הודעה לחברי הפורום

מצב
הנושא נעול.

4דדד

New member
שוב נראה לי שיש כאן בעיה

בגלל נהג משאית שמנבל פה ומגובה
שוב נראה לי שיש כאן בעיה
אם חבר פורום מתווכח עם חבר אחר ומנבל את הפה ןנראה שהוא מקבל גיבוי חבל מאוד,זה רק ירחיק אנשים מהפורום,בנוסף לכך הזילזול באנשים שלומדים בתדמור או כיו"ב הוא לא לעניין בלשון המעטה,אני קורא לאביתר לא לדבר ככה,גם העניין של "הנחות גנטית"ממש לא לעניין,.

או.קיי. גם בן דודי למד בתדמור

שוב נראה לי שיש כאן בעיה
אם חבר פורום מתווכח עם חבר אחר ומנבל את הפה ןנראה שהוא מקבל גיבוי חבל מאוד,זה רק ירחיק אנשים מהפורום,בנוסף לכך הזילזול באנשים שלומדים בתדמור או כיו"ב הוא לא לעניין בלשון המעטה,אני קורא לאביתר לא לדבר ככה,גם העניין של "הנחות גנטית"ממש לא לעניין,.
או.קיי. גם בן דודי למד בתדמור
והוא אחלה שף ! הוא מרויח 30,000 ש"ח נטו לחודש בזכות העוגות שהוא משווק לקונדיטוריות. הלוואי עלי !

אותי השפה של צביקוש23 והגיבוי-הרחיק

שוב נראה לי שיש כאן בעיה
אותי השפה של צביקוש23 והגיבוי-הרחיק

צחקן

New member
חבל שאתם לא יודעים להסתדר עם אביתר!

אנא פרט בדיוק. תודה.
ב"ה אני בהתחלה כל שני וחמישי היה אותו סיפור. אני ואביתר רבנו עד שהתחלנו לחיות בשלום למרות החילקוי דעות ועד היום זה ככה.

4דדד

New member
אין קשר להסתדר או לא

ב"ה אני בהתחלה כל שני וחמישי היה אותו סיפור. אני ואביתר רבנו עד שהתחלנו לחיות בשלום למרות החילקוי דעות ועד היום זה ככה.
אין קשר להסתדר או לא
אביתר לא היה צריך לדבר לגולש הזה שדן איתו על מפרקיות בצורה לא יפה כמו :אתה נחות גנטית,וכל שאר הדברים על תדמור.

צחקן

New member
וכן, אביתר לא כתב (כזכרוני)על תדמור

אין קשר להסתדר או לא
אביתר לא היה צריך לדבר לגולש הזה שדן איתו על מפרקיות בצורה לא יפה כמו :אתה נחות גנטית,וכל שאר הדברים על תדמור.
וכן, אביתר לא כתב (כזכרוני)על תדמור

מצב
הנושא נעול.
למעלה