הנה עוד יום חמישי הגיע

dafgol

New member
../images/Emo41.gif הנה עוד יום חמישי הגיע ../images/Emo41.gif

אז איך היה השבוע שלכם? דברים משמחים יותר משמחים פחות ובכלל... ספרו, שתפו, שחררו קצת לחץ.... ואל תשכחו לשתות הרבה מים
דפי

לולי72

New member
עוד שבוע של חופש חלף עבר לו

יש לי עוד שבוע חופש ואז, חזרה לעבודה ולגן ולענינים השגרתיים, מזמן לא הייתי בחופש כזה ארוךךךךךךךךךךךךךךך וגדולללללללל, אבל כיף לי, אני מרוצה, נחה וצוברת כוחות לקראת שנת משפט לא קלה עבורי, מקווה שימשיך ככה, יובל השבוע שיחקה עם חברה מהגן שכרגע נמצאת אצלנו ועושה בריכה עם יובל ומשחקות ביחד, אני מכינה להם צהריים, נקניקיות וצ'יפס מוכן (הבשלנית הדגולה
) וזהו. לפחות בסוף השבוע הזה לירון בבית, כך שממחר יובל עוברת לטיפולו למשך כל סוף השבוע, נראה אותו מסתדר יומיים איתה בלשעשע אותה.

S r 35

New member
שבוע לחוץ בטירוףףףףףףף

תמרונים בין ילד חולה (שכבר חזר לאיתנו, תודה לאל
), לבין סבים וסבתות שיגיעו לשמור, לבין עבודה שלי / של הזוגי, לבין ימי חופש שאנחנו לא כל-כך יכולים לקחת, לבין החופש הגדול של הילדים ... בקיצור האטרף בהתגלמותו.
אני עדיין בעבודה ... "מנקה שולחן" לקראת החופש שאני לוקחת בשבוע הבא. משתדלת לצאת מכאן כמה שיותר מהר, כי אחה"צ עמוס בחברים של ניר שמגיעים אלינו היום, עוד מחכה לי ... נדבר בשבוע הבא, אם אני אשרוד את השבוע האחרון לחופש הגדול

טוב הזה כך

נתחיל מהיום שיש לי הרגשה לא טובה , כנראה מחוסר מים או התצננות קטנה מהמזגנים (עד מחר אני מאמין שזה יעבור ) השבוע היה לי שבוע טוב כי יש לי חופש ונצלתי אותו לתפעול של המחשב תיקונו וגם לעשות דברים שהייתי צריך לעשות אותם . היה לי שבוע ללא הפתעות מיוחדות הכל היה טוב ושקט

ואצלי.................../images/Emo140.gif

מיום ראשון עד רביעי הייתי בחופש עם דניאלה בבית............ חופש......... אחר כך, ביום רביעי - מנהלת שלי הודיעה לי שאני נשארת !!!! מיום רביעי כולל היום אני מארגנת את הכיתה.............
אבל בכייף !!!! היום למשל היתי בבית הספר מ 15:00 עד 20:00 !!! ולא הספקתי הכל !!!! נגמר דיו במדפסת ......... אזל.....חחחח מרוב הדפים שהוצאתי.........
ומחר אנו נוסעים (חוץ מדניאלה) להזכרה של סבא ז"ל שלי מצד אמא!!! על שמו (דוד) נתתי שם לבתי ! הוא היה איש חכם, נבון, איטלגנטי .....ועוד הרבה.... לא שחכתי אותך......... זוכרת אותך ב
י........
לילה טוב לכולם....

למעלה