הסיכום שבועי

אושRתי

New member
../images/Emo41.gifהסיכום שבועי../images/Emo28.gif

שיר השבוע שלכם [של איתי]
שיר השבוע שלכם [לא של איתי]-
בילוי השבוע שלכם-
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-
תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-
משהו שהרס לכם את השבוע-
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-
מאכל השבוע:
משפט השבוע שלכם: שיהיה שבוע טוב, נעים וכיפי

ady18

Well-known member
מסכמת:)

שיר השבוע שלכם [של איתי]מים מתחת לגשר שיר השבוע שלכם [לא של איתי]-כול מיני בילוי השבוע שלכם-הופעות סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -גלצ תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- הופעה של נורית גלרון משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-חברים מאכל השבוע:לביבות משפט השבוע שלכם

רצינו בדיוק וקיבלנו בערך.

שיר השבוע שלכם [של איתי]- לא בידיים שלך, בטטות, אפילו לא אני. כל הדברים שהיו בהופעה. שיר השבוע שלכם [לא של איתי]- מלא שטויות מהשאפל באייפוד. בילוי השבוע שלכם- יום שלישי בקניון עם דד ובריבר עם אבא, יום רביעי בעזריאלי עם סבתא כל היום, יום חמישי בערב במסעדה עם המשפחה, יום שישי בת"א עם דר כל היום, בדירה של אובלס, ואח"כ בערב הופעה של איתי בקפה ביאליק עם יובל ודר, בשבת אצל יובל עם דר. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- כל השטויות בערוץ SHE שראינו ביום שישי. תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - רדיו של מוניות שירות ואוטובוסים. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- ההופעה בשישי!, ממש אבל. משהו שהרס לכם את השבוע- יום שלישי בבצפר...... משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- אולי אגש לתאוריה סופסוף? מאכל השבוע: פסטה בבית של דד, סושי!, סופלה שוקולד של פלורנטין 10 [...], מעדני בטטה טעימים כאלה. משפט השבוע שלכם: כל "לא בידיים שלך".

yuvizz

New member
ותמיד זה עצוב לי לעזוב.

שיר השבוע שלכם [של איתי]הלוואי עליי, מים מתחת לגשר, לא בידיים שלך, אפילו לא אני. שיר השבוע שלכם [לא של איתי]-רק לנו, איזה זהב-שילה פרבר. וכל מיני שטויות מהאוסף במחשב. בילוי השבוע שלכם-ראשון אצל מאיה, שני סטודיו, שלישי עם מתן ושקי במילאנו ליומולדת של מתן, רביעי שוב אצל מאיה, חמישי הופעה של שילה ואז אצל ענברי, שישי אצל ענברי, הופעה של איתי, עם דר ושחר בפלורנטין ואז אצלי. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-האמת העירומה
. תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -
. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-איתיוווש.
משהו שהרס לכם את השבוע-השיחה של יום שני
. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם:

yuvizz

New member
........

משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-שהכל ירגע והלחץ יתפוגג מפה. שיהיה טוב בסופ"ש, וחיכיתי שהיום יגיע.. מאכל השבוע:סופלה שוקולד!! והעוגיות הטעימות שנאכלו עם הקפה אצל ענברי
. משפט השבוע שלכם:"תמיד זה עצוב לי לעזוב." "איזה זהב הכל בראש שלי." "את מי את אוהבת אם את לא מכירה." "אף אחד לא בוכה אותנו." "מי יזכור אותם". "אל תשכחי את יופיים הוא היה גלוי רק לנו, אל תגידי שהכל סתם." וכל מים מתחת לגשר ולא בידיים שלך.

למעלה