יונתן אם אתה פה תקרא בבקשה אהובי

tal897897

New member
../images/Emo41.gifיונתן אם אתה פה תקרא בבקשה אהובי

אני רוצה להגיד לך שאתה אחד המהממים שראיתי....אתה פשוט מושלם...חולה עליייךך....ואתה השחקן הכי מהממם בארץץץ אם אתה קורא את ההודעה הזאת תענה לי מאמי....

יונתןןןן

אם מותר לי קצת... בסדרה אתה מתנהג כמו מטומטם...(קצת) אבל במציאותתתתתתתתתתת....אתה כזה בוגר וגברררר

תודה מותק..

גם בסדרה את תראי כאילו רקרדו עדין יעשה שטויות.. ואני גם לפעמים עושה שטויות גם במציאות.. חחח אבל בהמשך רואים את העומק שלו.. באמת שזאת דמות עם הרבה עומק כבר עכשו רואים כמה שקשה לו עם איריס וכל מה שקרה לה.. והוא עושה את הצחוקים ששלו לא בשביל להרוס לאנשים אלה בשביל לעזור להם לצחוק... קשה לראות את זה עכשיו אבל תראו בהמשך..

n 0 f a r

New member
../images/Emo58.gifיהונתן תן ספויילר

תגיד לנו מה יהיה עם הקטע של השמן האמת תתגלה??

הקטע של השמן

קשור ליונתן ואליי..זו מן "בדיחה" כזאת שאנחנו אומרים כשמשעמם לנו בשיחת טלפון... למשל: "מה קורה אחי..." - סבבה..מה? "מה?..." ואז מדברים וכו'... ואז שתיקה... ........................................... "יונתן למרות מה שכולם אומרים אני לא שמן

רועי אתה בסדר????

פעם שניה שאתה על משו שלא שאלו... אתה בטוח שאתה בסדר??? איזה שמן מה שמן אף אחד לא שמן ולא רזה... היא שאלה על השמן שנפך על הרצפה מה עובר עליך אחי.

יעלולה2

New member
רועייי דחוףףף!

היי,זאת אני יעל מהצ'אט.. זוכר?יעלולה 2!!! חחח...מאוד נהנתי לדבר איתך!!!! יש לך אי סי? מסנג'ר?! אימייל?!!!?אל תשקרררר לי חחחחח!! אהה ועוד מש'ו!!!! תתחתן א=י=ת=י!! רועיי תעשה לי רועייייייייי

ספיר13

New member
../images/Emo20.gifרציתי לדעת??

באיזה בית ספר לומד גור מורד??זה דחוףףף

שני ממן

New member
הוא לומד איתי בכיתה..

אבל לא נראה לי שמותר לי להגיד באיזה בצפר! אני רק יגיד לך...שזה בט'5 אם זה עוזר במשהו?!

ליונתן הגבר הבוגר ולכל המעריצות שלו

מה אני יכולה לומר יונתן..אתה באמת כלכך בוגר..שכל משפט שני שלך זה שאני חיה בסרט..חבל"ז פשוט בוגר חלב על הזמן... לכל המעריצות של יונתן! במציאות הוא יותר חתיך..אבל מה לעשות...הוא יותר מדי בוגר..הוא בן 18 וחצי...סורי לאכזב... אבל תאמינו לי ...שאתם לא לבד!חח מעריצו של יונתן לשלטון!

tal897897

New member
../images/Emo23.gif|נשייונתן מאמי שלי קוראים לי טל

ותשמע אתה אחד המהממים ואני בת 15 ... ואני רוצה לדבר איתך כי אתה מושלםם ואם יש לך אייסיי תגיד לי..ואני ייתן לך תמספר באהבה ענקית טלושש שחולה עלייך

למעלה