התפקדות חודשית

LadySilkworm

New member
../images/Emo41.gifהתפקדות חודשית../images/Emo41.gif

לראות מי פה :) שם: גיל: עיסוק נוכחי: מקום מגורים נוכחי: דרכים ליצירת קשר: אמן החודש: סרט החודש: סרט החודש של טים אם היה: ספר החודש: דברים טובים שקרו החודש: דברים פחות טובים שקרו החודש: עוד משהו להוסיף?: תמונה?: חודש נעים!

LadySilkworm

New member
:)

שם: שירה גיל: עוד חודש ויומיים 18 עיסוק נוכחי: מחכה לגיוס מקום מגורים נוכחי: ירושלים דרכים ליצירת קשר: פייסבוק- http://www.facebook.com/shira.bar?ref=name חוצמזה יש מסנג'ר, אימייל, מייספייס אמן החודש: ביטלס סרט החודש: אממ..הסרטים של הביטלס, צפיתי בהם מלא. סרט החודש של טים אם היה: לא היה לצערי...רק הטריילר של אליס ספר החודש: אין.. דברים טובים שקרו החודש: התחדשתי בכל מיני דברים, בעיקר השבוע P: דברים פחות טובים שקרו החודש: לא משהו ספציפי האמת עוד משהו להוסיף?: חודש נעים! תמונה?: יש בפייסבוק? P:

adi dion

New member
אני פה!

שם: עדי גיל: 20 (ויותר מחצי אם אתם מתעקשים..) עיסוק נוכחי: כלום
מקום מגורים נוכחי: ת"א דרכים ליצירת קשר: מסר :) אמן החודש: ג'וני והלנה סרט החודש: הארי פוטר 6, סוויני טוד, רופא על הכוונת. סרט החודש של טים אם היה: סוויני וראיתי היום הפלישה ממאדים XD (אז מה אם זה כבר אוגוסט
) סרט מוזר אבל מצחיק
ספר החודש: ניו מון והארי פוטר 6 דברים טובים שקרו החודש: מפגש טים קודם כל! הייתי במשחק טניס וניצחנו את רוסיה!!!!! ^^ סופסוף יצא הארי פוטר וראיתי פעמיים, ונפגשתי עם חברה שלא ראיתי המון זמן :) דברים פחות טובים שקרו החודש: - עוד משהו להוסיף?:
תמונה?: -

tali44

New member
מתפקדת!../images/Emo196.gif

שם: טלי. גיל: החודש 18!
עיסוק נוכחי: מקום מגורים נוכחי: חולון. דרכים ליצירת קשר: מסרים. אמן החודש: מדונה ומייקל ג'קסון. סרט החודש: אויבי הציבור ועימות חזיתי. סרט החודש של טים אם היה: צ'ארלי בממלכת השוקולד וסווני טוד. ספר החודש: דמדומים ו-מארלי ואני. דברים טובים שקרו החודש: כל מני...
דברים פחות טובים שקרו החודש: החופש קצת מוזר אבל פסדר. עוד משהו להוסיף?: תמונה?

מתפקדת!

שם: לירן גיל:עוד מעט 17 וחצי עיסוק נוכחי: תלמידה (?) מקום מגורים נוכחי: אשקלון דרכים ליצירת קשר: פייסבוק- liran shunak מסנג'ר- [email protected] אמן החודש: Coldplay סרט החודש: קורליין סרט החודש של טים אם היה: לא היה ספר החודש: עימות המלכים דברים טובים שקרו החודש: מפגש כיתה, מפגשים שונים עם אנשים שונים. דברים פחות טובים שקרו החודש: הרסתי את האייפון, לא עשיתי הרבה עוד משהו להוסיף?: לא נראה לי תמונה?:

Endogenisis

New member
מתפקד!

שם: טל גיל: עוד חודשיים 16 עיסוק נוכחי: שיעמום תמידי מקום מגורים נוכחי: נצרתחת עילית דרכים ליצירת קשר: מסנג'ר ניתן לקבל דרך מסר P: אמן החודש: ויקטוריה פרנסס
|מת| סרט החודש: המספריים של אדוארד סרט החודש של טים אם היה: ^ ספר החודש: ראיון עם הערפד דברים טובים שקרו החודש: מפגשציצ דברים פחות טובים שקרו החודש: יותר מידי עוד משהו להוסיף?: אני לא אוהב כאב ראש תמונה?:

JackBaltar

New member
מתפקד! ../images/Emo150.gif

שם: גלעד גיל: 24 עיסוק נוכחי: סטודנט מקום מגורים נוכחי: נתניה דרכים ליצירת קשר: מסרים אמן החודש: אלן בול , כי גם במאי זה סוג של אומן
סרט החודש: הארי פוטר 6, מומלץ סרט החודש של טים אם היה: התפנקתי החודש על הפלישה ממאדים. פעם ראשונה ראיתי את הסרט כשיצא לקולנוע בארץ בזכות זכייה בזוג כרטיסים ממעריב לנוער... נוסטלגיה :) ספר החודש: ממש בא לי לקרוא את סדרת ספרי סוקי סטקהאוס (עליהם מבוססת הסידרה המעולה! דם אמיתי) דברים טובים שקרו החודש: נגמרה תקופת המבחנים דברים פחות טובים שקרו החודש: התחיל סמסטר קיץ והלחות הגיעה לרף חדש של בלתי-נסבלת
עוד משהו להוסיף?: עוד חודש להופעה של מדונה!!

Oyster Girl

New member
איזה כרטיסים קנית? ../images/Emo54.gif

[כרטיסים רגילים, טבעת הזהב,כל אופציה אחרת של VIP
]

tali44

New member
מדונה.../images/Emo7.gif

ה- 1-2.9 זה יום אבל לאומי.
[מבחינתי]

tali44

New member
../images/Emo130.gif../images/Emo7.gif

אבל שלשום היה לי חלום ממש יפה שהצלחתי להתפלח להופעה והייתי די קרובה וכל כך נהניתי!!

tali44

New member
תמסור לה ד"ש בשמי!../images/Emo7.gif

אגב, הפורום של מדונה מכין ספר מעריצים והם יביאו לו אותה איכשהו דרך המארגן או משהו... אני משתתפת בזה אתה גם בפנים?

LizStar

New member
../images/Emo210.gifמתפקדת :)

אממ אני סמויה פה די הרבה אז שיהיה.. שם:ליז גיל:15 עיסוק נוכחי:ללא
מקום מגורים נוכחי:פתח תקוה דרכים ליצירת קשר:מסנ[email protected] אמן החודש:MGMT סרט החודש:PUBLIC ENEMIES סרט החודש של טים אם היה:אד ווד+ביג פיש ספר החודש:ארוכה הדרך למטה-ניק הורנבי דברים טובים שקרו החודש:היתי בלונדון
היתי בלונדון
,ו...היתי בלונדון
דברים פחות טובים שקרו החודש:חזרתי מלונדון
עוד משהו להוסיף?:באלי ללונדון. תמונה?:בלונדון

למעלה