הנה זה הגיע - תקצירי חודש נובמבר

python 4

New member
../images/Emo41.gifהנה זה הגיע - תקצירי חודש נובמבר

כתמיד באדיבותה הרבה של שפי, שבכלל לא רואה כבר צח"מ אבל עדיין מתרגמת לנו את תקצירי הפרקים מדי חודש בחודשו כבר עשרות שנים. העברתי לשפי את פופולריותה העצומה של פינתה בפורומינו! אז הנה כל מה שרציתם לדעת על מעללי פיליס ודיאן בחודש נובמבר. אז למי שלא אכפת לו מקצת ספוילרים - תהנו! ושוב - תודה ענקית לשפי!

python 4

New member
ולפינת הסקר השבועי..../images/Emo3.gif

נו טוב, הדו-שבועי! אבל אני משתפר. בפעם הקודמת נשאלתם מי היא בת זוגתו המועדפת של ראול. הרוב (חמישה אנשים תמימים!) בחרו בבריטני מסיבה ממש לא ברורה. שניים בחרו בבריאנה ואחד במק (ואני חשבתי שראול סבל מספיק עם הסכרת שלו..). איש לא שידך את ראול לבילי, בן זוגו הטבעי. כמה שמרני מצידכם! ואילו אחד (וזה אני
) בחר לשדך את ראול לנינה ו/או לכל אדם אחר שגר מחוץ לגבולות ג'נואה סיטי, קרי - סור נא מעיננו, תודה! אז הרוב החליטו שראול עשה את ההחלטה הנכונה כשבחר בבריטני, אבל בגלל שהפורום אינו מקום דמוקרטי אני מכריז בזאת שעל ראול להינשא לנינה ולגדל את פיליפ IV כאילו היה בנו-בשרו. אני גם מבטיח בזאת לא לפרסם יותר סקרים שעוסקים בטינס. בסקר הבא - עם מי לדעתכם מרי צריכה לצאת?

python 4

New member
והסקר החדש - דמוקרטי במיוחד../images/Emo99.gif

ענו בהמוניכם!

SupeRonit

New member
../images/Emo12.gif קראתי את 1 וצעקתי לעצמי

מה כריס חוזרת ??! - ואז שאר התשובות הסירו כל ספק

The Abbott Girl

New member
נו הפעם הגזמת כבר ../images/Emo72.gif

אני אסתכן בחסימה מהפורום אבל... מה זה הסקר המעפן הזה?! מהחזרה של מי אתם מתרגשים וכל התשובות הם כריס
בחיאת למה הצנונית חוזרת לסדרה [בגלל אבא] ולמה זה דורש סקר עליה?! יש גבול

python 4

New member
ררררררררר! נא לשתף פעולה!

זה סקר מיוחד לקראת חזרתה של כריס לחיינו
אגב, כל תכני הפורום השבוע יוקדשו למאורע הקדוש, וכל שונאי הכריס יחסמו לשבוע! (אפילו שזה אומר שאני אכתוב פה לבדי
) ולמה את רומזת - בגלל אבא? היא חוזרת בגלל כישורי המשחק המדהימים שלה!

python 4

New member
(אני צוחק כמובן - הסקר יוחלף כשהיה

לי רעיון יותר טוב..)

nimix

New member
חחח

כן אהבתי את התשובות, אבל לדעתי הסקר באמת צריך להיות יותר הוגן שהרי אם כל התשובות הן אותו דבר ( ולקח לי איזה 2 שניות להבין שזה מה שעשית שם...תחמן !) אז אין טעם לענות אבל אני שמח שיש התעוררות בפורום, ואני חושב שחברי הפורום צריכים לתת הצעות שונות לפורום ובפרט - שאלות לסקר (ואולי גם תשובות אפשריות) והנה טיפ אומלטה.. ז"א הצעות לשאלות לסקר: (תגידו את דעתכם) * האם שחקנים שמחליפים שחקנים אחרים (כדוגמת ג'יל החדשה, או שרון שהוחלפה, מקנזי וכו') יותר או פחות טובים? * האם דמויות המשנה ( מי אמר מרי ולא קיבל...) תורמות לעלילה ו\או לדמויות המרכזיות? * האם זה נכון לשלב בנים/בנות-של באופרות סבון? (אני יודע שאם אני הייתי בן של .... :) ) נראה לי זהו להפעם, בכל זאת מתחילים שנת לימודים חדשה מחר.

python 4

New member
הו! בהצלחה בשנת הלימודים החדשה!

לכל סטודנטי הפורום באשר הם. אני אומנם עובד במוסד אקדמי, אבל העניין הזה של "שנת הלימודים" כבר לא תקף לגבי

The Abbott Girl

New member
ואוו לא נחסמתי ../images/Emo13.gif ../images/Emo72.gif

והאמממ אני נמנעת מלהצביע לסקר הנוכחי!

nimix

New member
תודה !! ו - הנה זאתי..

שהייתה חברה של טוני ז"ל שכחתי איך קוראים לה ..

The Abbott Girl

New member
גרייס ../images/Emo99.gif + ../images/Emo58.gif../images/Emo72.gif

ואנחנו עוד נראה אותה אצלנו על המסך

../images/Emo210.gif עכשיו היא משחקת ביפים והאמיצי

את דונה, אחותה של ברוק, שמאוהבת ברידג'.

The Abbott Girl

New member
דאמט מה?????????? ../images/Emo72.gif

חולי נפש התסריטאים של היפים והאמיצים, ודונה היא עם שיער חום עד כמה שזכור לי מהימים שעוד הייתי עוקבת, ועוד אחת שמאוהבת ברידג' עוד משולש מפגר, אוח סדרה מטומטמת והאממ אז
זה אומר שגרייס שוב עזבה את צעירים
חבל

SupeRonit

New member
אני '1' בתשובה כריס

תוהה מי האינטלגנט שבחר את האחרון
python 4 היקר
גם אני אוהבת אותה ואני לא מתביישת להודות בזה - אז כנראה שאני ואתה .......... בייב

למעלה