והחרב שוב מונפת- הפורום נסגר זמנית

ramoni

New member
../images/Emo41.gifוהחרב שוב מונפת- הפורום נסגר זמנית../images/Emo201.gif

לפני כמה שעות,התקשרה אלי מיטל מנהלת האשכול שלנו, ואמרה לי את מה שידעתי פורום עומד להסגר לנוכח מצבו הרדום בחדשים האחרונים(פחות מ300 הודעות) בנימה השלילית הזאת אני רוצה להגיד לכם דבר ראשון שכמובן שהאחריות היא עלי, ואבות אכלו בוסר זה כנראה משפט שגם מתאים קצת למעריצים המיוזרים בפורום. אנחנו עוד נחזור
חד משמעית אני רוצה להדגיש, שכמו שנאמר, הפורום נסגר זמנית, אפשר הגיד שלטובה. כי כולנו יודעים שצל האלבום שעתיד לצאת לקראת סוף השנה יעשה את שלו, אם לא פה אז בפורום רוק. תמיד יהיה איפה לשפוך את רקיחת החוויה שהייתה לנו מהאלבום החמישי שבדרך, מההופעה המבצבצת בפארק הירקון לעיניי 20 אלף איש, מאתיו,דום וכריס ילהיטו וישהבו את הקהל כמו שרק הם יכולים. כל זה לא חלום, ואפילו לא נבואה, זה הכרח. קצת על עצמי, כי בכל זאת חשוב לי שתדעו: אני כבר 6 שנים חבר פורום, ודעתי מונחת על כך שגם ללא פורום ניתן יהיה להביא את מיוז ארצה. אני מעורב כרגע בפרוקטים חברתיים של רוכבי אופניים (גרופי,) להקצאת שבילים מסומנים של סינגלים רבים. משמע, שאני רואה הרבה אנשים מעניינים בהרבה מקומות,. בניהם חברה שהציחו להרים פרויקט די חובק של מופע קאברים אמנה ומרצ'נדייז, הכל במסגרת בידורית כדי להביא את להקת Dream Theater. והרי לכם DT עומדים להגיע לכאן בסוף החודש.
יחד עם זאת, רשת אנטרנטית היתה נגישה אלי בדרך סדירה לקראת סוף 2008, כאשר התחלתי לנהל), אבל בהמשך לא הייתי מחובר, וכאן הטעות שלי שלא השכלתי לידע את הנהלת תפוז . אכן צעד לא מחושב ממי שאמור להיות מנהל פורום קבוע. צר לי , ההנהלה עשתה כנראה בצדק את מה שעשתה. לכן בזה הרגע הפורום נסדר, אבל כרגע, ואני מפציר בכם כרגע פורום רוק הוא הבית הלא רשמי שלנו. כל מי שרוצה לכתוב על מיוז מוזמן לכתוב שם, ישנם שם תת שרשורים הנוגעים לדבר הזה, נשמח להפגש שם, הפורום יחזור בכל מקרה לקראת האלבום החדש תהיו בטוחים בזאת, אני עדין מנהל.
אז תרשו לי, שלום ולא להתראות

Blackshift

New member
:(

כבר מחכה לאלבום החדש, בדיוק לפני שבוע השלמתי את האוסף... (שקניתי את אבסולושן, את HAARP אין לי...)

מילי08

Well-known member
סמויה מזה זמן קצר אבל מעריצה ותיקה ושרופה

מאוד חבל לי לשמוע, ואם הייתי יודעת שזה יקרה אולי הייתי כותבת קודם, אפילו סתם שלום כדי שתהיה כאן תנועה.. הצצתי בפורום רוק ולא מצאתי התייחסות רק למויז האהובים אבל אולי אני צריכה לבדוק שוב. מבטיחה לחזור כשהפורום יחזור לחיים

למעלה