הופעה של רמי - 13.02.10

ענת 19

New member
../images/Emo41.gifהופעה של רמי - 13.02.10../images/Emo124.gif../images/Emo41.gif

הייתה פשוט חוויה מ-ד-ה-י-מ-ה!!! קודם כל הייתי בבאלנס והיה מצחיק וכיפי, ועשינו 2 חזרות על "ביום של הפצצה" (נכון , אמרתי לכם שאני שרה את "על הגשר הישן" אבל ברגע האחרון שינינו בגלל יום האהבה) אז עשינו שתי חזרות על השיר , מצאנו את הסולם המתאים ויצאנו לדרך... ההופעה התחילה ואני הייתי ממש ממש בלחץ (שתיתי כמויות אסטורונמיות של מים) הייתי אמורה לעלות אחרי "דלת הכניסה" . ואז רמי הציג אותי (אתם יכולים לראות את הקטע המלא בפייסבוק ואני מעלה גם ליו טיוב מתישהו...) שאל אותי מה שלומי , הייתי די בסדר ונראיתי די רגועה יחסית לעובדה שהרגשתי שאני עוד דקה מתעלפת ... ואז שרנו , והיה מרגש ומקסים ונפלא. וכ"כ התרגשתי מהקהל ומרמי (שקרא לי "זמרת ממש ממש טובה"
) וכל הקהל שר איתי ביחד שזה מבחינתי היה רגע באמת מכונן . קיבלתי תגובות נהדרות , ובאופן כללי הייתה הופעה מקסימה וארוכה במיוחד. משי עלתה אחריי ושרה 3 שירים , בניהם שיר חדש שהיא כתבה ורמי הלחין עבורה. זהו , תמה לה עוד חוויה והופעה, ואני חייבת להגיד לכם שרמי באמת בן אדם נדיר . שיהיה לילה טוב, אעלה עוד מעט תמונות

ענת 19

New member
סיפור ארוך...

אבל בקצרה , הייתה התרמה של ווראייטי ישראל , תרמתי וקיבלתי את זה בתמורה

סחתיין!

קבלי שאפו! אם לי זה היה קורה עם ריטה נראה לי שהייתי מתעלפת במקום חחחח... יש לך אולי סירטון של משי? וכמובן אם צילמו אותך

ענת 19

New member
ודאי .. יש לי

אני אעלה אותם ליו טיוב או לפליקס היום או מחר . תודה רבה , אכן היה מרגש ביותר

אחלה.

אני אשמח אם תשימי גם את הסירטון של משי בפורום של ריטה, או שאני אשים ואתן לך את הקרדיט. ערב טוב

glitter8

New member
אנחנו נחכה עוד הרבה זמן../images/Emo46.gif?

הבטחת לנו וידאו!!

ענת 19

New member
ממש לא... הנה הלינק../images/Emo13.gif

פשוט הסתבכתי עם להעלות את זה ליוטיוב. אשמח לשמוע את דעתכם
(ואם מישהו יודע איך לשנות את השם של הקובץ כי לי אין מושג... אני אשמח לדעת) http://www.youtube.com/watch?v=1shhjZDSsMI

nizzan

New member
יצא מדהים!!

בטוחה שתזכרי את זה עוד הרבה שנים.. ואת דעתי שמעת כבר בפרטי

למעלה