הכינוי שלכם

dafgol

New member
../images/Emo41.gif הכינוי שלכם ../images/Emo41.gif

איך ולמה בחרתם דווקא את הכינוי הזה שלכם בפורומים\קומונות ? מה המשמעות ? אם בכלל ? סתם...רק אם בא לכם לענות... והנה התשובה שלי - פעם ראשונה בכלל שנכנסתי לפורומים זה היה לפורום חיות
, וכשנרשמתי למערכת זה השם הראשון שעלה במוחי
dafna & golan
dafgol בנאלי ומשעמם....אבל זה הכינוי שלי כבר שנים בתפוז.

frige

New member
אצלי

פעם ראשונה שנכנסתי בכלל וידעתי שיש דבר כזה פורומים היה לפני כשמונה חודשים. עד אז היה לנו מחשב מעפן שלא ממש השתמשתי בו הרבה. דרך אתר של האגיס שם ראיתי שיש קומונה ופורום לתאומים ושלישיות נכנסתי. והכנסתי בכינוי את השם FRIGE שזהו שם משפחתי. בYNET למשל אני שריתאלי (מקורי, אה? חחח). לפורום של מגדל העמק והסביבה הגעתי דרך חיפוש אחר פורום מתכונים וב-מ' כמובן מצאתי אתכם. הדבר הראשון שעלה במוחי וזה מה שרשמתי בהודעתי הראשונה: "מה גם לכם יש פורום"? הצחיקה אותי המחשבה שאחרי כל הדברים הרבים שחסרים במגדל העמק דווקא פורום יש לה ופורום ת'אמת מוצלח יותר. מאז אני יותר משמחה שהכרתי את הפורום ואתכם. אתם אנשים מקסימים. בזכות הפורום התוודעתי לכל מיני אנשים והפתעות יפות. בקיצור, טוב שאתם קיימים ושימשיך כך. והיום, היום בערב אפגוש חלק מהאגף הניקבי של הפורום הזה (לדברי פיירו התותח). אז קדימה, להוריד שערות ברגליים, בית שחי, לעשות גבות, שפם וכו'... ולהגיע בהמוניכם. מחכה לראותכן. ולגברים שבנינו, תשמרו על הילדים טוב טוב בבית בהיעדרנו. ולשאר הגברים בטוח שנעשה מתי שהוא גם פגישה כוללת של כל חברי הפורום. גם הסמויים. האלוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו תצאו מהמחבוא שלכם ותתחילו להראות ולהישמע. אוהבת אתכם שרית

אין לי מושג

אני בתפוז יותר משנה וחצי ומאז היו לי איזה 3 או 4 כינויים וכולם היו עם המילה כחול -אני אוהב את הצבע הזה היום זה כבר הכחול הראשון-לא יודע למה

שלי הכינוי הכי מוזר או שלא../images/Emo6.gif

אחותי ואני רבנו/התווכחנו אני לא זוכרת אז היא קראה לי ג'ינג'ימניה ומאז זה כינוי שאני משתמשת או השתמשתי..
והפירוש המילולי:ג'ינג'ינת משוגעת או שגעון ג'ינג'י..
וגם השיער של ג'ינג'י..
[זה היה לפני שנתיים=כשהתחברתי לראשונה לתפוז]

למעלה