החיים שלנו בלי הפורום..

Simply an Angel

New member
../images/Emo41.gifהחיים שלנו בלי הפורום..../images/Emo41.gif../images/Emo189.gif

לא פעם חשבתי לעצמי-"איך היו נראו החיים שלי בלי הפורום?" "אם לא הייתי נרשמת לתפוז, נכנסת לפורום הזה ושל טב"ע ומכירה אתכם, מה היה קורה?" ניסיתם פעם לחזור שנה-שנתיים אחורה ולדמיין איך היו נראים החיים שלכם בלי הפורום הזה, בלי כולנו? כאן אתם מוזמנים לכתוב איך לדעתכם נראו החיים שלכם בלי הפורום הזה (או טב"ע)...

Simply an Angel

New member
אני אתחיל ../images/Emo9.gif ../images/Emo189.gif

אם לומר דוגרי? אני לא כ"כ מסוגלת לדמיין את החיים שלי בתקופה הזאת בלי הפורום הזה והפורום של טב"ע... זה מוזר... פשוט מוזר... זה כאילו חלק בלתי נפרד מהחיים שלי... זה כמו שאני אחשוב על החיים שלי ואשמיט מהם חלקים... אומנם לכל אחד מאיתנו יש חיים מחוץ לפורום, את החברים שלו, המשפחה שלו, אבל אני לא מסוגלת לדמיין את עצמי בלעדיכם
אם לא הפורום הזה ופורום טב"ע, מה בכלל היה לנו במשותף? לא היינו נפגשים בחיים... היינו יכולים לעבור אחד מול השני ברחוב בלי שלא ייקרה כלום... זה כ"כ מוזר לחשוב על זה ככה...

שישיוי

New member
אהבתי

החיים שלי היו נראים לא משהו כי הייתי פה בשבילי בתקופה הכי קשה שלי תמכתם עודדתם ותמיד הייתם פה או שם (בקומונה) אוהבת אותכם

אצליי....

בהתחלה , הסיבה להצטרפות הפורום הזה הייתה אורי, אחר כך הכרתי את חברי הפורום, שעם הזמן הפכו לסיבה שאני כל כך קשורה לפורום הזה. כולם פה כל כך מדהימים.. רק חבל שאנחנו לא נפגשים יותר ולעיתים קרובות יותר. חח רגע לא עניתי על השאלה, אם לא הייתי רואה את הבלוג טיוי של אורי, ולא מצטרפת לפורום הזה, ואח"כ לפורום טב"ע הייתי מפסידה חברים כל כך טובים, שעצם זה שלא הייתי מכירה אותם זה היה הפסד. וגם.. אממ בשעות הפנאי הייתי פחות על המחשב חח...

למעלה