הסדרות של הוט מא' ועד ת'

always be me mc

New member
../images/Emo41.gifהסדרות של הוט מא' ועד ת'../images/Emo103.gif

חברים הגיע הזמן לפעילות נחמדה בפורום
והפעם: מציינים את סדרות הרכש והמקור(מהעבר ומההווה), של הוט מא' ועד ת'
ואיך זה בדיוק יקרה? אני אשרשר לפה(בכינוי השני שלי כדי למנוע הכחלת יתר
), את כל אותיות ה-א,ב ואתם תנסו למצוא כמה שיותר תוכניות של הוט המתחילות באותיות האלו ותשרשרו אליהן(לדוג': פלקון ביץ' ל-פ') המטרה של המשחק: כיף ונוסטלגיה כמובן
ואם תרצו אז גם כדי לראות מי זוכר הכי הרבה
כללים: חוץ מלשרשר נכון(את הסדרה לאות הנכונה), אז אין ומותר להשתתף(בין אם חברי פורום ובין אם מבקרים), כמה שאתם רוצים
כמו כן אם בא לכם(אתם באמת לא חייבים), יכול להיות לדעתי נחמד אם באותה ההודעה תציינו בקצרה על מה הסדרה וכך גם נחשף לסדרות שאנחנו לא מכירים אבל שוות בדיקה
על כל מקרה שיהיה לכולנו
אני מקווה שתהנו
ונתחיל

YaEl 15

New member
בוסטון ליגל

סדרה על משרד עורכי דין "קריין פול ושמידט" בבוסטון, הגוללת את סיפורם של עורכי הדין, שחוצים מידי פעם את גבולות השפיות.

always be me mc

New member
אמריקן איידול

ז'אנר: ריאליטי. תחרות שירה שבה מתמודדים 24 אנשים(מתוך האלפים שנבחנו), על מקום ראשון בליבה של אמריקה ובחוזה הקלטות :) ומחר כאמור אני אוסיף לעוד אותיות

always be me mc

New member
אהבה../images/Emo23.gif או כסף../images/Emo130.gif

זוהי תוכנית ריאליטי בת 4 עונות שבה לסירוגין 15 בנות או בנים מתחרים על הלב של הרווק/ה במטרה לזכות באהבה
או בכסף

YaEl 15

New member
אופס..

דאמיט, אני גרועה.. אם את רוצה, תמחקי, ואם לא: ואני גם לא יודעת איך לסכם את זה... ז'אנר: דרמה הסדרה סובבת סביב ד"ר האוס, מנהל מחלקת הדיאגנוסטיקה בבית החולים פרינסטון פליינסברו. במהלך הסדרה אנחנו נחשפים למקרים מעניינים למיוחדים שמגיעים למחלקה, ובמקביל, לסיפור של כל אחד מהרופאים, ובמיוחד לחיים הפרטיים של האוס.

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifהטופ מודל הבאה.

התוכנית עוקבת אחר משתתפות אלמוניות המשתתפות באתגרים הקשורים בעולם האופנה בדרכן אל התואר "דוגמנית העל הבאה של אמריקה".

למעלה