הודעות לשחקנים

../images/Emo23.gifכנסו שנייה ../images/Emo14.gif

טוב אז ככה גור גר שני רחובות ליד הבית שלי האמת הייתי מזה המומה כשראיתי אותו מופיעה בראש גדול כשהייתי בכיתה ב' הוא היה כיתה ד' הוא היה במקהלה הבית סיפרית כל מי שהכיר אותו בבצפר ידע שיש לו פוטנציאל לשיר לשחק וגם קצת לרקוד גור אני רוצה להגיד לך שאתה שחקן מעולה ובן אדם ענק...!

../images/Emo23.gif לכל השחקנים ../images/Emo23.gif

לכל השחקנים!!! אינ רוצה לשאול אתכם:איך היה לשחק בסרט ראש גדול? את תשובתכם תשלכו ל-0547525937 או ל-2678917317 ממני: נועה

רק רציתי להגיד.....

איריס (סורי שאני לא יודעת תשם האמיתי) את אחת החמודות.....ואהבתי איך את משחקת שיהיה לך המון בהצלחה!! לירון.

°°NaTaLi°°

New member
חח זה נכון!

אבל למה המומה אני כבר התרגלתי חח הוא הופיע בהרבה דברים כמו בפסטיגל וכו.. חח אז כל הזמן אני רואה אותם אז התרגלתי. אבל היא צודקת גור אתה ענק!

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gif הודעות לשחקנים../images/Emo41.gif

חבר'ה, אני מזכיר לכם, בבקשה בבקשה, הפורום יראה כמו שוק אם לא תשרשרו- אז הודעות לשחקנים לשרשר רק לכאן!!

mayailani

New member
ומה יש לכם להגיד על אלמה

אלמה בן זאב זו השחקנית הכי טובה בראש גדול! מהלוש אני מתה עלייך, את הכי טובה שם באהבה מאיה T

yochay 2

New member
נכון מור השחקנית הכי טובההה

וגם הכי יפהה שם1!!!! למי יש את האי סי קיו שלה??....

SiM GirL

New member
לי...

היא אמרה לי במסרים בפרטי אבל אני לא נותנת ללא הסכמה שלה...כזאת אני

HaDasvol

New member
אז ככה-לכולם

אמממ הסדרה אדירה אני רואה כל יום סדרה שולטת בהחלטטטטט אממממ רציתי לשאול לכולכם יש סוכן? אם כן דרכו אתם שומעים על אודישנים כי גם אני משחקת וכבר שנה אני לא מצליחה לשמוע על אודישנים רק אלדין הלכתי בזמן האחרון אז מאיפה אתם שומעים על אודשנים? ואלמה שלחתי לך פרטי תעני:)

AsComp

New member
למה תומרר לא מתחבר לאיי סי קיו??

תומרר הכיי חתיךךךךךךך

מתי השחקנים מתחברים? ואיך זה פועל?

אנשים!! אני חדשה ולא מבינה איך הפורום כאן מתפקד הייתי מאוד שמחה להכיר כאן ילדים ואיך זה הולך.. ובטח ובטח לתקשר עם השחקנים שאני מעריצה ברמות את הכישרון.. אני עוקבת אחרי הסדרה מהפרק הראשון ומתה להכיר את השחקנים אז פליזז הלפ מי!!

למעלה