הודעה מנהלתית

EverMan

New member
../images/Emo41.gifהודעה מנהלתית ../images/Emo41.gif

עקב התפתחות תפוז למעבר ל700 פורמים , השרתים של תפוז נעשו כבדים. האתר הואט , והרבה פעמים כידוע - הוא לא עולה. בעקבות כך - החליטו לעצור הקמת פורמים חדשים שעוד לא יצאו לרשימה... והפורום הזה הוא אחד מהם. באופן אישי כמנהל - אני ממליץ לכם ללכת לפורום משוב - ולתת את דעתכם כמה הפורום הזה חשוב , וכמה הנושא שלו חייב להתקיים. באופן יותר אישי - אני חושב שהפורום הזה עוד יקום ויהיה גדול. בנתיים יש לנו זמן של חסד עד יום שני לפני שהפורום יסגר סופית. מי ייתן ויבטלו את רוע הגזירה... ענבר , מישל ורעות.

הדרומית

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo80.gif

אנשים, בבקשה מכם. תביעו מחאה. לקח לנו המון זמן של משא ומתן לפתוח את הפורום הזה... כבר התחלנו להתרומם לאויר.

חשטפית

New member
זה ממש נורא!!!

אני לא מבינה איך הם יכולים לעשות את זה. בהתחלה חשבתי שזה קשור ל-1.4... כי הם הודיעו את זה לעוד הרבה מאוד פורומים שהם דוקא די פעילים. מצד שני, בפורומים אחרים לא הזכירו את זה בכלל. אז אני מתחילה לחשוב שזה אמיתי. אני לא מבינה איך אתר גדול כמו תפוז מגיע למצב כזה.....הם היו צריכים לחשוב על זה מראש!!! אני מאוד מקווה לטובתם שהם לא יעשו דבר וחצי דבר ממה שהם אמרו בגלל שהם יאבדו הרבה מאוד גולשים!

גם פה זה הקטע עם אחד באפריל?!

כי עשו את זה גם בפורום אחר שאני משתתפת בו במקרה :) וזה היה מתיחה.. סורי אם הרסתי חח

nir y agus

New member
../images/Emo183.gif מההההההההה??../images/Emo2.gif../images/Emo183.gif

תפוז יצאו מדעתם?! שימותו כל המנהלים הבכירים שחושבים ש"סקס לנוער" זה לא חינוכי או וואטאבר- אני רוצה ואוהב סקס!!!!!!!!!

למעלה