התפקדות חודשית!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gifהתפקדות חודשית!../images/Emo42.gif

או אפילו שנתית, אם תרצו
חוצמזה, זה לפחות לפתוח נושא חדש בתירוץ כלשהו, עד שיהיה לי רעיון יותר מוצלח:) שם: גיל: עיסוק נוכחי: מקום מגורים נוכחי: דרכים ליצירת קשר: אמן החודש: סרט החודש: סרט החודש של טים אם היה: ספר החודש: דברים טובים שקרו החודש: דברים פחות טובים שקרו החודש: עוד משהו להוסיף?: תמונה?:

theEscapist

New member
ואני אתפקד!

אבל בלי אייקון של חייל, כי אני מתחילה לקבל זימונים וזה מתחיל להיות מעצבן
שם: ענבר גיל: 16 עיסוק נוכחי: תלמידה במשרה מלאה... מקום מגורים נוכחי: ירושלים. בערך. דרכים ליצירת קשר: מסרים, פייסבוק- מי שרוצה- במסר אמן החודש: דיליין, כוורת, קווין סרט החודש: הארי פוטר 6? נגיד סרט החודש של טים אם היה: - ספר החודש: שיר של אש ושל קרח (שאת הראשון סיימתי בשבוע, ואת השני התחלתי לפני שלושה שבועות ולא הגעתי לעמ' 50
) דברים טובים שקרו החודש: חופש, עבודה (חח זה נשמע מטופש ממש
), פגשתי כמה חברים, סמינר מגניב, צבעתי את השיער דברים פחות טובים שקרו החודש: החופש נגמר. דווקא התאים לי עוד קצת. עוד משהו להוסיף?: אמממ... לא תמונה?: אני לא בטוחה אם יש לי, כי זה מחשב חדש, ואין לי כוח לשלוף משהו מהפייסבוק

JackBaltar

New member
מתפקד

שם: גלעד גיל: 24 עיסוק נוכחי: סטודנט באוניברסיטת ת"א מקום מגורים נוכחי: נתניה דרכים ליצירת קשר: מסרון תפוז אמן החודש: מדונה (טוב, אני משוחד. למה? תמשיגו לקראו :) ...), וגם NATHAN BARR , תחפשו ביוטיוב. סרט החודש: תמליצו לי כדי שיהיה לי מה לרשום פה חח סרט החודש של טים אם היה: לא יצא לי החודש, סמסטר קיץ זה דבר עמוס, לח ומעיק ספר החודש: מתפתה להתחיל לקרוא את ספרי דם אמיתי. מישהו שמע/קרא/יכול להמליץ? דברים טובים שקרו החודש: הייתי אתמול בערב בהופעה של מדונה 10 מטרים מהבמה!!! היה מעולה!! דברים פחות טובים שקרו החודש: מבחן גורלי החותם את סמסטר הקיץ קרב בצעדי ענק עוד משהו להוסיף?: תמונה? כשיהיו לי תמונות מההופעה אני אשים אחת :)

adi dion

New member
בקשר לספרים-

קניתי את הראשון בעברית (אפילו לא ידעתי שזה זה, סתם ראיתי את הספר וקראתי על מה זה ואז קלטתי חחח) אבל עדיין לא קראתי.. הבנתי דווקא שגם הספרים טובים ואני ממש רוצה לקרוא אותו כבר אבל יש לי כמה ספרים לקרוא לפני
אז יותר מזה אני לא יכולה לעזור לך XD מקסימום תקנה את הראשון, אין מה להפסיד :D אה ואת הסדרה לצערי לא ראיתי :(

theEscapist

New member
האמת שלא קראתי את הספרים מעולם

אבל אם כבר, אז לגבי העברית- הבנתי מחברה טובה שלי שממש עדיף לקרוא באנגלית. כלומר, כל ספר עדיף לקרוא בשפת המקור, אבל במקרה הזה ספציפית יש מילים וביטויים שבתרגום נשמעים הרבה יותר רע...

adi dion

New member
כן, ת'כלס..

נגיד דמדומים, התרגום נוראיייייייי בחיים לא ראיתי כזה תרגום גרוע ואני לא מבינה איך אפשר בכלל לתרגם כל כך גרוע.. האנגלית פי אלף יותר טוב. אני סתם פשוט לא ראיתי את הספרים באנגלית בשום מקום אז אמרתי יאללה ננסה את הראשון לפחות בעברית ונראה מה הלאה :D סביר להניח שאם אני אוהב את זה אני אקנה את ההמשכים באנגלית באמת.

