יומטוב 2005

the blak angel

New member
../images/Emo41.gif יומטוב 2005 ../images/Emo41.gif

הנה הגירסה שלי...לא משופרת: הערב,כולנו מתגייסים לתרום לילדים בסיכון,ילדים שבאמת צריכים אותנו... אני מבקשת מכולם וזה לא צחוק כל מי שיכול תתרמו ליומטוב כמה שקלים... לא חייב לתרום סכומי כסף גדולים ואני לא חושבת שמישהו יכול לתרום כאלה סכומים...רק קצת...לפתוח תלב ולעשות מצווה! הנה הגירסה המשופרת שלי: הערב,כולנו תורמים ליומטוב באיזשהיא דרך... מובן?! מי שלא אני ייפוצץ אותו...חסר לכם שלא!!!! אל תתקמצנו... אז באיזה דרך שתבחרו... תתרמו ליומטוב... ותעשו לילדים האלה חיים יפים יותר... אוהבת, מורנוש

lilo the sexit

New member
כל הזמן ש....

באים אלינו הביתה לתרומות אז מבקשים 5 ש"ח ואז אמא שלי הולכת לחדר להביא את הארנק להביא 5 ש"ח ואז אני הולכת יותר מהר(רצה)לחדר לוקחת מהר אנק לוקחת יותר מ-5 ש"ח ונותנת.... יש כאלו שאומרים שבמקום לקחת 5 ש"ח הם לוקחים נגיד נותנים להם 6 ש"ח אז הם לוקחים שקל בכיס זה נכון?!

lilo the sexit

New member
כל הזמן ש....

באים אלינו הביתה לתרומות אז מבקשים 5 ש"ח ואז אמא שלי הולכת לחדר להביא את הארנק להביא 5 ש"ח ואז אני הולכת יותר מהר(רצה)לחדר לוקחת מהר אנק לוקחת יותר מ-5 ש"ח ונותנת.... יש כאלו שאומרים שבמקום לקחת 5 ש"ח הם לוקחים נגיד נותנים להם 6 ש"ח אז הם לוקחים שקל בכיס זה נכון?!

porsh

New member
חשבת אחרת....?

שילכו ידחפו... תני 5 שקל וסגרת ענייןזהו

porsh

New member
בלאק אנג'ל

סוצ'רה... עדיף לך לשמור על הפה שלך אה? אין לך משהו להגיד אל תגידי כלום ואל תפתחי פה .. בטח לא פה בפורום .... ותלמדי לרשום את השם שלך נכון גנובה...

the blak angel

New member
פורש...

מזה סוצ'רה?! עדיף לך לשמור על הפה שלך אה? וואלה דווקא יש לי מה להגיד...לא כמוך אז אני כן ייפתח את הפה שלי... ובטח שבפורום! ואת השם שלי...אני יירשום איך שבא לי למרות שאני י-ו-ד-ע-ת שלא רושמים ככה! יש לך בעיות?! אל תסתכל... חחחחחח והייתי אומרת לך עוד אבל בכל זאת...לא מתאים לפורום!

porsh

New member
אוקי....

יש לך מה להגיד? יאללה שפכי פה הכל... וחוץ מזה מזה הפוזות האלה פה בפורום וולאק פה אתם מרגישים גיבורים אחושרמוטה פותחים פה מאיימים חחח את אחת מהם כנראה... ויש יש לך מה להגיד אמרתי לך שפכי פה הכל ובלי פוזות אה.. אל תהיי לי גיבורה וירטואלית

the blak angel

New member
חחחחחחחח אני עוד עושה פוזות?!

אמרתי לך... אני יכולה להגיד הרבה דברים ממש בלי פוזות (לא כמוך) אבל פשוט זה לא מתאים לפורום...הבנת?! חחחחחח וגיבורה וירטואלית...מה אני יגיד לך לא קלעת...אני דווקא לא גיבורה וירטואלית...וגם לא גיבורה לא וירטואלית... אני יותר הייתי הולכת על משו אחר... חחחחח בקיצור,נראה לי שכבר הבנת שאני לא הולכת לשפוך שום דבר...לא רוצה לתרום ליומטוב?! אל תתרום...תעשה מה שבראש שלך...וזהו! יא קמצןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן טוף ופה נגמר הויכוח... תהנה בהמשך החיים אה?

porsh

New member
אל דאגי...

בהמשך החיים אני בטוח יהנה חחח.... תיראי.. לפתוח את הפה פה ולהראות איזה חכמה את זה קל.. במציאות אני לא יודע איך את.. האמת גם לא רוצה לדעת למה שם אולי את שקטה כזאת ... את אומרת אני עושה פוזות? תני דוגמא לפוזה אחת שעשיתי פה אחר כך אפשר להתווכח.. אני לא גיבור פה בפורום אל דאגי.. ואם את כבר לא הולכת לשפוך בישביל מה הדיבורים אה? חחח גנובה את בחיי.. יאללה תהני גם את בהמשך החיים שלך וזכרי פה אל תנסי להיות גיבורה למה זה לא הולך..

the blak angel

New member
טוף....

יווווווווווווווווווווווווו איזה כיף לי! אני לא מאמינה! קיבלתי עצה מהאדם הכי חכם שיש!!!!!!!!!!!! (ממש לא) טוף בקיצר אתה מזה לא מעניין אותי אתה יכול למות,להתאבד,או לשתות אקונומיקה... אני יישמח יאללה בייייייייייי

כל שנה אני מחכה ליום טוב בגלל ש....

אני אוהב לראות את זה כל הסטנדאפיסטים הכי טובים שיש באים דופקים הופעות והכי חשוב עוזרים לילדים עם כל מיני סוגיי בעיות שונות שיהיה לכולם יום טוב !!!!!!!!

lim02

New member
לא בהכרח

שאני וחברים שלי היינו מתרימים והיה יותר כסף בכמה שקלים למשל 6 שקל אז היינו מביאים להם את הפתק של 5 שקל ומשאירים את העוד שקל בשקית.. הכוונה זה לא הפתקים, זה מה שאנשים זקוקים

porsh

New member
תראה...

יש אנשים ויש אנשים... רוב האנשים לא יחשבו על ההתרמה .. בדרך כלל יחשבו על עצמם ויקחו להם את השקל בכיס אתה מבין יש כאלה שהולכים לתרוס אבל זה לא שמעניין אותם ממש... זה שאתם שמתם את השקל בשקית זה משהו אחר.. לא כל אחד עושה דבר כזה הרוב יכניסו את השקל לכיס ילכו יקנו איזה מסטיק בדרך... אני זוכר שהיינו קטנים אני וחבר שלי הלכנו להתרים .. הוא תכמן קצת יותר ממני אז הוא החליט שהוא רוצה כסף .. הלכנו להתרים ובן אדם אחד נתן 10 שקל נתנו לו את הפתק של ה10 וחבר שלי לקח לנו 5 שקל ואחר כך בא למורה תיכמן אותה עם איזה סיפור משכנע אחושילינג וככה הוא הרוויח ...

למעלה