הפרק היומי-פרק 39

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifהפרק היומי-פרק 39../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo44.gif

כתבו כאן כל מה שיהיה היום בפרק (17:30)!

שני ממן

New member
נדמה לי שעליתי כאן על סקופפפ!!!

תגידו...יש מצב שראיתי היום את רועי עם גשר??? בסצנה עם אדם ותום?... שהם יושבים בחדר ומדברים על הצ'ק שקיבלו?!?! יש מצב??? יוווו...... אם זה נכון... אז אנחנו יכולות לדעת למה גם בכל תמונה שלו הוא לא מחייך נכון?! וואייי איזה מגניבבב... תגיבו על זה... כי אולי דימיינתי...חחחחחח לאו יוו אול

שני ממן

New member
נכון?!?!?! יווווווווו אני כמעט

בטוחה שזה גשר!!! 90% שזה גשררר תעדכנו אותי עם עוד מישהו ראה... אני יבוא ב8 וחצי...כי אני עפה לחדר כושר...מואה לכולםם

דייייייייייייייייי...

עוד ליפני הפרק של היום ידעתי שיש לו גשר..מהאת רוצה להגיד לי שאף פעם לא ראית את זה?!@?!?

יש לו שיני זהב../images/Emo70.gif

זהו אני אומרת לכם הילד גרוזיני. וזה לא סקופ מישהו כבר מזמן עלה על זה שיש לו בעיה עם השיניים בגלל זה הוא לא פותח את הפה.

SiM GirL

New member
אזמרלדה אל תשחקי אותה ראש קטן../images/Emo46.gif

מה הקשר גרוזיני לשיני זהב?! למה כי שיני זהב זה לא לדאוג ללוק של גרוזיני, זה בשביל שהשן לא תרקב ולא יצטרכו לעקור אותה
יא'כונפה תת-שכלית...

ToyGirl

New member
פרק היום

וואי ניגמר מעניין היום,אני תמיד רואה את השידור ב8 כי אני מגיעה מהבסיס רק ב6. מישהו יודע איך אפשר ליצור קשר עם השחקנים באי מייל? בעיקר עם עלמה בן זאב... נ.ב אני שמחה לראות שיש פורום על הסידרה...

תומקה

New member
את יכולה..

במסרים של תפוז. השחקנים לא מביאים את האימייל שלהם (אפשר להבין אותם, נכון?) פשוט תלחצי על השם של מי שאת רוצה וזה יוביל אותך לפרופילים שלו..ושם תלחצי על "שלח מסר"...תהני!

?!?

עם או בלי גשר / שיני זהב/שיניי כסף / משהו אחר... ר-ו-ע-י ת-מ-י-ד ישאר כ-ו-ס-ו-ן , י-פ-ה , ח-ת-י-ך ו-מ-י-ו-ח-ד רועי בעלי אני אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

IIvIIamy 4 ever

New member
רק עכשיו גילית שיש לו גשר?

אני גיליתי את זה מההתחלה של הסדרה אבל לא משנה...חחח

או! סופסוף פרק שווה!

"תסדר ת'סרט תעשה פן ותסתום ת'פה!" אררר יונתן!!! אני עוד ימותת ממנוווווו ! והיה פרק יאפה חוצמזה

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo44.gif פרק יפה

מה נסגר עם גור? כבר פעם שנייה שהוא מנשק את אלמה בלי הודעות מוקדמות, מסכנה -:\, עוד יותר הוסיף לה על הברוח(ככה כותבים?) אבל סוף סוף יו יו ותומר התפייסו והתקרבו

מה אתם סתומים????יש לו גשר!!!

פאק אני לא מאמינה שרק עכשיו שמתם לב לזה שיש לו גשר... כאילו גם לי בצילומים לקח זמן לקלוט אבל עד כמה מטומטמים אפשר להיות??????????????????? חח חפיף.... הוא מושלם גם ככה הכוסון הזה!!!

למעלה