הערצה עיוורת

../images/Emo41.gifהערצה עיוורת../images/Emo150.gif../images/Emo196.gif../images/Emo29.gif

העיוורת יכולה להיות מטרד לכל סלב..או בכלל לכל מי שמסביב האדם שמעריץ בעיוורון.. יש הערצה שהיא חולנית...(ראו בהמשך) ויש הערצה בריאה..אנחנו מעריצים את אורי בהערצה בריאה..(אני מקווה)..הכוונה היא שאנחנו לא נתאבד (חלילה) אם אורי או כל סלב אחר לא יענה לנו או יתעלם מאיתנו.. לא נרגיש מקופחים או כועסים אם הוא לא יסתכל עלינו בהופעה או הצגה וכוד'.. בארה"ב ואולי גם פה..יש מעיין תופעה של מעריצים שמטרידים את האומנים..מנסים להתאבד או רוצחים אם אותו אומן לא שם עליהם או לא עונה למכתבים..
שאלות
לפניכם שיר של אמינם=סטן...שמספר על סיפור אמיתי..קיראו אותו וכתבו מה דעתכם על סוג הערצה הזאת.. http://www.leoslyrics.com/listlyrics.php?hid=Eut7N9vr06E%3D
איך לדעתכם סלב במקרה שלנו אורי צריך להתמודד במצב שכזה? האם מה שאמינם ענה לסטן הזה בשיר היה מתאים לאורי לענות ככה?
האם אתם מכירים מישהו שמעריץ ככה? האם אתה מחשיב את עצמך למעריץ שכזה? מה צריך לעשות כדי למנוע את התופעה הזאת?

KeReN 0R

New member
הערצה עיוורת

מה דעתכם על סוג הערצה הזאת
טוב,ברור שזאת הערצה חולנית ואני מקווה שאין באמת אנשים כאלו איך לדעתכם סלב במקרה שלנו אורי צריך להתמודד במצב שכזה
אם חס וחלילה יש מצב כזה-לדבר איתו ולמליץ לו על טיפול
האם מה שאמינם ענה לסטן הזה בשיר היה מתאים לאורי לענות ככה
חוץ מהקללות... האם אתם מכירים מישהו שמעריץ ככה?למזלי לא... האם אתה מחשיב את עצמך למעריץ שכזה?אני לא מעריצה!אני מעריכה אנשים מוכשרים בצורה שפויה
מה צריך לעשות כדי למנוע את התופעה הזאת?לנסות להעביר לאנשים שה"כוכבים" שהם מעריצים הם אנשים רגילים בדיוק כמוהם ושאפשר להעריך את האדם עד רמה מסוימת ולא להגזים
{כי הערצה זה דבר דפוק-זה בא מהמילה "עריץ"...
}

למעלה