JackBaltar

New member
אני יכול להגיד לך שהעונה הראשונה מבוססת על

הספר הראשון אבל עם שינויים קלים והחל מהעונה השניה הסידרה כבר מקבלת חיים משל עצמה והדמיון נגמר. במאי הסידרה אמר שזה טוב כי ככה אתה יכול לקבל שני מוצרים שונים ומהנים בבת אחת מאותו אבטיפוס. דרך אגב, הסידרה מעולה ואני כבר בסוף העונה השנייה, אבל לא מומלצת לצפיה מתחת לגיל 18, זה בכל זאת HBO.

adi dion

New member
אני :D

שם: עדי גיל: 20 ויותר מחצי :| עיסוק נוכחי: - מקום מגורים נוכחי: ת"א דרכים ליצירת קשר: מסר
אמן החודש: כל מיני סרט החודש: מאמה מיה סרט החודש של טים אם היה: סוויני טוד אני מניחה חחח ספר החודש: הארי פוטר 6+7 דברים טובים שקרו החודש: קניתי יומן
ושיחקתי טניס :) דברים פחות טובים שקרו החודש: - עוד משהו להוסיף?:
תמונה?: -

tali44

New member
עונה!!

שם: טלי. גיל: 18. עיסוק נוכחי: מקום מגורים נוכחי: חולון. דרכים ליצירת קשר: במסרים כאן. אמן החודש: מדונה!!!!!! סרט החודש: האמת המכוערת.
סרט החודש של טים אם היה: ביטלג'וס! (ראיתי אבל משום מה ה-דיסק DVD נתקע קצת וזה עיצבן אותי) ספר החודש: מרי מרי. דברים טובים שקרו החודש: ההופעה של מדונה, יומולדת. דברים פחות טובים שקרו החודש: יתושים!! עוד משהו להוסיף?:
תמונה?: אין לי כח.

Oyster Girl

New member
עונה ../images/Emo88.gif ../images/Emo54.gif

שם: מיכל גיל: 19 עיסוק נוכחי: חיילת מקום מגורים נוכחי: כפר סבא דרכים ליצירת קשר: מסרים אמן החודש: אריק ברמן סרט החודש: אין כזה סרט החודש של טים אם היה: הסיוט ספר החודש: האדם מחפש משמעות דברים טובים שקרו החודש: לא זוכרת דבר ספציפי, היה חודש דיי טוב דברים פחות טובים שקרו החודש: נגמר הקורס וזה אומר שאני צריכה לחזור לירושלים
עוד משהו להוסיף?: לילה טוב
תמונה?:

דולטש

New member
עונה!!

שם: מור. גיל: 18. עיסוק נוכחי עושה קורס בצבא עוד שבוע וחצי מסיימת
מקום מגורים נוכחי: כפר סבא. או שאני צריכה להגיד צריפין בה"ד 11? דרכים ליצירת קשר: אימייל, מסרים, מסן.. אמן החודש: שולי רנד. סרט החודש: אין לי סרט, יש סדרה- האוס עונה 5 וסיימון המטורף מערוץ ביפ. סרט החודש של טים אם היה: ראיתי את הטריילר של עליסה שנראה מצוין, זה נחשב? חחח ספר החודש: --- דברים טובים שקרו החודש: הייתי בסיפוחים לתפקיד העתידי שלי בצבא, וגם יצאתי עם חברות באמצע שבוע, שזה לא קרה כבר איזה חודש. דברים פחות טובים שקרו החודש: הכל דבש:D עוד משהו להוסיף?: ביום שלישי עוד שבוע וחצי אני מסיימת קורס!! תמונה?: ---

Snow fairy

New member
חזרתי מרומא!

שם: מאיה גיל: 18 עיסוק נוכחי: רביצה בבית עד הגיוס מקום מגורים נוכחי: רעות דרכים ליצירת קשר: פייסבוק: Maya Porat אמן החודש: dimmu borgir זה מה ששמעתי כל הטיסה
סרט החודש: לא ראיתי סרטים בכלל! אבל נניח שמלאכים ושדים כי ראיתי את כל המקומות המצולמים בסרט והמדוברים בספר
סרט החודש של טים אם היה: לא היה
ספר החודש: סיפורי דגים שקראתי בטיסה. חמוד ממש!!!! מאוד שונה אבל מהסרט, התסריטאי רק הושרא מהספר וחיבר בין כל הסיפורים ושינה המון... דברים טובים שקרו החודש: רומא! דברים פחות טובים שקרו החודש: לא ראיתי את ניצן כבר שבועיים ולא אראה אותו עד יום שבת הבא
עוד משהו להוסיף?: לא! תמונה?: אני אשים תמונה מרומא כשאחותי תעלה אותן למחשב! חודש נעים!

Oyster Girl

New member
את משתלבת ממש טוב עם הנוף ../images/Emo54.gif

לא בציניות... ואת גם ממש יפה אבל את זה את כבר יודעת
... סחטיין

Endogenisis

New member
עונה.

שם: טל גיל: עוד שלושה שבועות פחות או יותר 16.. עיסוק נוכחי: לימודים :S מקום מגורים נוכחי: נצרתחת עילית דרכים ליצירת קשר: מסנג'ר במסר אמן החודש: טריסטניה ודרקוניאן סרט החודש: בחירתה של סופי סרט החודש של טים אם היה: - ספר החודש: ראיון עם הערפד דברים טובים שקרו החודש: קיבלתי 100 בעבודת החופש בתנ"ך
דברים פחות טובים שקרו החודש: הרבה :S עוד משהו להוסיף?: לא תמונה?: לא צריך
.

למעלה