כמה נוסטלגי - הפרק היומי

python 4

New member
../images/Emo41.gifכמה נוסטלגי - הפרק היומי

באופן מפתיע סיימתי היום את העבודה בחמש (כמו שצריך), והנה אני יושב בביתי בחמש וחצי ושואל את עצמי מה אני אמור לעשות עכשיו. ברגע האחרון נזכרתי שצח"מ משודרת מדי יום ולא רק ביום שישי.. זה הפרק הראשון שאני רואה ביום חול מזה תקופה ארוכה. וזה היה פרק טוב בהחלט! ראשית כל, ואין צורך להזכיר את זה בכלל, הדבר הכי טוב שקרה הפרק הוא סצנות העזיבה של עו"ד אלכסנדרה פרז, שהדבר המעציב היחיד בעזיבתה הוא שהיא אינה עושה זאת יחד עם ניל, ואם כבר אז גם עם אוליביה והקטן. אמרו זאת אלפי פעמים ואני אגיד שוב - מעולם לא היו דמויות שנואות עלי בצח"מ כמו משפחת ווינטרס המורחבת, ולו רק בגלל נטייתם להתאהב תמיד באותם אנשים. חשבתי על זה שעד עכשיו ניל ומלקולם התחלקו תמיד באותן נשים: דרו, ליבי, ואלכס - מה ניל יעשה עכשיו כשמלקולם מת? הוא יאלץ להשאר בודד לנצח. האומנם הוא ימצא לעצמו בחורה שמלקולם לא שכב איתה קודם? האם למישהו אכפת? סצנות כריס זה תמיד דבר טוב, בעיקר כשהן מתמקדות בזה שפול מבין כמה שהוא טיפש. וסצנות פיליס - כנראה שפספסתי משהו בלקט הפרקים של שבוע שעבר, שבו היה נדמה לי שכל תפקידה של פיליס במשפט המשמורת הזה יהיה להופיע עם פרצוף השרון החדש שלה ולבכות בכל פעם שמישהו מזכיר את השם "דניאל רומולטי" (ואגב - כל הכבוד לתסריטאי צח"מ על האזכור לבנו הויאטנמי האובד של ג'ק). היום מסתבר שלפיליס ולמייקל יש איזו תוכנית זדונית. זה באמת הפתיע אותי שמייקל מייצג את דייאן במשפט הזה, לכאורה נגד ידידתו הטובה משכבר הימים (שנעלה אותו בתא המטען בימיה הפרועים) - טוב לדעת שהם חזרו לשתף פעולה, ושבפיליס נותר עוד ניצוץ קלוש של שפיות מרושעת. Reality check השבוע - שרון. היש אישה (ולא רק אישה
) שהיו עוזבות את האליל היווני שפעם היה מכונה "ניק" רק בגלל שהוא נישק איזו פוסטמה במסעדה? אם אני הייתי שרון הייתי מוכן אפילו לראות אותו שוכב עם דייגו, בילי וראול ביחד, ולסלוח לו שניה אחרי רק בזכות קוביותיו המדהימות.. ובכלל, שרון לא ראויה לו. בשביל אישה עם פרצוף שרון תמיד יש את פיליס!

pumiki25

New member
לא-לא, לא הבנת... (../images/Emo35.gif)

מייקל עוזר לפיליס לעזור לדיאן - אין ברצונה לגדל את העולל הקטן בהרמוניה עם ג'ק. כך שכשמייקל עוזר לפיליס - מרוויח גם האינטרס של דיאן.

python 4

New member
זה אידיאלי מבחינת כולם -

מייקל לא צריך לקחת צד בין שתי ידידותיו הטובות, דיאן ופיליס, וכך הוא עוזר לאינטרסים של שתיהן. אני מניח..

אור2221

New member
גם אני

הייתי סולחת לניק, אחרי שהייתי מתיישבת לצפות. אבל לא עם בילי, איכס. אבל דייגו? YUMMY.

למעלה