הפורום ממש יבש!!

D o o S h a

New member
../images/Emo41.gifהפורום ממש יבש!!../images/Emo41.gif

חייבים להחיות אותו איכשהו. אולי נעשה פינות בפורום, וכל מיני משחקים מידי פעם ושאלונים, כדי להחיות אותו קצת. למשל: ליהי (סופר צ'ולי) עשתה פה כמה פעמים את פינת הקולנוע!! ליהי- תמשיכי! בריאן (בייביבוי) עושה את הפינה של הכדורגל.. (אם אפשר לקרוא לזה פינה) אז כל מי שרוצה לנהל פינה שיחשוב על מה הוא רוצה לעשות, על כל מיני דברים מקוריים ומעניינים, ובאיזו תדירות הוא מתכון לעשות את הפינה שלו. עוד מעט אני יחשוב... שרשרו

chuti

New member
אפשרי

הפורום לא יבש.... ואם יהיה למישהו רעיון הוא בטוח יעלה אותו...

נו באמת, כמה תושבים יש בכפר סבא?

לפחות בפורום זה אולי צריך להיות איזה 100 גולשים

אפי לא כל התושבים

יכולים לבוא ולכתוב בפורומים, הסטטיסטיקה מצביעה על זה שיש הרבה יותר קוראים מכותבים זה אחד ודבר שני לא לכולם יש נגישות לאינטרנט או עניין בפורומים. אני חושבת שיש לנו כאן גרעין די רציני.

D o o S h a

New member
התכוונתי

גם שהפורום יבש מבחינת כתיבת ההודעות, אבל גם שהוא יבש מבחינת זה שאין בו דברים כ"כ מעניינים לאחרונה האמת...

בעיני הפורום ממש לא יבש

עלו כאן כמה דיונים מעניינים מאוד לאחרונה, אפשר לבחור לפתח אותם ואפשר אם לדעתך הפורום יבש פשוט לגרום לא לא להיות ע"י פרסום הודעות שמעיינות אותך.

ba r2 0 1 0

New member
צודקת..! דווקא לדעתי הפורום מאוד

התפתח לאחרונה! פעם הוא באמת היה דיי יבש אבל לאחרונה ממש ממש ההפך מיבש!

Double U

New member
יבש? לא ממש...

יש בפורום דיונים מהיומים האחרונים ואף דיונים מתמשכים מלפני כמה ימים.

Super Chuly

New member
בקרוב

תחזור פינת הקולנוע כרגע אני ממש לחוצה בזמן, אבל אני עובדת על זה... בנוגע לפורום בכללי, אני לא חושבת שהפורום יבש, כל יום נפתחות כמה וכמה הודעות בנושאים שונים ומגוונים שנוגעים לעיר, ולדעתי הכמות והנושאים מכובדים מאוד. ליהי :)

badboy3919

New member
מצטער,אבל אני לא מסכים איתך..

לדעתי הפורום ממש בסדר והוא בכלל לא יבש,אל תשכחי שהתחילה שנת הלימודים ולאנשים רבים בפורום (שרובם תלמידים) יש עיסוקים רבים בתקופת הלימודים. הפורום,לפי מה שאני רואה,ממשיך לפעול כרגיל והפינות השונות ימשיכו לפעול.

chuti

New member
לאו דווקא..

אני עליתי לחטיבה ובכל זאת יש לי זמן לכתוב בפורום.. אני לא שמתי לב שיש עוד ילדים... אני פשוט אוהבת להיות בפורום... תלוי בבן אדם

Double U

New member
תיכון וחטיבה זה שתי רמות אחרות.

בתיכון, מתכוננים לבחינות הבגרות ובכיתה ז', אין מה להיות בלחץ. כמובן שיש להשקיע, אבל כל אחד לפי רמת הקושי שלו.

chuti

New member
מה הקשר?

מה הקשר? אולי יש עומס בחטיבה??? וזה עדיין לימודים

Double U

New member
כן, אבל לא אותה רמת עומס כמו בתיכון

הלימודים בתיכון ברמה קשה יותר.

לא מסכימה

הרמה פשוט מותאמת לקח שאתה אדם יותר בוגר. אם אתה אד שמשקיע בעיני שניהם דורשים השקעה דומה.

D o o S h a

New member
חחח.. אפחד לא מסכים איתי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

טובטוב, הפורום לא ממשיבש.. אבל לאחרונה אין בו דברים כ"כ מעניינים לפי דעתי. אז תתיחסו לחלק השני של ההודעה... זה שאומר שאולי כדאי שיהיו משחקים ופינות למי שרוצה... ואז הוא יהיה יותר פעיל, כל אחד יוכל להשתתף, ולא סתם להסכים להודעה שמישהו כתב... מה אתם אומרים? אם לכמה אנשים שרוצים ומוכנים יהיהו פינות קבועות ששאר חברי הפורום אוהבים, ופעילים בהם, זה יהיה מאוד נחמט. נראהלי

אני חושב שזה נכון...

יום ראשון, 11/9 ורק 5 כתבו כאן בפורום, מעניין למה... אפילו 2 מנהלים לא כתבו באותו יום וחבל, יש מצב לשים את כפר סבא ברשימת הפורומים מומלצים?

אי אפשר שנהיה שם כל הזמן

וכמו שבריאן המקסים כתב אנשים התחילו ללמוד, תנו להם זמן להסתגל לתקופה הזאת. גם המנהלים לא נמצאים 24 שעות ביממה ליד המחשב, וזה שאנשים לא מגיבים לא אומר שהם לא קוראים. בכדי לקבל תגובות ראויות צריך גם לכתוב בזמן הראוי.

למעלה