כוכב נולד

../images/Emo41.gif כוכב נולד ../images/Emo41.gif

היה ערב באמת....... מדהים ! האמת לא ציפיתי שמרינה
לחצי גמר, כל הכבוד לה ! מי צפה ב T.V
מה אתן/ם חשבתם? לילה טוב לכולם

dafgol

New member
לא ראיתי היום ../images/Emo41.gif

היינו היום ב"ספגטים" ברמת ישי. האמת....מרינה קצת מעצבנת אותי......לא יודעת למה....יש בה משהו מתנשא שלא לומר פלצני
מי הודח? לילה טוב

S r 35

New member
ממה שהספקתי לראות ...

כי זה היה ON OFF בין חזרה מהמר"מ לטיפול ברון ולעוד כל מיני סידורים וסיבובים בבית, היתה תכנית מ ש ע מ מ ת אין מה לעשות, בעיני זה לא זה בלי אדיר ועכשיו גם לא אכפת לי כל כך מי יזכה... ובכל זאת ... אליסה היתה הפחות טובה, עד כמה שהתרשמתי. היא הודחה בצדק. מרינה - לא אוהבת אותה. אבל היא טובה. אין מה לעשות ולהגיד. פשוט מורידה את הכובע בפני הכישרון שלה.

S r 35

New member
שמחה לקרוא שבכ"ז הייתם בספגטים

מקווה שנהנתם. גם קרני הייתה? איך היא מרגישה? מאחלת רק בריאות.

dafgol

New member
היה נעים וטעים ../images/Emo23.gif

קרני הגיעה כי לא רצתה לפספס מפגש משפחתי, אבל הנסיעה מת"א וחזרה היתה לה קשה, רואים שהיא לא בסדר. כנראה שיקח עוד כמה ימים עד שהכאבים יעברו, אם לא יעבור היא חוזרת לב"יח..... בדיוק מהיום עוד חודשיים החתונה....בדיוק מה שהיא צריכה עכשיו. חוצה מזה היה מרגש מקסים וכייפי, אני אוהבת מפגשים כאלה ... בראש השנה אנחנו מוזמנים להורים של קרני (ברחובות) נראה לי שהולך להיות חג כייפי
בריאות
לכולנו ולקטנטנים במיוחד

לדפנוש'.... ../images/Emo13.gif שנהנתם

מה שלום קרני? איך היא מרגישה? ומה שלומכם? שורדת? עוד קצת והחופש נגמר!!! ואני , אפילו לא יודעת מה איתי?!!! האם אני ממשיכה באותו בית הספר או אחר או בכלל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אם זה ממששש אבל ממש ששש קשה לי ו מ ע צ ב ן !!! שולחת חיבוקים ו >< יום מקסים

לולי72

New member
דניייאלה

אני יודעת שבמגדים מחפשים רכז אבל המגורים שם חובה.

לעדן......./images/Emo140.gif

תודה לך יקירתי, אך לצערי הרב זה רחוק לי ........... וגם אני לא מתכוונת לגור שם. שוב תודה ! ומה אצלך? איך את מרגישה? איך יובלי? אצלינו היה חצי לילה שחור וחצי לילה לבן. דניאלה החליטה שהיא לא ממש רוצה לישון.........אך לבסוף נרדמה.... אולי שיניים...... ובבוקר שנכן החליט שהוא מזיז את כל הרהיטים שלו..........אוףףףףףףףףףף דווקא בשבת!!!!! אין מנוחה !!! מוסרת
>< יום קסום שיהיה לכם

אני ראיתייי

אני חושב שחן היה צריך לעלות לגמר מחר זה ברור שבועז יעלה והתחרות על המקום השלישי היא בן חן לשלומי איףףףף קשה לי להחליטטטט

לולי72

New member
אני גם לא אוהבת את מרינה

לדעתי היא יותר שחקנית מאשר זמרת, אבל זו דעתי. גם אני חושבת שיש בה סוג של התנשאות. אני מהמרת על בועז ושלומי.

אני חושבת שמרינה...

