יום חמישי זה כאן

dafgol

New member
../images/Emo41.gif יום חמישי זה כאן ../images/Emo41.gif

איך עבר השבוע שלך? זה השרשור לשתף לספר לקטר להשוויץ ולעדכן. שיהיה רק טוב והמון בריאות

טוב,,אז אני אקטר לשם שינוי ראשונה או,,,../images/Emo3.gif

נמאס לי מהחופש,,, צריך להעסיק אותם,במיוחד הגדול שמשעמם לו, כמה כבר אפשר ללכת לבריכה,, שבוע הבא אקח אותם עם חברה לחיפה ו/או עפולה,, אגב,,מעפולה יש קניון,,משהו אוורירי??? עוד יום לוקחים אותי לאשפוז "קל",,חחחח וחוצמיזה,,בסדר,אנחנו בסדר,,, ובאשר אליי===== יקח לי כמה שנים להתאקלם כאן,, אם אחליט להמשיך לגור כאן/בדירה הזו העשה כאן כמה שינויים,, לשבור קיר/לצבוע בצבעים שאני אוהבת/להוסיף ארונות מטבח/ואם ארכוש אותו אוכל לבנות עוד חדר,,מי יודע מה צופן המחר?? אני אופטימית

S r 35

New member
שבוע לא משהו ../images/Emo4.gif

אצלנו - תודה לאל, עסקים כרגיל. כולם בסדר וזה מה שחשוב.
ובכל זאת שבוע לא נעים ... מקווה שהסופ"ש יהיה טוב יותר.

S r 35

New member
אבל ... אבל ... אבל ... זה השבוע שבו

התוודענו כולנו למשחק הקוביות שטמטם את כולנו שבוע שללא ספק יחקק בתולדות הפורום.
אז היה בו משהו חיובי, לא?

frige

New member
עוד שבוע עבר - עוד 3 בדרךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

סיכום השבוע שלי

ביום ראשון-עד שני היה לי שבוע טוב מיום שלישי עד היום היה לי שבוע
ואם הרבה סמני שאלה זוכרים שספרתי לכם שאני מסיים 12.8 את הלימודים שלי ,הזה זהו שמשהו החליט ,החלטות בלי להודיע לי ונודע לי שיש חופש בעוד שבוע (תאריך 19.8 ) , כך שאולי הם ישארו אותי עוד תקופה קצרה בלימודים (וזה כל כך מעצבן , כי סיימתי את כל המחויבות שלי ורק בגלל החופשה הכל משתבש ) גם האנשים שהיו צריכים להודיע לי מה החלטה שהתקבלה לגבי לא עונים לטלפון וגם עסוקים כך שאני מבואס מזה ,שהם יודעים דברים ואומרים ברגע האחרון . זה הוריד לי את כל השמחה שהייתי לי כי כל כך רציתי לסיים וספרתי את הימים ועכשיו עוד שבוע הם יסחבו אותי למרות מה שכתבתי בפסקה הקודמת ) ביום ראשון יום הסיום שלי אני מקווה לקבל בשורות משמחות (שאולי משהו ישתנה ואולי אני יצליח לשנות את ההחלטה שהתקבל להם ולראות ששני הצדדים היו מרוצים גם אני והם ) זהו להפעם אני מקווה שבשבוע הבא אני יהיה יותר שמח והיו ארועים משמחים מבחינתי וגם מבחינת המשפחה . מקווה להמשך יום טוב ושבוע טוב לכולם נ.ב עם קראתם את הכתבה היום על הבחור שהציל את הילדה מטביע רק שתתדעו שקרוב משפחה שלו לומד איתי בכיתה והבחור אמור להתחתן בקרוב וביניתים רק טרגדיות פוקדות את המשפחה שלו (הכתבה מופיעה בידיעות אחרונות)

לנו היה שבוע ארוך ומהנה לשם שינוי כן ירבו ../images/Emo6.gif

השבוע שלנו היה אחלה מעניין
ביום ראשון היינו בסירות פדאלים בפרוספקט-פארק מקום ענק ומהממם ובערב היינו מוזמנים לשאואר SHOWER שזה מה שמקובל לעשות למישהי לפני לידה מעין מסיבה עים מתנות חפלה בעברית וביום שני היה לנו יום חופש - ללא כל מחוייבות מוקדמת ככה שבצהריים הלכנו לבריכה של חברים היה אחלה ביום שלישי הייתה חתונה של חברה מאוד קרובה היה נחמד וביום רביעי הייינו שוב אצל חברים בבריכה והיה כיף לי ולילדות והיום יום חמישי והשמש הקולחת זורחת ואנחנו בתוך המזגן ומחר אנחנו מוזמנים לארוחת שישי ככה שאין הרבה להכין זהו ככה שהיה לנו אחלה שבוע ויהיה בעזרת השם המשך נעים ומהנה KISS KISS

שבוע שלי היה ארוך ו......./images/Emo178.gif

בתחילת שבוע התחיל כרגילו "השתלמות"....... נחמד. אחר כך מס' לילות ללא
הגברת פשוט החליטה שהיא לא רוצה לישון בין בלילה 12 עד 5 בוקר. ובנוסף לצאת מהבית ב 7 בבוקר. קשה.... והיום הזכרה של סבא שלי ז"ל
מקווה שבסוף שבוע יהיה אפשר לנוח ולהשתחרר מהלחצים. מאחלת לכולם שבת שלום סוף שבוע שקט עם הרבה אהבה
ולאגור
מוסרת
ו ><

../images/Emo103.gif ולי ממש אין זמן.....למשחק

תאמינו או לא , אני אפילו לא הסתכלתי על המשחק. אולי בשבת?! אני ממש לא בעניינים. כולם מדברים על המשחק, הוא באמת כל כך מעניין? מאתגר?

למעלה