חדשות

Born To Try1

New member
omg../images/Emo58.gif../images/Emo2.gif

זה יהרוס הכל!
אוף, הנה..."היפים והאמיצים" גרסה 2... אח"כ הוא עוד פעם ימות ובעונה 4 יחזור לחיים

ברוך245

New member
תפוז מפגר >< ../images/Emo58.gif

ידעתי@!#@#@!$ זה היה לי חשוד שלא ראו את התאונה וזה היה בדיוק מתי שלילי רצתה להתגרש ממנו, הרגיש לי פישי. אבל מגניב שהוא חוזר :)

Born To Try1

New member
גם אני חשבתי../images/Emo58.gif

שמשהו חשוד בזה שלא הראו את התאונה... אבל קוויתי שהוא לא יחזור
צ'אק כ"כ השתנה בעקבות המוות של אבא שלו וככה זה צריך להישאר. אוף...היה יותר טוב אם היו מגלים שאמא שלו בחיים.

../images/Emo60.gifהשחקנית שרי סאם../images/Emo58.gif

לסדרה מצטרפת השחקנית שרי סאם (ראו תמונה) לתפקיד אורח למספר פרקים. היא תגלם את הולנד קמפבל, מנהלת מוצלחת וחזקה שהפכה לאשת איש ויכולה לעשות צרות ללילי ורופוס. כמה זמן חשבתם שיתנו לזוג להיות מאושר ? לקוח מפה- http://tvbyd1d1.blogspot.com/2009/10/gossip-girl_27.html

Born To Try1

New member
אגב...אם זה נכון../images/Emo58.gif

שבארט חוזר...אז מה לעזאזל הם קברו שם?
כמובן שאם מדובר ביוצרי היפים והאמיצים אין שום בעיה כי אפשר להגיד שזו הייתה בובה

Rinat114

New member
אוי צאו מהסרט XD

זה יכול להיות גם פלאשבאק, למה שיחזירו בן אדם לחיים ויהרסו ת'סדרה..? אמרו שהשחקן חוזר לאיזשהוא תפקיד, לא אמרו אם זה פלאשבאק או חזרה של הדמות עצמה.

Born To Try1

New member
וואלה?

לא טרחתי לקרוא את הספוילר. מודה
*קוראת* אז אולי מדובר בחלום של צ'אק או משהו בסגנון
מה שלא יהיה, רק שלא יחזור.

LeAnnDylan

Well-known member
לדעתי../images/Emo58.gif מש"ש

בהנחה והוא באמת חוזר וזה לא סתם פלאשבק או חלום או וואטאבר. אפשר להחזיר אותו במיליוני דרכים. מה גם שהדרך הפשוטה ביותר זה להגיד שהוא ביים את המוות שלו. משהו שלמען האמת נשמע מאוד בארט בס. ואז ימרחו את זה כל עונה כדי לגלות למה.

GossipKid

New member
וואי כמה זמן לא הייתי פה ../images/Emo2.gif

לימודים, לימודים לימודים... מה שגורם לי לחשוב על מה יהיה בתקופת הבגרויות. קשה,קשה,קשה... בקיצור, הלוואי והספוילרים לא נכונים. אה ומצפה בקוצר רוח, יהיו לי 3 פרקים להשלים שבוע הבא כי יש לי מבחנים,מבחנים, מבחנים...

jasika siton

New member
אוי גרוע. העונה מאכזבת ..

באמת עם כל האהבה שלי לגוסיפ גירל, משהו קרה העונה .. העונה הזאת בהשוואה לעונות הקודמות ממש לא משהו. אני עוד מחכה שתהיה איזו הפתעה מעניינת וממש לא שיחזירו מישהו שמת לחיים. זה לא יוסיף דבר, רק יקלקל את הכל. הסיפור של דן ואוליביה התחיל כמשהו חמוד והמשיך כמשהו פטתי לגמרי. סרינה וכל ה"לגלות את עצמי מחדש " שלה ממש משעמם. שתסע להודו או משהו ותגלה את העצמי החדש שלה.. אבל בכל זאת אני אוהבת אותה :) בלייר בכלל, היא הייתה הדמות האהובה עליי ועכשיו היא מתנהגת כמו ילדה בת 12. כל הקטע הזה שאיכפת לה מי תהיה המלכה בתיכון וכל זה היה פטתי לגמריי.. ממישהי חכמה שאומנם עושה את כל הריבים האלה והמזימות ( שזה בעצם עשה את הדמות שלה ) היא הפכה לפטית. המזימות שלה כבר לא כמו שהם היו פעם.. פעם היה הסבר לכל דבר היא הייתה עושה את הדברים בצורה יותר מעניינת.. והצורה החיצונית שלה גם השתנתה. בעונות הקודמות כל בגד שלה הייתי אומרת " ואו " או כל מבט שלה הייתי אומרת שהיא מדהימה. היא עדיין יפה, אבל בעונה הזאת יש קטעים שהיא נראת כמו דודה.. וגם בעונות הקומדות מה שעשה את הסדרה למעניינת יותר היה המתח בין בלייר לבין צ'אק, כל המשחקים האלה שלהם, המתח אם הוא יגיד לה שהוא אוהב אותה, מה יקרה בניהם וכל זה.. וגם היה את המתח בין סרינה לבין דן.. שעכשיו הם נהיו פשט ידידים-אחים נטו. בלי מתח בלי כלום.. למרות שאני עדיין יצפה בעונה הזאת ואני כן אוהבת מאוד את הסדרה, אני מקווה שהעונה תהיה יותר מעניינת :)

למעלה