הצצה לאודישנים של כוכב נולד

כיף לחזור לתקופת צחוקים הזאת ../images/Emo13.gif...

תודה על הקישור אורן =] זה רק אני או שדנה התמלאתה קצת בפנים ?
יפה לה =]

tA Love Tu

New member
../images/Emo108.gifגם אני שמתי לב לזה כשראיתי אותה.

הרבה יותר יפה ככה, היא צריכה קצת צורה ולא להישאר דקיקה כזאת.

DBTK

New member
No No No../images/Emo31.gif אני מעדיף שתהיה רזה כמו שהיא...

זה הכי מתאים והולם אותה.

DBTK

New member
היא יפה באופן כללי - על זה אין ויכוח.

אני רק מציין שהפירגון האישי שלי, זה למראה הרזה של דנה. כל עוד זה לא מראה חולה, אז למה לא ?

EMANUELA XD

New member
../images/Emo20.gifשבוע טוב - יריית ההתחלה לכוכב נולד

שבוע טוב
אפשר לראות את יריית ההתחלה לכוכב נולד - זה כאן בפורום דנה אינטרנשיונל!! אורן תודה על הקישור
זה התחיל, האודישנים לכוכב נולד - ללא ספק הולכת להיות עונה שניה עם השופטת דנה אינטרנשיונל עונה חזקה מרגשת צבעונית תוססת ומצחיקה... נאחל לדנה שלנו בהצלחה בעונה החדשה - אנו בהמתנה להפתעות. בהצלחה לכול הנבחנים באודישנים ולנו בפורום עונה מעניינת ומאתגרת ,כתבות וידאו תמונות "אמר אמרו" מה אמרה ? מה לבשה ? ומה שרה ? לפחות במדיה האינטרנשיונלית לנו לא ישעמם - לזכותנו אנחנו מעורבים כול העדכונים והחדשות במקום אחד.... אפשר לאמר מתחילים - לסמן V ביומנים שבוע טוב ומבורך בסימן טוב. עמנואלה

שני23889

New member
חחח איזה הורסת אין דברים כאלה! ואגב לדעתי

הרבה יותר יפה לה להיות קצת יותר רזה,לא מדי, אבל עכשיו זה קצת OVER מלא,למרות שתמיד היא כוסית אבל חבל,צריך לשמור על הגזרה,במיוחד עם נתונים כאלה טובים,חבל לבזבז

EMANUELA XD

New member
../images/Emo41.gifלפי דעתי קצת להיות מלאה זה יפה נשי

ושינוי בלוק,מראה בגרות התבשלות ומשתבחת עם השנים לפי דעתי מתאים לה הלוק שלהראות בקטנה מלאה את דנה ראינו במצב ישיבה - כשתעמוד נגלה לוק חדש מרענן ובוגר ומביאה סטייל אחר...אנחנו נעמוד דוממים !

למעלה