השמות

../images/Emo41.gifהשמות../images/Emo41.gif

אז אני יודעת שרוב האנשים אחרי שעושים את הפירסינג\קעקוע נותנים להם גם שמות.. ראיתי את זה אצל המון אנשים.. יאללה תתחילו להריץ

m.n

New member
השמות שלי...

טוב אני לא מקורית מדיי במתן שמות והשמות שלי ממש פשוטים ורגילים: פופי הפופיק לושי הלשון ופיטי הפיטמה כמה צפוי
אבללללללל דווקא ללברט שלי נתתי שם מיוחד- יוגי! על שמו של הפירסר הכי חתיך במזרח התיכון- נאור. חחחחח אל תשאלו איך נאור מתקשר ליוגי העיקר שאני מבינה את עצמי... אה ואם יש פה מישהי מראשון היא בוודאי מכירה את יוגי שלי (הבן אדם לא הפירסינג חחחחח) ותסכים איתי שהוא אחד מיצירות האומנותת הכי גדולות של אלוהים!

HairyTowel

New member
אין לי, אבל אני אשמח

אם למישהו יהיה שם שאני אוכל לאמץ בשבילו\ה.

HairyTowel

New member
חחחח

רעיון טוב. אבל חשבתי יותר על שם הומוריסטי... (מה אני אתחיל להסביר לאנשים שזה על שם הדגל?)

דנטל

New member
מה? לא ידעתי

בחיים לא חשבתי לתת להם שם וגם אף אחד מחברי המחוררים/מקועקעים לא נתן שמות. זה קטע של צעירים?

m.n

New member
לא בהכרח

לדעתי זה תלוי בבן אדם ולא בגיל. אני אישית נותנת שמות לכל דבר ששייך לי החל מהפירסינגים ועד לדובון שאני ישנה איתו בלילה יש כאלה שזה לא מעניין אותם... תלוי באופי

resputin

New member
גם לי אין שמות לכלום.

זה אומר שאנחנו חריגים? שאני צריכים לקרוא להם בשמות? אין להם רגשות, הם לא יעלבו?

m.n

New member
לדעתי הקטע של השם

זה סתם חמוד וחוץ מזה זה נותן להם ייחוד כי זה לא עוד עגיל בשפה לדוגמא אלא זה יוגי שלי!!!

הקפצה

כן אנשים, אני הראשון שסתם הקפיץ כי בא לו הודעה בפורום! הקפצה ראשונה אי-פעם בפורום הזה! ימותו הקנאים!

MaddyD

New member
יש לי שם רק לקעקוע

ליאם.. (ולא על שם ההוא מ.. איך קוראים להם! סעמק.. הלהקה הזאת עם האיש והמשקפיים!)

=)

מממ... טוב לטראגוס שלי קוראים דרו... לקעקוע של השדון שלי קוראים ג'יימס... לפרפר שלי קוראים מתלדה... ולנזם שלי לא קוראים...>שאגב נזמים עושים ר-ק עם מחט<

למעלה