החולייה החלשה - סינון מועמדים

מ א י י ק

New member
../images/Emo41.gifהחולייה החלשה - סינון מועמדים../images/Emo41.gif

מכיוון שיש הרבה מועמדים,וזה לא יגמר לעולם,צריך לסנן מהרשימה מועמדים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לכתוב בצורה כזו: 1.****** 2... 3... וכו' 5 - 10 מועמדים שאתם רוצים להוציא מפה,חשוב שכולם ישתתפו כדי שיהיה כמה שפחות מועמדים. אני מקווה שזה ילך מהר ונוכל להתחיל =]

מ א י י ק

New member
מה הבעיה?../images/Emo19.gif

תחברי מכל הרשימה 5 - 10 זמרים/ות או להקות, ותרשמי אותם בסדר של: 1. 2. 3. 4. וכן הלאה, אני סופר את הקולות, והם יורדים מהתחרות.

מ א י י ק

New member
נכון אני כזה מעופף~XDDD../images/Emo19.gif

שכחתי לשים את הרשימה של המועמדים להדחה XDD

מ א י י ק

New member
../images/Emo41.gifהרשימה של המועמדים להדחה../images/Emo41.gif../images/Emo19.gif

כי שכחתי לשים את זה XD Alice Nine BLOOD Dir en Grey Due Le Quartz Gazette Glay hide hyde Kana Larc en Ciel Luna Sea Malice Mizer Moi Dix Mois Mucc Nightmare Psycho Le Cemu Pierott Velvet Eden X Japan kagrra an cafe plastic tree ayabie D'espairsRay the GazettE Panic Channel Antic Cafe SID Kagrra, Renter en Soi Plastic Tree the Pillows Wizard LM.C 12012 176BIZ Buck Tick Janne Da Arc Onmyouza Azrael Concerto Moon Do As Infinity B'Z ושוב,לבחור 5 - 10 מועמדים שאתם רוצים להוציא מהתחרות,ואז לכתוב אותם בסדר כזה: 1. 2. 3. 4. 5...וכן הלאה, אני סופר את הקולות,ומדיחים את מי שהכי הרבה רצו להדיח.

last day

New member
אמ...Antic Cafe וAN CAFE

לפי מיטב ידיעתי זה אותה להקה.... AN זה פשוט קיצור של מעריצים. Do As Infinity (1 2)Psycho Le Cemu (אל תקחו את זה אישי) 3) Kana (עם כמה שאני אוהבת את HEBI ICHIGO, היא לא באמת זמרת =.=;;;)

sonaku

New member
להלהלה

Renter en Soi LM.C 176BIZ Buck Tick Concerto Moon B'Z להלהלהD:

למעלה