לאלמה

לאלמה בקשה תפתחי.......!

יש לי 2 שאלות..... את יודעת אם המכתבים שאנחנו שולחים ליס בכלל עוזרים ?????. טוב לי לפחות זה לא נראה ככה אבל רק שתדעי שאת השחקנית הכי טובה בעולם!!!!!! והשאלה השניה... באיזה סרט מילדים יוצרים סרטים את שיחקת?????? בבקשה תעני לי!!!!!!!!!!!!!!

אלמה.............../images/Emo25.gif

אלמה אני מתה עלייך אני חושבת שאת שחקנית מדהימה ואת מהממת וממש מוכשרת ואת ממש יפה.... אני שלחתי לך הרבה מסרים בתפוז וגם בפורום ואת לא עונה לי ואת עונה לאחרים . אני לא אומרת שזה משהו אישי או משהו אני יודעת שאין לך זמן וכשתוכלי תעני לי.... אבל אני לאט לאט מתיאשת.... רק שתדדעי שאני מתה עלייך....... ואני ממש מקווה שתחזירי לי תשובה או בפרטי או פה... לאב יו גילי

לאלמה בקשה תפתחי......!(חשוב)

יש לי 2 שאלות..... את יודעת אם המכתבים שאנחנו שולחים ליס בכלל עוזרים ?????. טוב לי לפחות זה לא נראה ככה אבל רק שתדעי שאת השחקנית הכי טובה בעולם!!!!!! והשאלה השניה... באיזה סרט מילדים יוצרים סרטים את שיחקת?????? בבקשה תעני לי!!!!!!!!!!!!!!

רעותיי1

New member
לאלמההההה המושלמת

אלמה... אני ממש ממש אוהבת אותך ורציתי לדבר איתך מתישהו!! אז אם את מתחברת לפורום או משהו אני רוצה שנדבר אם יש לך זמן!! חולה עליךךך!!! תודה :רעות!

אני לא אלמה אבל.....

אני יודעת באיזה סרט היא שיחקה (גם ראיתי אותו) היא שיחקה בסרט "אסור שבת" ואלמה אני מתה עלייך.!!!!!! (אני חושבת שאת יודעת את זה כבר אבל אני לא אפסיק להגיד לך את זה!!!!!! חחחחחח )

גילי כנסי (זה בקשר למה שכתבת לאלמה)

גם אני כתבתי לאלמה שאני רוצה שהיא תענה לי למסרים והיא אמרה לי שכשהיא תוכל היא תענה, אז לא להתייאש, (אפילו היא בעצמה כתבה לא להתייאש ממנה...!!!) אלמה מתה עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךך...!!!!!!!
(ואני בחיים לא אתייאש ממך...!!!!)

ברור

אני יודעת שאני תענ הלי (כשיהיה לה זמן) אבל צליל את כותבת שאת לא תתיאשי ממנה אבל היא כבר דיברה איתך ...איתי לא... אבל אני לא היתיאש כי אני יודעת שפשוט אין לה זמן.... זה בסדר ... לא נורא....
........... (אלמה אני מתה עלייך תעני לי מתי שאת יכולה .....את מהממת!!!!!!
)

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gifלאלמה../images/Emo41.gif

הרבה הודעות לאלמה, אז שיהיו בקבוצה והיא גם תוכל לענות...

למעלה