חדשות

Dani Ryan

New member
../images/Emo41.gifחדשות../images/Emo124.gif../images/Emo41.gif

אז ככה:
לי נסע לניו יורק לחודשיים ללמוד בבית ספר למשחק או משהו כזה. הוא גם לקח איתו את החברה שלו ,אמה.
חדשות לא ממש טובות - בגלל שזו כתבה,כנסו לאתר הזה, לכתבה :Blue call it a pay-day. שם נמצאת הכתבה המלאה. אבל למי שאין כוח אני אגיד בקצרה: אמממ מדובר על זה שבלו מתכננים שסיבוב ההופעות שיהיה במרץ-אפריל יהיה האחרון שלהם. הם מקווים להרוויח ממנו הרבה כסף כדי שלא יצטרכו לשלם יותר מדי למיסים או משהו כזה. חוצמזה, לי היה במסיבה של אלטון ג'ון ואמר שאחרי סיבוב ההופעות הם יודיעו על פירוק הלהקה. אממ לא כדאי ישר להילחץ מזה..אבל..אם נהיה מציאותיים - לדעתי זה נכון
סיימון מתחיל לצלם את הסרט שלו בקיץ הזה. וזהו לבינתיים...

Zohar James

New member
פירוק הלהקה????

הם מתפרקים?????? לאאאאאאאאאאאאאאאאאא רוצההההההההההההההה הם לא אמרו שהם יהיו בהפסקה????

Fairy Of Music

New member
צודקת..../images/Emo4.gif

גם אני חושבת שזה לא נשמע ממש אמין..
אני לא אאמין עד שתהיה הודעה רשמית <ולא תהיה כי הם לא מתפרקים
> ואם זה נכון <חס וחסה דץ ודצה חציל ומלפפון<!>> אני אתאבדדדדד
!!!

Dani Ryan

New member
קודם כל,

אם כבר תהיה הודעה רשמית,זה רק אחרי הפירוק... אתן לא באמת מצפות שהם יודיעו לפני על פירוק..
ואת לא תתאבדי ולא נעליים. זו בסה"כ להקה [כן,כן..רק להקה!!] ואם הם יתפרקו זה יהיה ממש עצוב,אבל זה לא סוף העולם ונתמודד עם זה כמו עם כל דבר אחר. ולדעתי זה דווקא דיי אמין. אבל זו רק דעתי

Michal Bloom

New member
../images/Emo141.gifלאאאאאאאאא../images/Emo70.gif../images/Emo7.gif

לא
.....דווקא עכשיו אני שומעת את:if you come back... ממש מתחבר לזה..
....אווווף
.... נקוה שזה באמת לחודשיים..... חיחי-מזמרים יצאו שחקנים..
...

leeblue4

New member
נו...

מי תקום ועכשיו תגיד לי שצריך להקשיב להודעות באתר גם אני מאמינה אבל כל אחד עשה משו בלקהק ולי יהיה תמיד מזכרת מהם לא משנה איך אני תמיד יזכור אותם והם מצאו מתי להתפרק בחודש של היום הולדת שלי אפריל! בכל אופן אני לאח חושבת שבאתר הרישמי יודיעו כי הם מתפרקים וזה משו רע... בכל אופן לוב יו בבי

לא צריך להאמין אבל..

שמועות לא באות מהאוויר, ובטח לא כשהם חוזרות שוב ושוב ושוב.. לדעתי יש סיכוי גדול שזה נכון.. עד כמה שזה עצוב.. :\

Fairy Of Music

New member
תאמיני לי שזה לא תמיד

נכון. היו המון שמועות <שלאו דווקא קשורות לבלו> שחזרו על עצמן 1000000 פעמים ובסוף התגלו כלא נכונים...

אני יודעת ששמועות ברוב המקרים לא

לא נכונות.. בגלל זה כתבתי שלא צריך להאמין.. אבל משום מה המקרה הזה נראה כאילו זה יותר מסתם שמועות.. אבל עד שאין הודעה רשמית.. לא צריך להלחץ.. :)

למעלה