הודעות לשחקנים

סיגול

New member
../images/Emo23.gifריקרדו../images/Emo23.gif

ריקרדו מהדהים הזה הכי חתיך בסדרה מתה עליו ה אולי אני יתחלף ויהיה במקום איריס לה יש אותך
אני פשוט אוהבת אותך
אני פשוט חולה עליך

../images/Emo23.gifאלמה בן זאב../images/Emo23.gif

עם מי למישהו יש חומר על אלמה זאב(מור ירון) שישלח לי הודעה....

גור מורד!!! דחוףףף

קודם כל מזל טוב... עד 120... שהקריירה שלך תוביל אותך להרבה יותר... אהה ראיתי את האתר שלך והוא דיי חמוד רק שתדעתי כדי שתכניס בו קצת יותר דברים... דרך אגב ממש אהבתי את הרקע... חמוד.... חיבוקים ונשיקות, ויקי...

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo88.gif../images/Emo23.gifאלמה בן זאב../images/Emo23.gif

את הכי חמודה בעולםםםםם
שחקנית מעולה
תמשיכי כך
חיבוקים
ונשיקות
גבי

funkygirll

New member
ליונתן ואדם...

מתה עליכם אתם משחקים ממש טוב! אחלה סידרה. רציתי לדעת האם כבר סיימתם לצלם את כל הפרקים לסידרה? כמה פרקים יש בסידרה? ואם יש דרך כלשהי ליצור איתכם קשר[אייסיקיו,מסנג'ר וכ"ו]... תודה מראש!

s0ng

New member
לרועיייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!111

אתה פשוט הכי מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם כמה שאדם ויונתן וגור יפים אתה הכי הכי אני פשוט מאוהבת בך ! מהפסטיגל ששיחקת בו ב-2000 למול כולםםםם ששיחקת את רןןןןן ועדדדדד עכשיו לראש גדוללללל אני פשוט חולה עליךךךך איןן שלמות זורמת לך ב-ע-ו-ר-ק-י-ם דבר איתי ==> 217982286 איפה אתה גר?! בן כמה אתה במציאות ?! חולה עליךךך אהוביייייי!!! שירוששששששש - s0ng

לאן ספיר נעלמה

אתמול, לא ראיתי שהיא כתבה משהו בפורום? היא הייתה אתמול? היום היא תיהיה בבלוג טי וי, איזה כיף, מישהו יודע אולי לאן היא נעלמה?

תודה רבה לך

ממש תודה לך,אני ממש מעריך את זה ומודה לך... אני מתל אביב בן 14.5 לשאלתך... תודה שוב

s h l o m i 20

New member
לרועי ה100מם !!

לרועי בבקשה תדבר איתי!! אני מעריצה אותך !! אם יש לך איי סיי קיו אז תדבר איתי פליז אני יתן לך את האיי סיי קיו שלי ...! אתה מושלם אתה חתיך אתה חמוד.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואל תשים לב לכינוי שכתוב באנגלית זה של אח שלי (פשוט אני במחשב שלו) קוראים לי שובל ואני שרופה עליך בבקשה תענה לי !! אתה משחק את התפקיד שלך טוב מאוד אם רק תענה לי פה בפורום.. אז אני היתן לך את האיי סיי קיו שלי ונוכל לדבר !! ב
שובל

אינוש 13

New member
לרועי המושלם!!

רועי... יש לך אייסיקיו או מסנג'ר משהו.. אתה יכול לכתוב לי בפרטי.. בבקשה!!!!!!!!!!! חברה שלי מעריצה שרופה שלך והיא מבקשת.. וגם אני...

אינוש 13

New member
לרועי המושלם!!

רועי... יש לך אייסיקיו או מסנג'ר משהו.. אתה יכול לכתוב לי בפרטי.. בבקשה!!!!!!!!!!! חברה שלי מעריצה שרופה שלך והיא מבקשת.. וגם אני...

AvIa4EvEr

New member
../images/Emo85.gifרועי../images/Emo85.gif

היי רועי!! אתה יכול בבקשה להעלות לכאן תמונות שלך?? פליזזז יש לך פול מעריצות (כמוני..) שרוצות תמונות שלך ובאתר אין כל הרבה... לוב יוו שלאות

למעלה