היא יותר שחקנית ופחות זמרת..... אך כניראה אוהבים אותה. בהצלחה לכל המועמדים

S r 35

New member
בועז המיס אותי עכשיו ../images/Emo99.gif

האמת היא שבמשך כל העונה לא שמתי לב אליו אבל השיר האחרון של מאיר בנאי, שהוא שר לפני כמה דקות, פשוט עשה לי את זה
לא יאומן איך התחברתי לתכנית הזו, אבל הייתי חייבת להתאוורר עם משהו קליל אחרי יום לא פשוט עם רון ואחרי ספר מקסים אבל קשה שאני קוראת עכשיו. ייתכן שאכתוב עליו גם המלצה כאן לכשאסיים. מקווה שעל כולכם עברה שבת נעימה

dafgol

New member
אני חושבת שאני בעד שלומי ../images/Emo41.gif

בועז מעולה, אבל הטעם שלי יותר רוקנרולי ושלומי הוא הבחירה שלי. איך רונצ'ו הערב ?

S r 35

New member
גם הטעם שלי יותר רוקנרולי

ואולי בגלל זה לא שמתי לב עד עכשיו לבועז. אבל הביצוע הערב לשיר המקסים של מאיר בנאי היה פשוט נפלא. בין שלומי לחן, כמובן שאני בעד שלומי. בקיצור, הולך להיות גמר טוב. רונצ'ו ישן עכשיו. למעשה זה מה שהוא עשה כל היום. הוא חרפ וחרפ וכשהוא לא חרפ הוא היה סתם קווצ'י - חיפש את המקום שלו והיה חלשלוש במידה שאני לא זוכרת אצלו אי פעם. הוא לא אכל כלום - רק בערב הצלחתי לתת לו כמה כפיות מרק, אבל הוא שתה הרבה. החום ירד והעין משתפרת ואלו סימנים מעודדים. עכשיו הוא ישן - אני מקווה שעד הבוקר ואני מקווה שמחר הוא יקום כמו חדש.
איך אתם? איך היה בכפר יהושע? ...

dafgol

New member
שירגיש טוב הבונבון הקטן ../images/Emo23.gif

כנראה שהיה נחמד בכפר....אין לנו מושג....ישנו ונחנו והתבטלנו, וגם ראיתי 3 סרטים תקופתיים , חולה על הג'אנר הזה ....

S r 35

New member
נו לא סתם אנחנו אחיות.

גם אני אוהבת את הז'אנר הזה. אין כמו ה
של פעם. אין כמו ה"שחור לבן" והמפרי בוגרט עם אנגריד ברגמן ב"קזבלנקה" זה ה TOP שב TOP. אני יכולה לראות את זה עד אין סוף ולא ימאס לי. HERE'S TO YOU KID. אולי פעם נעשה מרתון של סרטים כאלה? ה
עלי.

dafgol

New member
בכייף ../images/Emo127.gif

ראיתי היום אנה קרנינה, ג'ין אייר ועוד סרט שברח לי שמו ( נדמה לי הנערה עם עגיל הפנינה ), היה באחד ערוצי הסרטים מרתון סרטים תקופתיים - וכל המרבה הרי זה משובח, למרות שראיתי את הסרטים האלה כבר אי אילו פעמים. דרך אגב, פתחו דרומית ללונדון את פארק צ'ארלס דיקנס, מסע לתקופה הויקטוריאנית עם כל הדמויות האופייניות לו, בתים, מקומות , דמויות וכו'....בפעם הבאה שאהיה באנגליה, זה אחד המקומות הראשונים שארצה לבקר בהם, בעבר כבר הייתי בבית צ'ארלס דייקנס. הייתי גם במקום (בלונדון) שנקרא "הנרי השמיני" שמהרגע שאת נכנסת לשם ועד הרגע שאת יוצאת - את בתקופה ההיא, עם המוסיקה, התלבושות , המאכלים השתיה האנשים הנוף וזו חוויה מדהימה
אם יכולתי הייתי נורא רוצה לחזור בזמן ולהיות בתקופה הזו, הויקטוריאנית ז"א, ולחוות את התקופה לפחות לקצת....תקופה קשה לעניים ומעולה לעשירים, בעיקר תקופה רומנטית.... טוב נסחפתי קצת....

O n y X

New member
גם אותי

למרות שזה ממש לא הסגנון שלי
אגב, לאן נעלמה ההודעה שניצלש"תי? לא משנה..מי שראה, ראה.
הייתי רוב היום בים...איזה כיף

dafgol

New member
יוליה

כנראה ניצלשת שנמחקה באופן גורף ע"י תפוז, הודעת פרסומת או משהו כזה?

למעלה