החולייה החלשה - מתחילים

מ א י י ק

New member
../images/Emo41.gifהחולייה החלשה - מתחילים../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif

אוקיי,אני אעלה לכם פה את הרשימה של כל מה שכתבתם,אם צריך להוסיף תגידו לי
מה שאתם צריכים לעשות,זה בעצם לבחור להקה אחת שאתם הכי פחות אוהבים,או הכי פחות מדיפים (כל אחד לעצמו) ומה שניראה לכם שצריך להוציא מהתחרות - נגיד,שאני בוחר בAlice Nine,אז בכותרת ההודעה אתם רושמים עם האייקונים -
או
ככה:
Alice Nine
,ואם אתם רוצים להוסיף סיבה או למה הוצאת אותם,תרשמו את זה בתוכן Alice Nine BLOOD Dir en Grey Due Le Quartz Gazette Glay hide hyde Kana Larc en Ciel Luna Sea Malice Mizer Moi Dix Mois Mucc Nightmare Psycho Le Cemu Pierott Velvet Eden X Japan kagrra an cafe plastic tree ayabie D'espairsRay the GazettE Panic Channel Antic Cafe SID Kagrra, Renter en Soi Plastic Tree the Pillows Wizard LM.C 12012 176BIZ Buck Tick Janne Da Arc Onmyouza Azrael Concerto Moon Do As Infinity B'Z אם יש צורך להוריד להקה אז תכתבו בתוכן ההודעה,אני קורא את כולם
לאוהביי הג'יי פופ שלא כ"כ משתתפים,אני מציע לכם ללכת ליוטוב,כמו שאני עשיתי חח...ולשמוע את הלהקות כדי שתוכלו לתת עלייהם חוות דעת ולהשתתף בפעילות =] זהו

oracle

New member
אפשר הערה (או הארה, למי שרוצה)? ^^

קודם כל יש way too many... =[ ככה המשחק ימשך לנצח~ חוץ מזה, יש כמה שלא קשורים לקטגוריה - קאנה, הייד, הידה, גליי... וגם קאגררה מופיעים פעמיים... רוצה להעלות את זה מחדש?

Keitarou

New member
../images/Emo45.gif

אפשר לעשות במקום שכל פעם נוריד להקה אחת פשוט כל אחד ידרג את כל הלהקות האלה ואז נוריד חצי מהלהקות לקראת הסיבוב הבא ואז עוד חצי ואז הפיינלס~ אה וגם יש את גאזט פעמיים.. ^^;

מ א י י ק

New member
אוקיי../images/Emo19.gif

סמדר אם תוכלי לעבור על הרשימה ולמחוק את מי שלא צריך,זה מאוד יעזור לי,וגם צריך לסנן קצת,אבל זה מה שהם אמרו בשרשור חח...

sonaku

New member
למה קאנה שמה? @_@;;

דונט קיל מי אני נורא אנטי-B'Z. אני לא מוצאת בהם שומדבר X:

innocence

New member
גם אן קפה מופיעים פעמיים...

פעם בתור אן קפה ופעם בתור אנטיק קפה... וזה מדהים כמה להקות יש כאן שאפילו לא ידעתי שקיימות...

limmay

New member
12012 ../images/Emo31.gif נהנודה

הם אחלה. אני אוהבת אוהבת את כולם באותה מידה... וחלקם לא מכירה... אותם כי פחות.. .__.;;

למעלה