הודעה חשובה

EverMan

New member
../images/Emo41.gif הודעה חשובה ../images/Emo41.gif

יקירי הפורום. התפרסמה כאן קודם הודעה של מישהו ששאל אם יש כאן "נותנות" וביקש שיצרו איתו קשר. הפורום הזה לא נועד בשביל להוות מקום ל"השגת זיון" , כמו שמישהו כתב : רוצה ? לך לדיסקוטק. רוצים - תדברו במסרים בנוגע לזה... לפי שעה זו - חוק הפורום אומר - שאסור לפרסם תמונות עירום. אירוטיקה - בסדר. פורנו - לא. תשתדלו בבקשה לא לפרסם תמונות כאלה , כי זה רק ייצור עוגמת נפש לכם ולמנהלים.

EverMan

New member
אגב ,תשמרו על רוח פורום

תוססת , שמחה , עניינת , אפשר אפילו מחרמנת... המטרה של הפורום זה "לזיין את השכל". לא לזיין. שהפורום יתחיל לזרום , והרוח שלו תתגבש , נוכל לקבוע אם מותר להתיר תמונות וכו'.

David Ochayon

New member
אם זכרוני אינו בוגד בי

יש פה שירשור עם תמונה של זין תקוע במסיכת אב"כ

nir y agus

New member
תודה על העידכון../images/Emo183.gif

אני נגד התמונות האלה לשעה הזו.

EverMan

New member
התלבטנו בנוגע לשאלה הזו

התמונה מצד אחד הומוריסטית , בנוסף היא מכסה טפח ומגלה טפחיים. השאלה היא "האם זה עבר את הגבול"...

nir y agus

New member
../images/Emo183.gif אני מוצא שהתמונה הזו

מצחיקה ושוברת את המתח של המלחמה.

הדרומית

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo80.gif

כתבנו הודעת מנהלים זמנית לעת עתה. אתם מוזמנים לקרוא.

nir y agus

New member
../images/Emo183.gifקראתי וזה בהחלט ברור לי

בהצלחה לשלושתכם- אתם בהחלט זקוקים להרבה אנרגיה וכוח.

כמה דברים

1.זה בהחלט מבחיל כל הקטע הזה של "יש פה בנות נותנות" וגם התמונה ההיא 2.הפורום לא רק לזיין את השכל הוא גם בשביל לעזור לאנשים ולזיין סתם לכו תדעו

nir y agus

New member
שאלה למנהלים../images/Emo183.gif

כיצד אני אמור להבחין בין שלושתכם? האם יש דרך ליצור קשר עמכם מחוץ לפורום? בברכה- ניר

הדרומית

New member
או קיי../images/Emo80.gif

וודאי שיש לך אפשרות ליצור עימנו קשר. בשביל זה קיימת מערכת המסרים. אז אני מישל (הדרומית) רעות המדליקה היא רעות (מן הסתם) והמנהל השלישי EVERMAN הוא ענבר

EverMan

New member
מדוע ולמה ../images/Emo12.gif ../images/Emo8.gif

הרי זה ידוע לכל ש ...

nir y agus

New member
תודה על סדר הבלגן../images/Emo183.gif

במסרים לא ממש התכוונתי לסוג התקשורת אבל שיהיה בהצלחה, ענבר, רעות ומישל אתם שלושה טיפוסים שונים ובסה"כ נחמדים לפי שעה.

roza1

New member
אני חייבת להגיד ש..

אני לא מסכימה עם הבחורה שאמרה שגברים הם עם חרא...תראי רוב הנשים הם כלבות, אני מכירה מספר לא מבוטל של בנות הבוגדות בחברין על ימין ועל שמאל, אבל הן מספיק מתוחכמות כדי לערפל את זה .. שלא תבינו לא נכון הם אוהבות את חבר שלהן,אבל יודעות איך להפריד בין רגש לבין מגע מיני. אני לא תומכת בהן בשום צורה, לא הייתי רוצה שיבגדו בי, ולכן ניכנסתי לקשר לא מחייב -כי אני מפחדת להיפגע ! יש לי מספיק על הראש עכשיו, והוא אמור להיות איזה זרזיף של אושר בחיי המאפירים, בואו נקרא לזה ככה. אני מרגישה שאני יכולה לנדף את הרגשות האלו ממני מהר. ובואו אני אשתף אותכם בפרט אישי, הרי לא ידעתי מגע מיני לפני כן, ואין לי הרבה מושג ממה אנינהנת ואיך, הוא נורא גמיש איתי ועושה לי כל דבר שינעים אותי, אבל אני לא מרטיבה או מתחרמנת מספיק או גומרת..כי אני אחרי הכל קצת לחוצה עם זה. אני נהנת מהמגע שלו והכל, זה פשוט עניין של תירגול אני מרגישה את זה שזה כך. ברגע שאני אדע איך לנצל את כל גופו למטרות המניות שלי, אני לא אחפש את הפלוסים האחרים שבו...מקווה שתזרמו עם האינפורמציה הזאת.

EverMan

New member
אני יכול להביא לך את הדעה שלי

ולא בתור דעת מומחה אלא בתור דעה אישית. קיום יחסים כאלה הם לא בריאים. הפעם הראשונה של בן אדם ושל נערה בפרט - צריך להיות מאהבה ,או לפחות מרצון. לא צריך "להסתגל" למין. צריך להנאות ממנו. שתעשי את זה עם אדם שאת אוהבת זה יבוא בטבעיות , ולא תצטרכי להרטיב מספיק או להתחרמן לא דיי , כי כשזה מישהו שאת אוהבת - זה בא לבד ובנהרות.

למעלה