הפרק השבועי: קייל XY

../images/Emo41.gifהפרק השבועי: קייל XY../images/Emo41.gif

סליחה שרק עכשיו><
שם הפרק: הזיכרון משרת.
תקציר הפרק: קייל נוסע עם דקלן לאוניברסיטת וושינגטון בסיאטל, שם לימד הפרופ' המנוח קרן, שחקר את מיקסום כוח המוח. בהמשך קייל מוצא תמונה שבה נראה מישהו שמאד דומה לו ושנעדר משנות ה-80. שידור חוזר ביום שישי בשעה 20:20.

../images/Emo41.gifהתמונה..

שכחתי מהלחץ
אממ מי ששלחה לי פעם במסרים אתר עם התמונות מהפרק, הוא לא עולה לי
אז למישהו אולי יש אתר כזה? כדי שאני אוכל לשים תמונה מהפרק ששודר באותו יום.

always be me mc

New member
מי ששלחה=אני

אז דיי להגיד מי חח זה מתחיל להעליב יש לי שם את יודעת.. בכל מקרה גם אני שמתי לב שהגלריה לא עובדת ומקווה שזה רק מצב זמני
ובאשר לעוד אתרים אז זו בעיה כי אחרי הכל בינתיים לתוכנית יש רק 2 עונות אז אל תצפי למצוא מליון אתרים בנושא, ואת האתר שהבאתי לך מצאתי במקרה בתוך אתר של סמולוויל אחרי שהחלטתי לבדוק אותו וגיליתי שהאתר מצויין. אז זו בעיה אבל אני אחפש
וזה בסדר מותר לשכוח מהלחץ
חשבתי שמשהו כזה קורה לכן התאפקתי ולא פתחתי שירשור בנושא עוד אתמול

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifואי אני ממש ממש מצטערת,

באמת! כי רשמתי כבר פעם, המסרים שלי קצת איטיים.. אז לא זכרתי את הכינוי , לכן רשמתי "מי ששלחה". סליחה

always be me mc

New member
באשר לדעתי על הפרק...

פרק מאוד יפה
נחמד מצד לורי ודקלן לעזור לקייל
למרות שעלי לציין שהיה ילדותי בטירוף כשהם ניסו לגרום אחד לשני לקנא
קייל בכלל היה חמוד
ואני לגמרי מסכימה איתו עם מה שהוא אמר לגבי משוואות וגילוי עצמי אשר ברור שהוא יותר חשוב מהן
היה ממש מגניב ומסקרן בפרק לראות אדם שנראה כמו קייל וגם נעדר
זה גרם לי להזות שאולי זה קייל בעצמו אבל זה נראה לי יותר מדי הזוי לסדרה אז נוותר
מה שכן אני באמת מקווה שהם יצליחו למצוא אותו והוא יתן לקייל את התשובות שהוא רוצה(ולא תשובות מתמטיות חח) היה גם מצחיק כאשר ג'וש המציק גילה שהטיפול הפסיכולוגי(שבאמת יצא מוזר) הוא על קייל ואמר: Josh: What is that? Nicole: Sorry, it's one of my patients. Josh: Was it Kyle?! Whoa! That must be his alien voice! Sort of a mix between human and... dolphin איזה דביל
היה מפתיע וממש מותח המפגש של קייל עם הסטוקר שלו שגרם לקייל(וכך גם אנוכי) לפקפק בכל מה שהוא האמין בו עד המפגש ואף לסגת ממה שהוא הכי רוצה לעשות באמירה של: Kyle: All this time, I'd been trying to restore my memory, but I didn't realize that sometimes memories are better left forgotten. I wanted to know who I was, but maybe some mysteries are better left unsolved ובהחלט יש בזה משהו!
ולסיום עלי להגיד שאני לגמרי נוטה להאמין לטום
וכי עכשיו כשאני חושבת על כל המצלמות בבית שלהם אני מניחה שהגיוני שהוא רוצה לשמור עליו
אחרת באמת כבר היה תופס אותו ממזמן
אז פרק יפההה אני בהחלט כבר מתשוקקת לפרק הבא
קרדיט ל: www.tv.com על הציטוטים היפים
ותודה רבה רבה על השירשור

למעלה