הודעות על תחרות יורקי האש 2007

../images/Emo41.gifהודעות על תחרות יורקי האש 2007

היי לכולם -למי שעוקב ויודע התחרות הייתה אמורה להסתיים אתמול - עד כה פורסמו 2 איורים לתחרות זה לא מספק ואי אפשר לשפוט על סמך 2 יצירות, חבל לנו מאד שאחרים לא הגישו יצירות, - החלטנו שנאריך את התחרות עד לקבלת מספיק יצירות שנוכל לשפוט אותם, ואז תצא הודעה, - אז חבר'ה אתם מוזמנים להמשיך לשלוח יצירות לעדכונכם היצירות מפורסמות גם ב"דרקונים בקלחת" בדף הבא מרוכזים היצירות לתחרות http://dragons.milolisti.com/wp/?cat=13 אז שוב בהצלחה למשתתפי התחרות.

לצערי אני נאלצת לפרוש בכבוד.

לא סיימתי את התסריט,למעשה הוא רק בהתחלה,ממש בהתחלה. לא הסתבך אפילו. אבל לצערי לא אוכל להמשיך כי אני או נקעתי או שברת או סדקתי משהו ביד שאני כותבת בה וגם עכשיו אני מקלידה ביד אחת וזה ממש קשה,ככה שאני נאלצת לפרוש.
אבל אני אעלה את התסריט בכל מקרה מתישהו אחרי שאני אסיים. אולי אני אלמד לכתוב ביד ימין בגלל זה

מצער אותי לשמוע על זה

חשבתי שאנשים כאן יתלהבו מהתחרות אולי זה מוקדם מידי לקהילה?

האמת? אני מאוד התלהבתי.

והשקעתי,התסריט נראלי עבר את הכמות מילים שמותרות,אבל הוא עדיין לא מוכן כי זה בכל זאת תסריט ולא עוד סיפור קצר,כי לא התחשק לי לכתוב סיפור קצר. יכול להיות שזה מוקדם מידי. אולי תדחו אותו ואז אני אוכל להשתתף גם? כי אני ממש רוצה!! (מצטערת על כל שגיאות המקלדת שבטח ישלי. אין לי כח לתקן.)

נו אז כן יש לך עוד סיכויים

את לא קוראת הודעות? אני כן דחיתי את התחרות, יותר נכון את סוף התחרות ונראה לפי כמות היצירות אנחנו נעדכן לגבי הסיום שלה, אני פשוט אודיע על תאריך חדש ברגע שיהיו יצירות ואתן למאחרים עוד זמן לנשימה

בהחלט יש לה כתיבה יפה.

אבל אני רציתי להסביר מה רואים בכל הקטע שאני כותבת,ואיך יותר טוב לעשות אתזה מתסריט? בנוסף לתסריט יש סצנות מאויירות ככה שבכלל אתם לא תבינו מה נפל עליכם.

האמת שגם אני עובד על משהו

מצד אחד אין לי כוח לכתוב את הדיאלוגים מצד שני העלילה די מפותחת אני צריך לעבוד על זה כשיהיה לי זמן.

zman3d

New member
יצירה לתחרות - שומרי העיר הנסתרת

אם פספסתי איזה כלל או שזה לא המקום הנכון לפרסם - LET ME KNOW

למעלה