הופעה בסאב קו'ץ מילגה

../images/Emo41.gifהופעה בסאב קו'ץ מילגה../images/Emo41.gif

טוב אני ממש לא בטוחה שכתבתי תשם של המקום נכון אבל לא נורא:) הייתה ההופעה ממש כייפית! אני חייבת להגיד שזה אחד המקומות ההזויים שהייתי בחיים שלי חח! אבל האוירה הייתה מאוד אינטימית כזאת ושכונה כזאת היה כיף לשמוע את "שמתי לב" ו"כנראה" פעמיים! על פי בקשת הקהל
והממממ מה עוד?! לא יודעת היו כל מיני יציאות מצחיקות..כרגיל! כמובן שנועם סיפר על המופע השקה!-אההה אני לא יכולה כבר לחכות!! כולכם באים! זו חובה ולא זכות בכלל!(חח מושפעת מאזרחותXD) ואם הייתי זוכרת הייתי כותבת פה ת'מילים שנועם אילתר ושר על"אוכל הודי" זה היה ממש מצחיק:) מי שהיה תתחילו לשרשר חוויות וכאלה!

היה ממש כיף../images/Emo13.gif

אז הכרתי כמה שירים שעוד לא שמעתי... וגם אותם אהבתי
השיר על האוכל ההודי היה אחד הדברים המצחיקים
והמקום הזה פשוט הזוי רצח
אם רק היה מזגן היה יכול להיות קצת יותר חמצן באויר
מיכל, אריאלה, רותם שמחתי נורא להכיר
שירני ומאיצ' התגעגעתי כלכך! ובפעם הבאה תזכירו לי להזמין חצי... שליש נגמר מהר מדיי...

ממש נהניתי ../images/Emo13.gif

היה אינטימי וכיף!!
וראיתי את מיכלי , הכרתי את אריאלה, רותם ושלי
נחמד
אני מחכה בטירוףף להופעת השקה!

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifאז.. מי הממורמרת?../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

איזה כיף היה! אני הייתי זו שהצתרפה קצת אחרי ההתחלה ושצחקה יותר מדי ובירברה במוח.. רתמותק בקיצור!
אתם ממש נחמדים ונטע הצלמניה הזו... למה היא אמרה שהיא לא פה? אולי היא תקרא ותיצור קשר?
מיכל שירן מורן שלי מעיין נועם ניר טיפה בים אני לא זוכרת את השם שלך.. אמממ וואי שמתם לב שכולן היו בנות?! הזוי משהו לא?

ואייי

המלצר היה מזה חמוד אבל מעט טיפש זה על ההגברה היה נראה כמו הסולן של היהודים!!! אההההההה 3>

חחחח אל תהיו רעותP=

זה היה ממש יפה מצידו להקדיש לה תהופעה..:) מי שלא תהיה..:]

חחח היא התכוונה למי נועם הקדיש תהופעה

רותם אולי פשוט תשאלי אותו אם זה כזה מסקרן אותךP=

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifהוא לא ענה והיא צדקה..

באמת שאלתי מי היא. חחח

לילו LiLo

New member
מיכל..

כן כתבת נכון סאב קוץ' מילגה זה בהינדית והמשמעות - הכל אפשרי :) סתם לידע כליי

ואיי את מי אני רואה פה../images/Emo13.gif

אני מקווה ששתשארי!! ותודה על הפירוש זה ממש יפה:):):)

למעלה