הפרדה בין פחמימות לחלבונים

../images/Emo41.gifהפרדה בין פחמימות לחלבונים../images/Emo35.gif

שלום, שאלתי נוגעת לתזונה שעקרונה להפריד בין חלבונים לפחמימות. כמה זמן צריכה להיות הפסקה כאשר עוברים מחלבונים לפחמימות, האם מדובר על שעות או ימים? האם דברים כגון: שעוית, חומוס סלט, חומוס גריעים, בטטה, אפונה מתייחסים לקבוצת פחמימות שאסור לאכול אותם עם חלבונים?

האם אפשר לפרט על איזה שטויות בדיוק מדובר

וחוץ מזה לא שאלתי אם זה טוב או לא טוב, אם זה בריא או לא בריא, השאלה שלי נוגעת אך ורק למדע תודה

m0sh3

New member
כן, אין שום בעיה

מפני שהשאלה שלך נוגעת אך ורק למדע אני אומר שזה שטויות כי אין שום ביסוס מדעי להפרדה בין פחמימות לחלבונים.

המשך....../images/Emo13.gif

השאלה מתייחסת גם לאגוזים למיניהם, גרעינים לא קלויים, פירות יבשים האם ניתן לאכול אותם עם חלבונים? תודה על העזרה

רק כרמז למטרת הדיאטה הזו

שימי לב כמה בעייתית הדרישה להפריד פחמימות מחלבונים. את מציינת קטניות למשל. לפי הדיאטה אסור לאכול אותם כי הם מכילים פחמימות אך גם כמות לא מבוטלת של חלבון. גם רוב מוצרי החלב הם בעייתים, כיון שלמרות שהם חלבוניים מעיקרם, הרי הם מכילים גם פחמימות. כלומר הדיאטה הזו מגבילה אותך לא רק לתזמון פחמימות וחלבון, אל אגם לסוגי מזון. דבר שיביא להגבלה קלורית. אז אין שום חדש. התשובה לשאלה שלך תהיה כהגדרת דיאטת ההפרדה. מה שמכיל חלבון אסור לאכול אותו יחד מזון המכיל פחמימות. וספציפית למזונות ששאלת תוכלי לברר כאן.

אלי ו.

New member
זה לא בדיוק ככה

בדיאטה הזו הגדירו שרירותית לגמרי מאכלים שונים כ"פחממות" ואחרים כ"חלבונים" כך שמותר לאכול קטניות אבל נדמה לי שהן מוגדרות (ואל תתפוס אותי במילה כי זה מעשה מגונה) כפחממות. כמובן שאתה צודק ואין לדיאטה הזו ביסוס מדעי אבל כמו רוב הדיאטות גם הדיאטה דיאטת הפרדת מזון יכולה לעבוד ממש כמו דיאטות חסרות בסיס אחריות כמו תזונה לפי סוג דם, דיאטת הצבעים (© כל הזכויות שמורות) דיאטת האלף בית (© כל הזכויות שמורות) ודיאטת אנרגית הצ'י המפורסמת (© כל הזכויות שמורות). על כל הדיאטות האלה תלמד כשתרכוש את הספר שאולי אכתוב פעם.

למעלה