הסקר השבועי - הנשים של ויקטור

python 4

New member
../images/Emo41.gifהסקר השבועי - הנשים של ויקטור

כן, זה מתבקש: לאחרונה ויקטור החליט לעבור בין כל נשותיו בעבר ולתהות איפה בדיוק הוא טעה (כשהתחתן עם הופ
, כשהתגרש מאשלי
, כשנפנף את דיאן
וכו'). מי היא אשת-ויקטור האולטימטיבית? האם זו ניקי המעצבנת, או אולי אשלי שתמיד היתה שם בשבילו בעת צרה? האם זו הופ, שמוכיחה שלפעמים לעוורון יש יתרונות, כשלא יכולים לראות את הדמות שניבעת מבעד למראה? אנא ילדים - עזרו לבחור המסכן למצוא את אשת חלומותיו מהעבר. צבעו את התמונה בצבעים עליזים, ורק את הופ השאירו בלבן. (למי שלא הבין - ענו בסקר, וכתבו את דעתכם בשרשור זה..)

Kalla

New member
לא הצגת את האפשרות של אף אחת.

ויקטור כל כך מאוהב ומרוכז בעצמו שהוא לא ממש צריך אף אחת ובטח שלא מסוגל להתמסר לאף אחת. ממילא מי שזו לא תהיה, זה יימשך זמן קצר בלבד,עד הפעם הבאה שישים עליה קצוץ, ידרוך עליה ויעבור לבאה בתור מבלי לחכות אפילו שהגופה תתקרר. הוא לא ממש מודע לקיומם של אנשים אחרים סביבו, שלא לדבר על כך שגם להם להם צרכים. בעבורו הסובבים אותו הם לא יותר מדקורציה, מכלים במשחק שהוא מזיז להנאתו לפי מה שמתחשק לו באותו רגע, במיוחד כשמדובר בנשים, וושאותם הוא עוזב ברגע שמאבד עניין. הנשים נמצאות שם כדי שהוא יוכל להרגיש טוב עם עצמו - איזה גיבור אני הצלתי את X, ליטפתי לעצמי את האגו, ועכשיו אפשר לעבור הלאה. והעונש האולטימטיבי שהייתי שמחה שהשוביניסט הנרקיסיסט הזחוח הזה יקבל הוא שכל הנשים יריבו עליו ביניהן, יתנפלו עליו, כל אחת תמשוך לכיוון שלה והוא ייקרע לגזרים. די, נמאס, יש גבול לאנוכיות ולשגעון גדלות. או, בעצם, אין...

venustudent

New member
../images/Emo45.gif

נראה לי שאם ויקטור באמת רוצה לצאת ל"מסע" לחיפוש עצמי הוא צריך ללכת לאיזה מטפל כמו ראובן (אסי דיין) מ"בטיפול"...

sergew2

New member
מסכים!!

אבל את האמת, אני חושב שאם הוא היה עם דיאן, החיים שלו היו בהחלט מלאי הפתעות=))

למעלה